9-то Тортено предизвикателство - Февруари 2011

  • 13 942
  • 237
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 211
Рая, много благодаря за разяснението! Ще се постарая да участвам.

# 16
  • У дома
  • Мнения: 1 741
А, желание и аз имам, времето е кът обаче. А за обсъждането ще съм в БГ и няма да мога много да се включвам, освен в дегустацията, ако някой реши да почерпи с парче торта  Party

# 17
  • Мнения: 57
Привет, момичета,
остане ли ми време да знаете че ще се включа. Нямам идея, но пък желание от доства време насам поне имам.

# 18
  • у дома
  • Мнения: 1 581
blueeye®, можем да се комбинираме - от мен идеята, от теб реализацията  Laughing

 newsm78  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 211
blueeye®, можем да се комбинираме - от мен идеята, от теб реализацията  Laughing

 newsm78  Mr. Green

Ами ти нали писа, че идеи нямаш никакви, но имаш желание, а пък аз имам много идеи, но ми липсват време и най-вече способности,  та ако искаш да се комбинираме   Laughing

# 20
  • София
  • Мнения: 1 078
Ще се пробвам и аз да се включа.  Simple Smile

# 21
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Хоп, троп. Честит празник момичета! Изпратих снимките на Рая. Надявам се, че ще получи всичко.

Ох, потривам ръчички и чакам тортите ви!

# 22
  • Мнения: 1 173
Хоп, троп. Честит празник момичета! Изпратих снимките на Рая. Надявам се, че ще получи всичко.

Всичко е ОК , получих ги  Grinning

# 23
  • Мнения: 3 861
Аз имам въпрос.
Имам торта, уж тематична....
колко е за тук незнам, но се очертава единствената "по темата"
Питането ми е следното
Вече я показах във ФБ, не можах да се въздържа Embarassed, мога ли да я пусна за предизвикателството??? Thinking

# 24
  • София
  • Мнения: 2 113
Аз не съм те посещавала във фейсбук, не съм я видяла...няма да се изкушавам да го направя, защо да не я обсъдим в темата?

# 25
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
доня КОПРИВА по принцип правилото е че не може, обаче ние вече имахме такъв прецедент с торта на Ванчето (която отиде на почивка тогава  Mr. Green ) Тъй че изчакай 1-2 дни да видиш дали няма някой да възрази и пускай снимките на Рая.
Но молбата ми към теб и към другите е: нека да е изключение - иначе се губи тръпката.

# 26
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
доня КОПРИВА по принцип правилото е че не може, обаче ние вече имахме такъв прецедент с торта на Ванчето (която отиде на почивка тогава  Mr. Green ) Тъй че изчакай 1-2 дни да видиш дали няма някой да възрази и пускай снимките на Рая.
Но молбата ми към теб и към другите е: нека да е изключение - иначе се губи тръпката.


Абсолютно подкрепям!  Peace Иначе и моята торта е готова от Нова година, ама я пазя в дълбооока тайна  Mr. Green

# 27
  • София
  • Мнения: 1 078
Момичета, почнах да чета темата "1-во предизвикателство" и се натъкнах на обсъждане на въпроса за покритието. Т.к. не знам дали ще успея да прочета цялата тема (сега се видях в малко време), да попитам все пак - покритието може ли да бъде готово или трябва да е направено в домашни условия?

# 28
  • София
  • Мнения: 2 113
Идеята беше, че поне нещо домашно трябва да има - покритие, съставните части на тортата. Да няма готови елемнти за украсата. Това е.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 078
Meрси.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт