Тема Незабравима (Unutulmaz) 161

  • 22 484
  • 746
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 9
Никакви съмнения относно доброто здравословно състояние на Харун след изстрела на Ниса нямам.Това много ми напомня на епизода с "удавянето"на Ямур.Много трагичен завършек на серията и ако не бяха онези издайнически снимки в гората,цяла седмица щяхме да се дерзаем,че ни се удави детето  ooooh! Сега е същата работа,Ниса стреля,Харун се облещи,фрагман йок и ето феновете го пратили в кома,с амнезия,та й Босфора прелял  Joy (адмирации за хрумката  newsm51 )

# 691
  • Мнения: 9
Стефи, Тарабас, Hurricane, поздравления момичета...

# 692
  • Мнения: 9



Приятна вечер на всички!

# 693
  • Мнения: 0
Искам да ви подаря едно стихче за настроение, че след малко отлитам



БАБА ЯГА

Възрастта си не брои
от години.......хиляди.
Все петнадесетгодишна
/и без шофьорска книжка,
че и трябват за това
осемнадесет лета./
над завист и въпроси
безгрижно се носи
в слънце и в мъгла
на своята метла.
Баба Яга все отлага -
таз година, догодина
и за бъдни дни
да се " вразуми " .......
Тя е пъргава умница,
и макар, че е старица
пак е първа хубавица.
Сърцето и пее,
душата мъдрее
и помни кога
сътворен е света.....

До по-късно сладури  Hug

# 694
  • Мнения: 9

 Поздравления момичета,музата ви днес е невероятна  smile3501

# 695
  • Русе
  • Мнения: 2 326
Дежавю, Hurricane, Тарабас   smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501
Страхотна смехотерапия сте спретнали!
Присъединявам се към Гуфи с огромна благодарност към поетесите ни! newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 txtloves txtloves txtloves txtloves  love001  love001  love001  love001

# 696
  • Мнения: 2
Дежавю, Hurricane, Тарабас   smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501
Страхотна смехотерапия сте спретнали!
Присъединявам се към Гуфи с огромна благодарност към поетесите ни! newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 txtloves txtloves txtloves txtloves  love001  love001  love001  love001
newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501

# 697
  • Мнения: 24
Най-после и аз да се изкажа за снощният епизод  Shocked Shocked
Стана ми много гадно за бебето   smile3518 Плаках и с Еда и с Харун и с Харун в колата и на гробищата просто така ме разплака. А това "Сбогом Дениз" доЯмур  smile3518 ВЪЗХИТИХ СЕ НА ИГРАТА НА СЕРХАН, ЙОЗЛЕМ И ЪРМАК. smile3501
Еда още като си тръгваше Харун трябваше да го спре, би трябвало да знае,че Ямур не може без него. Мъката на това малко детенце докато гонеше баща си по улицата направо ме разтърси. И не само мен.  Харун и Еда трябва да мислят преди всичко за нея. Тя да бъде щастлива  Naughty
Адмирации за Мелда. Страхотно присъствие във втори сезон. Веднъж не ме е издразнила този сезон. Поведението й е похвално. Много от вас не вярват в промяната й , но според мен се опитва да преодолее любовта си към Харун. И на нея не й е лесно, но важното е ,че по никакъв начин не се опитва да им навреди, ами обратното. А събирането на семейството беше още една страхотна постъпка. Много ми хареса момента - Мелда, Ферда и Керем при Джемил. Еда липсваше , но тя нали си има други трески за делене  Tired
Обвиненията на Еда ми дойдоха малко в повече, но си личеше,че е афектирана.
като заравяше корабчето тотално ме разтърси  smile3518 smile3518
Общо взето на всички герои им беше тежко вчера.
Онзи психопат я побърка милата Ниса  ooooh!
Изобщо не съжалих нито Едже, нито Бату , за каквото и да е било. Naughty
Едже вместо да повтаря на Бату,че не иска да е лоша , да изпрати записа на Еда , и да направи нещо добро. След това да замине за Лондон и да си търси късмета  Mr. Green Няма да ни е мъчно за нея , ако може и психясалия си брат да вземе още по-добре  Mr. Green


 newsm10 newsm10 newsm10 smile3521 smile3521 smile3521

# 698
  • Русе
  • Мнения: 2 326
http://www.youtube.com/watch?v=eGEP1h1xwoI

Съседите са си пуснали клипчето с превода на Роси! Grinning

# 699
  • Мнения: 24


Поздравления за стихоплетците!

# 700
  • Мнения: 0
Привет отново!
Вени,извинявай,че не можах да ти отговоря веднага но се наложи да изляза.Близначки незнам но нали знаеш ,че всички имаме телепатия.
 Гуфи,аз също си мислех,че може да ни поднесат такъв финал.Смърт на Еда и събиране на Харун и Мелда.С това ще искат да ни кажат,че не може да има щастие  при любов която разделя и причинява болка на цели семейства.Затова и дават при всяко  тяхно събиране другите да страдат.Но за мен това ще е нарушение на мотото на този сезон "Любовта се възражда от пепелта" защото между Харун и Мелда никога не е имало взаимна любов а само едностранно.Но от тези сценаристи всичко може да се очаква.Може пък точно това да е очаквай неочакваното.Всички очакваме щастлив финал  и сватба на Еда и Харун но неочакваното да е друго.Ще гледаме и ще видим какво ще ни поднеса.
 Розичке,аз мисля,че с обаждането Еда имаше в предвид,че направи грешка че раздели Ямур от баща и и я нарани по този начин,а не че грешно се е осъмнила и обвинила Харун.
 Никидани 86  welcome welcome добре дошла в Унутулмазия.Включвай се винаги когато  можеш.
Поздравления за нашите таланти Дежавю, Хюрикей,Тарабас.Страхотни сте момичета. smile3501 smile3501 smile3501 smile3525 smile3525 newsm51 newsm51 txtloves txtloves
  Мокси много красиви оформления smile3525 smile3525 newsm51 newsm51

# 701
# 702
# 703
# 704
  • Мнения: 0
Днес дали няма да се смилят и да ни пуснат фрагмент или поне малко снимчици? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт