ОКТОМВРИйчето расте и хубавее и вече с глас се смее!

  • 22 806
  • 746
  •   1
Отговори
# 60
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
Добро утроо малки и големи сладуранковци,  Hug

М9м9, надявам се да се добре, а що се отнася до условията и аз съм потресена  smile3512 Като ми се наложи да лежа,заради болничния прекарах най-неприятните 3 дни, които съм имала досега... Sick Искрено се надявам да се оправят нещата  Peace
sunny_77, на теб и на всички мами с 3 и повече дечица, направо ви се възхищавам -  newsm74 supermama
бобинка 85, ние правихме Ехографска диагностика за луксация на тазобедрената става.Няма нужда от рентген. В6 месец пак се посещава специалист. А евентуално, ако нещо го притеснява предполагам ще ви препрати към друг.  Peace

Снощи получих смс от Краси, че Симката почти не кашля вече, но заради повръщането искат да ги задържат още. Излишно е да ви казвам, как вече иска да си е у дома....Стискам палци днес да им разрешат да се приберат...  Praynig Hug
Помоли да предам, да не изписвате много, че после трябва да наваксва  Mr. Green Whistling

# 61
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Момичета, снощи на 2 пъти мазах венеца на Веско с Калгел и беше по-добре положението.Определено не го боля така и беше спокоен.

# 62
  • Мнения: 1 540
m9m9, много е жалка реалността  Tired Дано бебенцето да е добре вече Simple Smile

# 63
  • София
  • Мнения: 17 378
Иринопилис - аз си изпрах възглавничката Бертони и после не ставаше, купих си нова. Може нещо да не съм направила като хората, ама уж на най-леката програма я пуснах.

Blurmoi - може ли вигантолче и за мен?  Flutter

m9m9 - ужасно звучи, дано не се налага повече  Peace

# 64
  • Мнения: 65
Blurmoi и аз те бях питала за Вигантолче още предния път,сигурно не си обърнала внимание Simple Smile Ще се радвам,ако успееш да изпратиш и на мен  Hug

Гери и ние сме с бронхиолит,но без хрипове и спазми..... Лекарката прецени,че не сме за болница,точно заради условията,единствената болница с добро детско отделение е Токуда,но тя е препълнена сега,какво и Университетската и всички останали,та останахме да се лекуваме у дома.Много се надявам Ангелчо вече да е по-добре,че като се сетя за кашлицата и настръхвам.Явно бронхилоита е доста често срещан при бебетата .

Ние сме по-добре уж,днес сме на преглед да видим докъде сме стигнали.Ама много секрети в носа има това моето бебе,то нищо не помага Sad Ще питам днес за Коларгола,за него знам,че треби сополите качествено!

Да ви почерпя днес се е родило моето мъжленце.Да ми е жив и здрав и дано се задържа повечко вкъщи тази година :


Радвам се за Краси  Hug Дано да се приберат  Hug

Оххххххх.....щях да пиша нещо ? newsm78

Съниииииии,какво подмладяване,какви 5 лева?Изглеждаш прекрасно за жена,преминала през 3 бременности!Продължавай все така Simple Smile Супер лъчезарна и естествена Simple Smile

# 65
  • Мнения: 1 540
Nad1_Nad1, честит ти рожденник  newsm59

# 66
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
Ехааа, Наде, страхотна почерпка! Да ти е жив и здрав рожденника! Дълги години разбирателство и много любов!

# 67
  • У дома
  • Мнения: 62
М9М9, много неприятно, важно е че сте добре вече.  Hug

Наде, честит ти рожденник!

Blurmoi, може ли и за мен Вигантол.

Аз давам сега Деавит, но свършва и искам да го махам, че ми казаха непременно да давам вит. Д, че сме предразположени към рахит, а и мнооого му се потят краченцата.
Има ли някое бебче с такъв проблем? Чак чорапките му стават влажнички  newsm78

Днес ще звъня на педи да видим какво ще каже за една консултациийка и за ваксинки.

Много хубави новини от Хейли, дано скоро се приберат вкъщи.

# 68
  • Мнения: 790
За анкетите, няма как да помня или да се връщам назад, затова помолих и преди:
Който има идея за анкета...да си я пусне сам  Grinning базикам се, да я напише на ЛС на профила от първа страница  Hug

Наде, да ти е жив и здрав и все с такива почерпки да ни урежда. Дано се справите с болестта вкъщи.  Hug

# 69
  • Мнения: 65
Здравейте в този хубав слънчев ден!
  Stuck Out Tongue Winking Eye 55  Nature Sun With Face  Nature Sun With Face  Nature Sun With Face

Nad1_Nad1 , честит ти рожденник! newsm67

Blurmoi, сигурно желаещите ще са повече от шишенцата вигантол, но ако имаш възможност- ще съм ти много благодарна и на мен да пратиш Hug

м9м9, много неприятно преживяване, дано никога повече не се налага да стъпвате там. Важното е, че поне сте попаднали на специалисти и бебчо е вече добре! Hug

Калинче, да ти кажа може и наистина да е вярно това за житото. Сега като се замисля аз гледам да ям жито всеки ден по една паничка(напоследък му слагам и банан даже вътре, че взе да ми втръсва и да разнообразя) и Йоанка си ака поне по 2 пъти дневно, някой път и по 3... yes

Хей, старозагорки, стягайте се, другата седмица се затопля и предлагам да се срещнем вече, какво ще кажете? аз и сега си излизам почти всеки ден, но като е хладничко гледам да е по-набързо.

А пък Хейли да не се притеснява, че няма да може да навакса с четенето- тя Олето ще й обобщи написаното JoyОле Hug

# 70
  • Варна
  • Мнения: 245
Наде да ти е жив и здрав рожденника   bouquet
М9м9 как те разбирам само, тука във Варна в Терапията е същото, в ОБ не знам. Важното е да оздравявате  Hug
Бобче много дразни вече тази съдийка, дано по скоро има решение  Praynig
Не съм страхотна идея, аз всеки път се чудя от къде да намеря сладко бебе, как не съм се сещала. Даже може да сложа и няколко бебета, наемам се  Wink
А какво мислите за моята идея, в списъка отпред където сме изредени, кой кога какво е родил, да сложа и по една малка снимка на бебо и примерно на месе,ц два да актуализрам.
Отивам да се приготвям и да изведа зверчетата  Mr. Green

# 71
  • Мнения: 120
Nad1_Nad1, честит ти рожденник. Много да се обичате!
Бобинка 85, и на нас ни дадоха направление за рентген. Педиатърката ме отряза за преглед при ортопед - били модни сега по форуните тези идеи, не трябвало, тя като видела снимката, щяла да каже дали има проблем. Е, на мен не ми се иска да го облъчваме толкова мъничък и на своя глава отидох при ортопед. Сега малко ме гложди, че ще ми се цупи педито за решението, ама аз най-напред мисля да мина с номера, че в този грип не искам да го мъкна из болници. ( Нейният кабинет е извън болницата).
sunny_77 , завиждам ти за тройното щастие вкъщи Hug
Не съм, ама моного хубави идейки ти идват , докато кърмиш!!!Аз през нощта, докато кърмя, защото го правя седнала, си мисля като тръгнем напролет на път, какъв багаж ще събирам на малчо...такива разни. А кърмя седнала, защото иначе се изкушавам да оставя бебо да спи при мен, пък искам да се научи да си спи в леглото.
Снощи успях да ни преброя електронно. badcomp
Днес пак сме на разходка, така ще ще пиша пак по следобедно време. Много весел ден!

# 72
  • Мнения: 65
Лейди, аз съм ЗА Peace, даже ще е супер, стига да имаш време да го направиш!  bouquet
Приятна ви разходка, пък и на всички други, които днес ще се порадват на слънчо Hug

# 73
  • Мнения: 599
Добро утро и от мен Simple Smile

Аз искам да ви попитам
, има ли други бебчовци които спят по 3 - 4 часа на обяд, а между другите хранения поо 30 - 60 минути както моето ??? Да не би затова през нощя да не сппи повече от 2 часа и да се буди  newsm78

През деня яде на 3 часа, а вечер ме скапва с това будене на 1,5 - 2 часа....ужас  ooooh! не знам до кога ще издържа бе хора......

Все се оплаквам ама.....извинете ме  Hug

Много се радвам за добрите новини за Симката и Краси, а на другите болни дечица бързо оздравяване  Hug

# 74
  • Мнения: 3 500
М9М9, въпреки, че това е позната картинка в нашата мила родинка, пак бях потресена от разказа ти за условията. Как е възможно?! Живеем в 21-ви век и сме европейска държава!  #Cussing out
Радвам се, че малкият вече е добре и сте си вкъщи, и всичко това е зад гърба ви!  Hug

Съни, както винаги ме усмихна. Ама много си позитивна бе, много си готина, така да ме кефиш!  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт