бунгала на морето със заграден двор и детски кът

  • 218 797
  • 738
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 820
Много, много благодаря  Hug

# 361
  • Мнения: X
Много, много благодаря  Hug

Имаше някъде тема само за бунгалата на Арапя, доста е обширна и подробна, погледни и там  Wink

# 362
  • Мнения: 820
Много, много благодаря  Hug

Имаше някъде тема само за бунгалата на Арапя, доста е обширна и подробна, погледни и там  Wink

сега я чета ... внимателно и задълбочено и звъня и питам, благодаря  Hug

# 363
  • Мнения: 0
Зравейте и от мен, дълго ви четох и заради вас се регистрирах. Доверих се на много от вас и вече запазих места във къмпинг Витоша Китен, за съжаление във Витоша 1 вече няма места.

# 364
  • София
  • Мнения: 1 193
Зравейте и от мен, дълго ви четох и заради вас се регистрирах. Доверих се на много от вас и вече запазих места във къмпинг Витоша Китен, за съжаление във Витоша 1 вече няма места.
За кой период няма места ,за цялото лято ли всичк е резервирано?
Мъжът ми все като иска да чакаме до лятото за да резервираме ... ooooh! ...май ще си ходим другаде Crossing Arms .

# 365
  • Мнения: 14
Здравейте,
Дали някой случайно е посетил Бунгала Белите къщи в Ахтопол, на снимките изглеждат страхотно. Надявам се някой да има поне малко информация Simple Smile

ето линк за снимки и малко инфо http://pochivka.bg/o-13977-%D0%B1%D1%83%D0%BD%D0%B3%D0%B0%D0%BB% … 1%8A%D1%89%D0%B8_***

# 366
  • sofia
  • Мнения: 8 954
Pufies, няма как някой да ги е посетил, защото миналото лято бяха отляти само основите  Wink
Намират се близо до плажа, слиза се по мнооого стъпала и си близо до свободната зона. От самия Ахтопол на пешеходно разстояние са много далече.
С червена точка съм ти отбелязала къде се намират. Червената линия е главния път.
https://picasaweb.google.com/lh/photo/gZMGfnMr6z7h9samg7WLR9MTjN … 0?feat=directlink

# 367
  • Мнения: 820
Тези бунгала в тъй наречения "Дървен град ли са" или извън него в посока Царево?

# 368
  • Мнения: 97
Зравейте и от мен, дълго ви четох и заради вас се регистрирах. Доверих се на много от вас и вече запазих места във къмпинг Витоша Китен, за съжаление във Витоша 1 вече няма места.
Няма да съжаляваш! миналата година бяхме на Витоша 1. Без забележки! Чувах че Витоша са малко по-малко поддържани, но по външен вид не се различаваха! Peace

# 369
  • Мнения: 0
Зравейте и от мен, дълго ви четох и заради вас се регистрирах. Доверих се на много от вас и вече запазих места във къмпинг Витоша Китен, за съжаление във Витоша 1 вече няма места.
За кой период няма места ,за цялото лято ли всичк е резервирано?
Мъжът ми все като иска да чакаме до лятото за да резервираме ... ooooh! ...май ще си ходим другаде Crossing Arms .

Аз търсих за юли месец. На Витоша 1 имаха останали само 2 малки къщички. А ние сме голяма компания. Тази година закъсняхме, догодина живот и здраве ще действаме по-бързо.

# 370
  • Мнения: 0
Зравейте и от мен, дълго ви четох и заради вас се регистрирах. Доверих се на много от вас и вече запазих места във къмпинг Витоша Китен, за съжаление във Витоша 1 вече няма места.
Няма да съжаляваш! миналата година бяхме на Витоша 1. Без забележки! Чувах че Витоша са малко по-малко поддържани, но по външен вид не се различаваха! Peace

Говорих с жената от Витоша1 и тя ми обясни същото, каза че при нея няколко човека поддържат бунгалата, а на Витоша само един човек се грижи за всичко. А след като сте били там може ли да споделите южния плаж колко е далече и дали сте чували някакви отзиви за храната на къмпинга на Горското стопанство. Нали сме на почивка много не ми се готви  Wink

# 371
  • Мнения: 97
Витоша 1 го държат мъж и жена. самите те поддържат мястото. Всяка сутрин поливат и чистят градинките  Wink Отвън даже и не се разбира, че са два собственика къщите, разбрах го от форума, тук  Peace
За къмпинга не мога да помогна, нищо не ми говори. Ние на връщане (от северният плаж, там ходихме) си хапвахме или направо на плажа или на излизане от него(пак си имаше капанче). Много свястно си готвиха и цените си бяха нормални. А иначе на Южният не сме ходили, само веднъж да го видим. на нас далеч ни идваше-че сме с две деца. Иначе не е толкова далеч....може би 15 минути пеш  ThinkingОт другата страна на Главната е. Но ние с двете деца и багаж трябваше с кола да ходим....затова си ходихме на Атлиман, който на мен лично си ми хареса  Peace

# 372
  • Мнения: 4 195
Толкова - 10 - 15 минути пеша е до Южния плаж, но е за предпочитане, по - хубав, по - чист, по - голям, по - плитък, идеален за деца, няма хора върху теб през цялото време.....все положителни неща.
Витоша 1 не са под аренда, а хората са си ги купили и цялата им фамилия се грижи за тях вкл. едни прекрасни девойки, които помагаха на баба си и бяха много страрателни момичета.
Витоша се обслужват от един човек и са под аренда и определено са по - нехубави, но ми е трудно и за тях да използва негативна дума, защото и те са прекрасни, просто по - малко се грижат за тях.
Явно догодина ще трябвя да резервираме там Януари, защото миналата година до Май имаше места, сега Април вече са свършили.
Няма да съжалявате и ще чакаме отзиви Peace

# 373
  • Мнения: 117
Тези бунгала в тъй наречения "Дървен град ли са" или извън него в посока Царево?
Тези бунгала са малко преди Ахтопол, точно преди големият завой първата пресечка за почивните станций, влиза се навътре около 200м. и пак вляво по пътя за плажа са тези бунгала. На много удобно място са за плажа и там плажът е по-широк и не толкова гъсто населен, но пързалката е в другият край от към града  Mr. Green миналата година изпращах запитване, но не ми отговориха и се съмнявам, че са резервирани за целият сезон. Бунгалата не са много подходящи за малки деца - няма сянка и детска площадка, дано това лято да направят  Laughing юли месец сме там и ще видя   Laughing

# 374
  • Мнения: 820
Благодаря ти, и аз така предполагах. Ние тая година ще сме на Арапя, ще отидем до Ахтопол да се разходим все пак.

Общи условия

Активация на акаунт