Какво има в козметичната ви чантичка?

  • 8 277
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 645
мими23, може ли малко по-обстойно мнение за прозрачната база на Сефора? Консистенция, попиваемост, трайност, ефект?   bouquet

База като всички от този сорт...силиконова,лека консистенция,не попива ами прави лек филм в/у кожата като изравнява и изглажда лицето,трае цял ден...както и грима нанесен в/у нея,ефекта е гладко,свежо лице,фдт-ена не седи като маска и издържа по дълго Peace

За който питаше:Експрес Солюшън се продава само във магазините от веригата на Сефора Peace

# 31
  • Мнения: 1 416

База като всички от този сорт... силиконова ,лека консистенция,не попива ами прави лек филм в/у кожата като изравнява и изглажда лицето,трае цял ден...както и грима нанесен в/у нея,ефекта е гладко,свежо лице,фдт-ена не седи като маска и издържа по дълго Peace

 
Всичко звучи много добре за тези бази, но не е ли малко притеснително това, че съдържат силикони Rolling Eyes  Имам предвид силиконите знам, че може да запушат порите - точно това ме притеснява. 
Слагате ли крем за лице преди базата?

# 32
  • Мнения: 1 645

База като всички от този сорт... силиконова ,лека консистенция,не попива ами прави лек филм в/у кожата като изравнява и изглажда лицето,трае цял ден...както и грима нанесен в/у нея,ефекта е гладко,свежо лице,фдт-ена не седи като маска и издържа по дълго Peace

 
Всичко звучи много добре за тези бази, но не е ли малко притеснително това, че съдържат силикони Rolling Eyes  Имам предвид силиконите знам, че може да запушат порите - точно това ме притеснява.  
Слагате ли крем за лице преди базата?

Силиконови ги наричаме защто изглеждат прозрачни и приличат на силикон,но дали съдържат силикони не мога да ти кажа.Отдавна спрях да се интересувам от съставки и се водя единствено и само по резултати Peace Базите не попиват в кожата следователно не запушват порите. Ако порите са големи и предразположени към запушване ще се запушват от всичко без значение какво. Моите се запушват например и кожата ми се въспалява ако ходя без грим и е изложена на всички влияния на околната среда.Когато слагам грим той действа като бариера срещу негативните влияния...

# 33
  • Мнения: 3
мими23, може ли малко по-обстойно мнение за прозрачната база на Сефора? Консистенция, попиваемост, трайност, ефект?   bouquet

База като всички от този сорт...силиконова,лека консистенция,не попива ами прави лек филм в/у кожата като изравнява и изглажда лицето,трае цял ден...както и грима нанесен в/у нея,ефекта е гладко,свежо лице,фдт-ена не седи като маска и издържа по дълго Peace

За който питаше:Експрес Солюшън се продава само във магазините от веригата на Сефора Peace

Благодаря за отговора   bouquet

# 34
  • Мнения: 1 416

Силиконови ги наричаме защто изглеждат прозрачни и приличат на силикон,но дали съдържат силикони не мога да ти кажа.Отдавна спрях да се интересувам от съставки и се водя единствено и само по резултати Peace Базите не попиват в кожата следователно не запушват порите. Ако порите са големи и предразположени към запушване ще се запушват от всичко без значение какво. Моите се запушват например и кожата ми се въспалява ако ходя без грим и е изложена на всички влияния на околната среда.Когато слагам грим той действа като бариера срещу негативните влияния...

Разбирам Simple Smile  Мерси отново  bouquet Hug

# 35
  • Мнения: 3 314
За лице:
измиващ гел NORMADERM
тоник IWOSTIN
пилинг IWOSTIN
хидратираща маска planet spa с масло от маслини  
дневен крем ВИШИ-NORMADERM
лосион от розова вода + масло от жожоба

За тяло:
душ гел НИВЕА ПЪРЛ И БЮТИ
антицелулитен рол-он ГАРНИЕ
антицелулитен крем Евелин SLIM EXTREME

Грим:
спирала Maybelline Volum Express Colossal 100% black
моливи - всякакви
червила и гланцове - всякакви
сенки Avon
меден вазелин

За коса:
шампоан ФИТОЦИАН  
маска LAKME Teknia Deep Care  
кристали Bio Pharma
масла

Общи условия

Активация на акаунт