Хербалайф

  • 80 280
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Алоето спомага за възстановяване на лигавицата, но подпомага ли по някакъв начин метаболизма?
Какво е участието му в отслабването?
Чисти шлаки или какво?
...
а аз да се похваля с минус 15 см от коремчето  Blush - за 2 седмици newsm44

# 16
  • София /Сухата река/
  • Мнения: 91
Да точно така,алоето из4иства шлаки и токсини от организма.
Поздравления за добрите резултати.  bouquet

# 17
  • Мнения: 11
Много добри резултати за 2 седмици цели 15 см си намалила от талията,а аз за 3 седмици 3 см само.Как го постигна?Тренираш ли нещо?

# 18
  • Мнения: 0
Много добри резултати за 2 седмици цели 15 см си намалила от талията,а аз за 3 седмици 3 см само.Как го постигна?Тренираш ли нещо?

не, нищо не тренирам, но нали знаеш - който има да сваля много, бързо сваля поне в началото
аз не виждам много да съм се вталила, но това показва метъра. а има още мнооооого да се сваля

# 19
  • sofia
  • Мнения: 114
Кажете каква цена излиза за 1 месец цялата програма-шейка,чая,фибри;витамини.....?Формулите от 1-4?

Последна редакция: пн, 14 мар 2011, 23:11 от kafeto

# 20
  • Мнения: 278
Здравейте момичета и аз започвам с програмата на Хербалайф за отслабване.

Преди 3 години бях свалила за 2 седмици 6 кг и след това го карах доста несериозно и не спазвах диетата и свалих още около 4-5 кг. Но за съжаление не можех да си позволя повече от 1 месец продуктите и си допих чая,защото беше голяма разфасовка и ми стигна за 2 месеца...и накратко за около 2-3 месеца от 90 кг стигнах култовите 73-74...
Сега ми предстои сватба и отново си закупих пакета.
от 96 кг....силно се надявам поне до 80 кг да стигна... Но моят минимум на кг е 70 и повече и да искам няма как да сваля тъй като съм 180 висока и с тежки кокали...
Много е важно да си спазваш диетата и да пиеш много вода! Naughty
Сутрин пудра и шейк + хапчета фибри
Обяд може задушени зеленчуци...салата накратко и преди това пак хапчетата.
За вечеря отново хапчета+ пудра и шейк.

Водата е задължителна-аз я смесвам с чая и си пия чай цял ден! Поне 3 литра минимум (на мен лично ми се пие доста от чая...И нямам проблем с течността, но не всеки може да изпие толкова много вода )
Да ви кажа имаше и доста други ефекти освен отслабването....Самата кожа и коса изглеждат по-чисти и лъскави, имах и гинекологични проблеми и те отшумяха (не съм 100 % сигурна,че беше от хербалайф продуктите, но определено се чувствах доста по-добре)
Скоро, когато се забележат резултати ще ви информирам Simple Smile
Пожелайте ми успех Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1
Здравейте, включвам се и аз в отбора на отслабващите с Хербалайф. Продуктите, които ползвам са шейк, мултивитамини, чай и фибри. Сутрин и обяд съм на шейк, междинните хранения са плодове, варено яйце, ядки, сирене, вечеря - обикновена храна, но без хляб. Таблетките пия 3 пъти дневно. И МНОГО вода, поне 3 литра. Отделно пия и чай.

Започнах на 7-ми август с мерки - височина 163
кг. - 101, гр.об. - 123 см, талия - 120 см, ханш - 127 см, ръка - 36 см, бедро - 68 см
Днес - 14-ти август
кг. - 98,7, гр.об. - 118 см, талия - 114 см, ханш - 125 см, ръка - 36 см, бедро - 68 см
резултат в минуси  Simple Smile
кг. - 2.3, , гр.об. - 5 см ,    талия - 6 см,     ханш - 2 см,      и двете без промяна

Добре ще е, ако има с някой да си правим компания, аз ще давам отчет всеки вторник.





Последна редакция: вт, 14 авг 2012, 18:04 от kam_iv

# 22
  • Мнения: 1
Здаравейте
Ето ги и резултатите ми за втората седмица Simple Smile

Днес - 21-ви август
кг. - 97,7, гр.об. - 116 см, талия - 110 см, ханш - 123 см, ръка - 36 см, бедро - 66 см

Резултати втора  седмица - минуси в килограми и сантиметри
кг. - 1, гр.об. - 2 см, талия - 4 см, ханш - 2 см, ръка - 36 см - без промяна, бедро -  2 см

Общо за две седмици
кг. - 3, гр.об. - 7 см, талия - 10 см, ханш - 4 см, ръка - 36 см - без промяна, бедро -  2 см

# 23
  • Мнения: 1
Здаравейте
Ето ги и резултатите ми за третата седмица  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Днес - 29-ти август
кг. - 95,8, гр.об. - 114 см, талия - 107 см, ханш - 123 см, ръка - 35 см, бедро - 64 см

Резултати трета седмица - минуси в килограми и сантиметри
кг. - 1,9, гр.об. - 2 см, талия - 3 см, ханш - без промяна, ръка - 1 см, бедро -  2 см

Общо за три седмици
кг. - 5,2 , гр.об. - 7 см, талия - 13 см, ханш - 4 см, ръка - 1 см,, бедро -  4 см

Изглежда съм сама в топенето на мазнинките с програмата на Хербалайф, но ще продължавам да отбелязвам резултатите си. Може да се включи и някой друг.


 newsm44 newsm44 newsm44

# 24
  • Мнения: 1
Аз миналата седмица пропуснах да запиша резултатите, затова сега за две седмици

Четвърта седмица - 04.09.
кг. - 96,3, гр.об. - 110 см, талия - 107 см, ханш - 120 см, ръка - 35 см, бедро - 61 см
Резултати четвърта  седмица - минуси и един плюс Sad в килограми и сантиметри
кг. - + 0,500 , гр.об. - 4 см, талия - без промяна, ханш - 3 см, ръка - без промяна, бедро -  3 см
Тази седмица малко се поотпуснах, в смисъл няколко чаши винце с малко повече храна и забравях да пия вода, но въпреки това съм минус 10 см в обиколките.

Пета седмица - 11.09
кг. - 94,6, гр.об. - 108 см, талия - 106 см, ханш - 120 см, ръка - 33 см, бедро - 56 см
Резултати пета  седмица - минуси в килограми и сантиметри
кг. - 1,700 , гр.об. - 2 см, талия - 1 см, ханш - без промяна,  ръка - 2 см, бедро -  5 см

Общо за пет седмици
кг. - 6,400 , гр.об. - 15 см, талия - 14 см, ханш - 7 см, ръка - 3 см,, бедро -  12 см

Това е от мен Simple Smile

Надявам се, че някой поне чете какво съм написала, защото започвам да се оприличавам с тези, които сами си говорят, а това вече си е диагноза Grinning

# 25
  • Мнения: 1 525
kam_iv,  smile3501

Добри резултати. Надявам се и да се чувстваш добре.
Аз си признавам, че не съм запозната с този режим/диета/продукт  newsm78
Сега ще наваксам пропуснатото. Че е срамота.

# 26
  • SA
  • Мнения: 3 196
Знам, че едва ли ще има особен ефект мнението ми. Ама все пак не се стърпях. Мацки, защо си давате парите за тези глупости? Както прочетох в темата, продуктите на тази фирма струват 200-300 лв месечно. За тези пари човек може да си купи качествена храна и вместо Хербалайф- месо+салатка- Хербалайф, да яде три пъти месо/яйца + салатка и ще отслабне дори повече, да не говорим за здравословните ползи от естествената храна.
Хайде, успех на всички независимо как отслабват!  Hug

# 27
  • Мнения: 1
Alleisha
И аз не знаех нищо за тази програма така хвалена от едни и напълно отричана от други, че на принципа "око да види, ръка да пипне", реших да опитам и  не съжалявам Simple Smile

kameloth
форумите са за това, хората да изказват мнението си, така че всеки сам за себе си да преценява кое е криво и кое право.
Колкото до здравословното хранене, вече е малко трудно да отсеем чистите продукти на пазара от тези, които са пълни с нитрати, консерванти и всякакви други нездравословни добавки. А пък дори и само с био продукти да се храним, те пак не могат да ни осигурят нужните хранителни вещества на организма. Пак е нужно допълнително да се пият витамини и минерали. Така че за едно наистина здравословно хранене 200-300 лв няма да ни стигнат.
А програмата на Хербалайф е помощ, която ни е нужна в борбата с килограмите. Аз не виждам нищо лошо в това да ти се препоръчва да се храниш 5 пъти дневно и да пиеш много вода, за да можеш да помагаш на организма да се изчисти по естествен път. А колкото до цената - 6-7 лв дневно за здравословна закуска и обяд не са много.
 Благодаря ти за пожеланията Simple Smile Hug

# 28
  • Мнения: 1 520
Цялата система за продажба на такива добавки е една голяма измама на гърба на наивните и доверчиви хора.
Лошото за пострадалите от Хербалайф е, че ще плащат за наивността си с години.

Супервайзерка на фирмата, която има(ла) чудесен офис, кола от автосалон, ходела на екскурзии по Карибите и Малдивите, обещавала същите неща и на други хора. Същата е подсъдима по наказателно дело, тъй като зарибявайки възрастни хора са искали данни от личните им карти (боже, как са ги омагьосвали, за да ги дадат?!) и въпросните хорица изведнъж се оказали с перфектно изтеглени кредити!

http://www.segabg.com/article.php?issueid=2326&sectionid=16&id=0000101


kameloth, абсолютно права си. Взимащите редовно МЛМ добавки живеят в някаква заблуда, че са здрави и силни точно заради Хербалайф. Искрено им пожелавам същото добро здраве, дори да дойде момент да не могат да си ги позволят.
Една кампания, за да е легално на пазара трябва да плати голяма сума пари за изследване и лиценз, а така си ги спестяват (с анонимни обяви и офиси в офшорки).

Веднъж минавайки през центъра на София забелязах точно зад централния офис на Уникредит, голям билборд на Хербалайф. Сложен нависоко, за да го виждат повече хора...
Та със или без произнесени присъди, отървaне от Хербалайф няма...

# 29
  • Мнения: 1
Съгласна съм с теб krem-karamel, че има мошеници и в Хербалайф, но те, мошениците, са навсякъде.
Хербалайф имат вече официален офис в България, което означава, че са платени всички лицензи и сертификати, и затова имат и билборд. Ето го и официалния сайт http://www.herbalife.com/global

Ето до къде съм стигнала след два месеца и половина.
Резултати в минуси  Simple Smile
кг. - 11,200 , гр.об. - 19 см, талия - 16 см, ханш - 8 см, ръка - 3 см,, бедро -  15 см

Общи условия

Активация на акаунт