Крем за обезкосмяване по време на бременост

  • 3 086
  • 12
  •   1
Отговори
  • варна
  • Мнения: 1 228
Малко ме е срам да ви питам Embarassed ,но се престраших .По корема имам косъмчета и винаги сам ги махала с кремче ,но сега по време на бременността дали крема няма да вреди?Тя процедурата че е веднъж на 2-3 седмици ,но все пак се притеснявам.Все пак ходя по прегледи ,пък и на мен самата не ми е комфортно с Тях Grinning Не ми се смейте много ,моля ви Simple Smile

# 1
  • Мнения: 90
С какво кремче ги махаш -  депилатоар ли? Аз моите ги махам с епилатор по корема - малко е бръмчащо за бебето, но ми е много некомфортно с косми....

# 2
  • варна
  • Мнения: 1 228
да с депилатоар ги махам ,много ме боли с епилатор .В краен случаи може с кола маска

# 3
  • Мнения: 4 965
С кола маска не бих рискувала по време на бременност, но с крем не виждам проблем. Той няма как да стигне до бебето. През бременността ми аз се обезкосмявах изцяло с крем. Това е предпочитаният от мен метод винаги.

# 4
  • София
  • Мнения: 44
mimenceto, голяма сладуранка си  smile3525 никой няма да ти се смее, по принцип много бременни имат проблем с окосмяването. За депилатора, ако не стои много време по кожата, едва ли би навредил, но не съм сигурна.
Ако не са много, защо не пробваш с пинсета евентуално?
  bouquet

# 5
  • варна
  • Мнения: 1 228
аз сам си тъмничка по принцип имам си повечко косъмчета и на ръцете и по коремчето поне на гърба нямам  Mr. Green ooooh!. така, че това не е от бременността пак от нея наи много да стана по зле ужас Sick

# 6
  • Мнения: 655
Ако сте свикнали с кора маска по принцип, то няма проблем да продължите с нея и по времена бременността, козметичката знае как да процедира. Аз не бих рискувала с кремове, защото все пак това нещо стига до кръвта малко или много и дори за нас не е полезно ако се прави често, пък какво остава за бебо.

# 7
  • София
  • Мнения: 39 765
Вчера потърсих и има няколко теми в архива.
Времетраенето при някои кремове е за минути и може би няма да има проблем. Стига да не ви е неприятна миризмата.

# 8
  • софия
  • Мнения: 2 140
Цитат
Времетраенето при някои кремове е за минути и може би няма да има проблем. Стига да не ви е неприятна миризмата.
И аз така знам.Но въпреки всичко крем-депилатоар е последният начин,на който бих се спряла в този период.

# 9
  • Мнения: 3
Аз като бях бременна с пинсетка си ги махах Simple Smile Няма проблем.. нито му бръмчи на човечето, нито се притеснявах за кремове.. няколко месеца няма какво да стане ако ги махате с пинсета или кола маска Simple Smile

# 10
  • Мнения: 89
С какво кремче ги махаш -  депилатоар ли? Аз моите ги махам с епилатор по корема - малко е бръмчащо за бебето, но ми е много некомфортно с косми....

Няма ли да е не комфортно за бебчо Simple Smile БрБрбрррбрррр  Blush

# 11
  • Мнения: 82
Аз мисля , че трябва да се пита лекар.Нали има кремове за стриите, които не са препоръчителни за бременни! Сигурно се отразява.

# 12
  • Мнения: 1 131
Не вярвам да има опасност за бебо от кремчето.Аз също по време на бременеене ползвах депелтоар  Peace

Общи условия

Активация на акаунт