Да играем заедно Куест игри 4

  • 20 312
  • 118
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 92
Прекрасна темичка . Зарибих си с Dream chronicals 1-5 и няма отърване. Нещо подобно предложете, че са хиляди и не мога да си избера. Хареса ми и 3 Days Zoo Mystery.

Привет!
Ето ТУК можеш да си избереш нещо с линк за изтегляне.

# 91
  • София
  • Мнения: 747
Здравейте,сега открих,че са пуснали нова игра в любимия ми сайт,за съжаление запецнах и не мога да се сетя как да продължа.Става въпрос за тук http://neutralxe.net/esc/lights_play.html,ако някой започне да играе,ще съм много благодарна за помощ Wink

# 92
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Здравейте,сега открих,че са пуснали нова игра в любимия ми сайт,за съжаление запецнах и не мога да се сетя как да продължа.Става въпрос за тук http://neutralxe.net/esc/lights_play.html,ако някой започне да играе,ще съм много благодарна за помощ Wink
Ох, почнах я, ама нещо .... #Crazy Сложих това жълтото (като пате) на кутията, обаче как да я отворя newsm78 . Видях на 3 места написани за кодове, обаче как да ги пренеса върху листа newsm78 Ти къде си запецнала?
Редактирам се - единия код (с буквите го оправих)!

Последна редакция: чт, 05 апр 2012, 15:59 от ginbay

# 93
  • Където пожелая
  • Мнения: 270
Аз я играя.Отворих сейфа зад картината,взех отверката,преместих бюрото,което е до вратата,там е

кода за лампата.От лампата взех едната батерия.Ти къде запецна?А,и нещо ми е позната тази игра,май че съм я играла много отдавна Thinking
ginbay,кои кодове?

Тази кутия от саксията я отключих.Доближих я до ключа на сандъка и тя се отключи.Взех втората батерия  Laughing

Последна редакция: чт, 05 апр 2012, 16:07 от Santel

# 94
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Аз я играя.Отворих сейфа зад картината,взех отверката,преместих бюрото,което е до вратата,там е

кода за лампата.От лампата взех едната батерия.Ти къде запецна?А,и нещо ми е позната тази игра,май че съм я играла много отдавна Thinking
ginbay,кои кодове?

Тази кутия от саксията я отключих.Доближих я до ключа на сандъка и тя се отключи.Взех втората батерия  Laughing
Как разчиташ кода зад бюрото?
Единия код е с буквите, другия е с х и о. Разбрах, че ми трябва лист и химикалка и няма да се отразят автоматично върху намереното листче Simple Smile

# 95
  • Където пожелая
  • Мнения: 270
Кода зад бюрото го комбинирай с морския шах от тавана/който го виждаш с бинокъла\.Това е последователността на лампата\загасена ,светеща\При мен беше хоохоохох.Като х е загасена,а о светната.
От кутията с патката взех друга отверка.Кода за посоките на патенцето,получих от електр.игра.

# 96
  • Пловдив
  • Мнения: 419
http://blip.tv/pridouting/lights-walkthrough-2205299 - тук има помощ, за който е запецнал Whistling (като мен)

Последна редакция: чт, 05 апр 2012, 16:55 от ginbay

# 97
  • Където пожелая
  • Мнения: 270
Аз ще се мъча сама,че ми е интересна.Утре ще си я продължа Simple Smile

# 98
  • София
  • Мнения: 747
Оффф,много ми е интересна играта,но не мога да схвана кода зад шкафа

# 99
  • Където пожелая
  • Мнения: 270
Оффф,много ми е интересна играта,но не мога да схвана кода зад шкафа
Дай да видя морския шах и кода зад шкафа.

# 100
  • София
  • Мнения: 747
Как?Разбрах,минах това,сега се чудя как да направя кода на жълтата машинария.

Последна редакция: пн, 09 апр 2012, 14:43 от елказелка

# 101
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Как?Разбрах,минах това,сега се чудя как да направя кода на жълтата машинария.
Кода на жълтата машинария е нещо ужасно. Получава се след незнам си колко комбинации. В сайта, който дадох по-напред за решението, има линк към екселска таблица, в която въвеждаш числото, което трябва да въведеш и ти изчислява кой бутон колко пъти да натиснеш.

# 102
  • София
  • Мнения: 747
Изиграх я,много ми хареса.Да взема да преповторя и другите се чудя?

# 103
# 104
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Предишните версии ми доставиха невероятно удоволствие. Тегля и тази Peace

Общи условия

Активация на акаунт