бунгала на морето със заграден двор и детски кът

  • 218 702
  • 738
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 159
 Някой ходил ли е тук?
http://vsmechta.hit.bg/

# 541
  • Мнения: 20
Здр. искам да попитам бунгалата на Витоша (с една стая с три легла)също ли са хубави като къщичките.Че намерих само за там места Витоша 1 е заето а пък съм с две деца едното на 5г.,а другото на 2 и има ли място за игра както във Витоша1.Трябва ми бърз отг.Много ви благодаря Hug newsm78

# 542
  • Мнения: 117
Точно на тези бунгала едно мамче беше публикувала много хубави снимки миналата година. Не се сещам в коя тема, но беше останала доволна. Стаичките са малки, но беше писала че има всякаква посуда и дори чашки за кафе. Мисля че ще ви е тесничко с две деца, аз поне по тази причина се отказах от тях  Confused Иначе двора е общ с големите бунгала и има място за игра. Дано се включи някой с отзиви от тази година.

# 543
  • София
  • Мнения: 1 193
Малко май се отклонявам от темата ,ама намерих това което търся ,за съжаление не е в България и офертата не е за август http://vacanto.bg/offers/110-lv-na-den-za-dvama-v-Philoxenia-Bun … -3.html?affid=493 .Иначе комплексът е точно това ,което търся за почивка......

# 544
  • Пловдив
  • Мнения: 2 517
Не съжалявай толкова, ако пробваш резервационната система на хотела за 5-15 Юли няма места  Wink

# 545
  • Мнения: 2 037
Ако някой ходи на "Каваци" да знае, че двустайните бунгала миришат ужасно на мухъл. Там нищо не се пипа и ремонтира. За чистенето - камериерки имат, сапун и препарат нямат. И парцал нямат. Уважаемите собственици прибират по 70 лева на вечер, а не предоставят нищо. Има едни други бунгалца, все така мизерни, но на мухъл поне не миришат. Те са само с 2 легла. На "Смокиня" къщичките са директно под слънчевите лъчи, така че не стават.
За щастие не спахме там, но жалко за състоянието на базата в тази прекрасна природа!
Хубави и поддържани бунгала видях в началото на "Буджака", всичко сякаш беше пълно.

# 546
  • Пловдив
  • Мнения: 43
3 години ходя на Вестони и тази пак там.
Племенничката ми е мъничка на 2год и половина миналата беше с нас и се чувстваше много добре.
Единствения минус е, че центъра е по далечко, но пък плажа е хубав. Не е чак толкова топло в бунгалата без климатик.
Имаше и люлки за децата.
Истинска почивка на море.

hristina851 ако искаш мога да ти обясня скайпа ми е mira_yaneva

# 547
  • София
  • Мнения: 1 193
Вече се обърках тотално ,а е 5-ти юли и ние все още не сме решили къде ще ходим.Последно май се колебая м/у вили Ропотамо и Морски Бриз.
Имаше ли някой ходил в Морски Бриз http://www.mbriz.com/p2.php ,иска ми се да задам някой и друг въпрос ,че в сайта информацията не е много голяма.

# 548
  • Мнения: 20
моля ви кажете ми кои бунгала са по-добри Слънчев ден или Котвата и дали са нс сянка и плажа на Ахтопол как е чист лие

# 549
  • Мнения: 0
за бунгалата не знам, но  плажа на Ахтопол е супер. Няма  големи вълни и е идеално за малки деца. Бях  там преди 2 дни.

# 550
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
моля ви кажете ми кои бунгала са по-добри Слънчев ден или Котвата и дали са нс сянка и плажа на Ахтопол как е чист лие
Повечето бунгала "Слънчев ден" миришат на мухъл, леглата са ужасни... "Котвата" е хубав комплекс, три години поред ходим там, но леглата са много твърди, ако бяха с матраци не бих сменила базата за друга, много ми харесва. Собственикът е много готин, още втората година беше направил допълнителни дунапренени матраци, но и те не спасяваха положението... Просто истинският матрак не те убива...... Детската площадка е пред бунгалата, кръчмето си го бива. Ако те устройват твърди легла Simple Smile ..
 Тази година съм резервирала бунгало в къмпинг "Силистар", бившите бунгала "Вестони"    http://silitur.com/  . Цените са много приемливи. Намира се до "Слънчев ден" и "Синя лагуна", т.е. над плажа. От тези бази "Силистар" най- много ми харесва. Преди време направих в някоя тема  малък "сравнителен анализ" на тези бази, докато бях с пресни впечатления  Simple Smile . "Сравнителният ми анализ" е на тази страница    http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=402718.msg19722565#msg19722565  . Надявам се да съм била полезна  Grinning .
А че плажът на Ахтопол е разкошен- две мнения няма по въпроса, един от най- хубавите за мен, наред примерно с тези на Приморско, Каваците, но не е претъпкан за щастие Grinning .
   Хубаво лято желая на всички!
 

Последна редакция: сб, 07 юли 2012, 13:34 от enze

# 551
  • София
  • Мнения: 66
Здравейте.Искам да ви попитам някой ходил ли е във ВИЛИ ХОЛИДЕЙ 3* - ММЦ ПРИМОРСКО .На снимките изглежда доста добре ,но ако някой е ходил нека да сподели мнението си.Предварително ви благодаря.

# 552
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
В Слънчев ден бяхме по-миналото лято и много ни хареса. Нашето бунгало не миришеше на мухъл. Вярно, старичко обзавеждане, но пък предлагат храна, което за мен е важно. Ако и през отпуската трябва да готвя за 3-ма мъже.... мерси от такава почивка.

# 553
  • София
  • Мнения: 1 344
Искам да направя малка поправка за бунгала Вестони,не са изобщо бивши,все още ги има,просто до миналата година сегашните Силистар са били Вестони,но се е появил някакъв стар собственик,съдили са се и сега са разделени на 2-има и Силистар,има и Вестони...

Вчера се върнахме оттам,има минуси много,случи ни се неремонтирано бунгало,мизерно беше,няма да си кривя душата,но пък отдавна не съм си почивала така активно,и то с 2 деца,плажа е буквално на една педя от бунгалата,прекрасен плаж,отдавна не се бях опъвала на първа линия,красота и спокойствие.За хранене в градчето препоръчвам Морско око и пицария Каса  newsm78 (не се сещам)
Някой ако се интересува от нещо,да пита...

# 554
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Искам да направя малка поправка за бунгала Вестони,не са изобщо бивши,все още ги има,просто до миналата година сегашните Силистар са били Вестони,но се е появил някакъв стар собственик,съдили са се и сега са разделени на 2-има и Силистар,има и Вестони...

Вчера се върнахме оттам,има минуси много,случи ни се неремонтирано бунгало,мизерно беше,няма да си кривя душата,но пък отдавна не съм си почивала така активно,и то с 2 деца,плажа е буквално на една педя от бунгалата,прекрасен плаж,отдавна не се бях опъвала на първа линия,красота и спокойствие.За хранене в градчето препоръчвам Морско око и пицария Каса  newsm78 (не се сещам)
Някой ако се интересува от нещо,да пита...
Еее, защо така.... "Новият- стар" собственик ме убеждаваше още миналия септември, че всичките бунгала щял да ремонтира, уф..., хубава работа, ама българска (да не кажа друго) Close .. Всъщност заедно ли са двете бази сега, или? Барбекюто в коя от двете е, да знам дали има изобщо LaughingДиди, писах ти на лични.

Последна редакция: ср, 11 юли 2012, 17:09 от enze

Общи условия

Активация на акаунт