Да играем заедно Куест игри 4

  • 20 333
  • 118
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 747
Аз току-що я свърших,нещо.....първите две части ми бяха доста по-трудни,и следователно по-интересни.Не знам,мислех,че ще е нещо по-заплетено.

# 76
  • Мнения: 92
Днес я приключих и аз - ами не е игра, която с интерес бих повторила  Thinking , както съм правила с предишните две части, които съм преигравала по няколко пъти  Blush
Сега започвам Drawn 3: Trail of Shadows Collector's Edition   Flutter

P.S. Приключих я - бива  Peace
Докато разглеждах, попаднах на Pahelika 2: Revelations. Някой да я е играл  Thinking  Тегля си я  Peace

Последна редакция: вт, 29 ное 2011, 18:49 от ledenata

# 77
  • Мнения: 209
Момичета вие как сте успели да се регистрирате в мастер,на мен не ми дава,изписва ми изчерпан лимит.Моля някоя от вас да ми изпрати покана.Ето ми и-мейла
pinka222@abv.bg
Благодаря.

# 78
  • Мнения: 92
pinka222, успя ли да се регистрираш?
Пратих Покана, но ми излиза, че тази поща вече се използва в masters-tb!

# 79
  • София
  • Мнения: 747
Аз си свалих Pahelika 2: Revelations,много ми е любима,но явно съм отвикнала с тези игри,запецнах още в началото почти.

# 80
  • Мнения: 209
pinka222, успя ли да се регистрираш?
Пратих Покана, но ми излиза, че тази поща вече се използва в masters-tb!

благодаря ти-мисля че успях

# 81
  • Мнения: 92
ЧНГ, момичета, бъдете здрави и много щастливи, обичайте и бъдете обичани  cheers

pinka222, радвам се  Hug

# 82
  • софия
  • Мнения: 3 425
Да помръдна темата с една любима поредица. Mr. Green    http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=68575

# 83
  • Където пожелая
  • Мнения: 270
Да помръдна темата с една любима поредица. Mr. Green    http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=68575
Как искам да я играя,но не мога.Тръгва ми,но върви толкова тежко,че е невъзможно да я играя.Дали има руска версия?

# 84
  • Мнения: 92
Няколко предложения от мен:
Curse at Twilight: Thief of Souls Collector's Edition - тази беше последната, която играх. Добра е  Peace
Agency of Anomalies 2: Cinderstone Orphanage
Говорящая с призраками
Надявам се, да са интересни  Hug

# 85
  • Мнения: 6
Момичета препоръчайте ми някой куест с повече загадки и по забързан геймплей(т.е. с по малко приказки,видео и т.н.)За протокола изиграла съм  почти всички игри който пускате тук.В момента почнах  първа част на Pahelika и дръпнах втора, но ми се ще нещо по-засукано.

# 86
  • софия
  • Мнения: 2 543
Прекрасна темичка . Зарибих си с Dream chronicals 1-5 и няма отърване. Нещо подобно предложете, че са хиляди и не мога да си избера. Хареса ми и 3 Days Zoo Mystery.

# 87
  • Мнения: 5
Мили момичета,ще ви помоля да ми пратите покана,защото не мога да се регистрирам в сайта.
nikalash@abv.bg

# 88
  • Където пожелая
  • Мнения: 270
Мили момичета,ще ви помоля да ми пратите покана,защото не мога да се регистрирам в сайта.
nikalash@abv.bg
Изпратих ти    bouquet

# 89
  • Мнения: 5
Благодаря  love001

Общи условия

Активация на акаунт