Тема Незабравима ( Unutulmaz ) 162

  • 28 625
  • 747
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Русе
  • Мнения: 2 337
Ямур-Харун (разговора по телефона)

Я-тате
Х-дъще,моя Ямур
Я-тате,моля те ела тук
Х-има ли нещо дъще?
Я-нали ми обеща?Никога нямаше да ме изоставяш?
Х-не съм те оставил,ангелчето ми,до теб съм.Сега погледни през прозореца.Не плачи, едничката ми.
Е-Ямур,спри
Я-остави ме,отивам при татко
Рекси,   txtloves txtloves txtloves: newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Ами сега, и двамата й обещаха да не я напускат!Да не се разделят! Какво следва, освен мъка?!

# 17
  • Варна
  • Мнения: 329
Като гледам серията по ТВ, виждам няколко неща:
- Харун открай време си е побойник! Grinning Я, как го постави оня гадник на мястото му, че и го отъркаля яко! thumbsup
- на Мелда й иде отвътре да мисли и върши зло! Crossing Arms Ще ме прощавате, но хич, ама хич не вярвам в преобразяването на Мелда от отявлена гадина в благородната и благоразумна сестра- гледам го това, виждам го и не ми се връзва и това е! Naughty Не ми се види възможна такава промяна- или си гадина, или не, не се придобива, не се изкоренява! Crossing Arms
- Еда е доста инатеста, и все още е! smile3555 Явно някои неща не се променят! Grinning

# 18
  • Русе
  • Мнения: 2 337
Рекси, извинявай ако ти се струва, че пришпорвам, Яамур обвини ли Еда за това,че баща й го няма?

# 19
  • София
  • Мнения: 281
Еда ....как натири Хубавелко. smile3513 Weary smile3518 WearyКолко много ще страда от липсата му .Ще се обвинява за това свое крайно решение виждайки как страда и Ямур. smile3518 Weary smile3518Скоро ще го повика.....да я топли в нощите дълги и стуууудени smile3508 smile3508Но до тогава душата и ще се пържи на бавен огън.



ОСЪДЕНА ДУША

Аз ...вече нямам право на това
Да те обичам и да те наричам мили
Сама.....осъдих своята душа
В света ....на сенките да гние

До вчера вярвах силно в любовта
И в онзи миг...когато бях щастлива
Внезапен мрак пропит с болка и тъга
Допуснах....обичта ми да изтрие

Сама.....по пътя ще вървя
Сред сенките потънала в мъгла
Защото вече нямам право на това
Да те желая ....и да те обичам-мили

Със спомените си ....сърцето ще завия
Далечно ехо....ще са моите слова
Без теб единствен мой любими
Единствено....аз бавно ще умирам

Любов...свободна си да си вървиш
Тук вече своят пристан не търси
В душата на умиращо ...момиче
Където само ехото........шепти

# 20
  • Мнения: 0
здравейте и от мен wavey wavey wavey
благодаря за новото райско кътче на Мокси newsm51 newsm51 newsm51
благодарности и на момичетата,които превеждат newsm51 newsm51 newsm51
на новодошлите  welcome welcome welcome

имах малко проблеми с компа,но вече всичко е наред Hug и ето ме при вас
след доста smile3529

# 21
  • Мнения: 0
Като гледам серията по ТВ, виждам няколко неща:
- Харун открай време си е побойник! Grinning Я, как го постави оня гадник на мястото му, че и го отъркаля яко! thumbsup
- на Мелда й иде отвътре да мисли и върши зло! Crossing Arms Ще ме прощавате, но хич, ама хич не вярвам в преобразяването на Мелда от отявлена гадина в благородната и благоразумна сестра- гледам го това, виждам го и не ми се връзва и това е! Naughty Не ми се види възможна такава промяна- или си гадина, или не, не се придобива, не се изкоренява! Crossing Arms
- Еда е доста инатеста, и все още е! smile3555 Явно някои неща не се променят! Grinning
Дани,в живота е така но със нашите сценаристи всичко е възможно.Може да обърнат нещата на 16о градуса ако искат.

# 22
  • София
  • Мнения: 833
Харун-Еда-Ямур пред къщата

Х-отивай вътре,единствената ми,ще настинеш,хайде
Я-не,не си отивай.Аз искам моя баща
Х-добре,искаш баща ти да е тъжен(разочарован) ли?
Я-не.Тогава и ти ела вътре,моля те тате
Х-не мога да дойда,бебчето ми,не мога
Я-не,ела си тате
Х-Еда,вземи Ямур
Я-тате,тате,не ме оставяй,татенце,моля те не ме изоставяй,не ме оставяй,тате,не си тръгвай.Мамо,пусни ме.Моля те,умолявам те.Не ме оставяй.Тате не си отивай,моля те не тръгвай.Тате,татее.Моля те не ме оставяй.Тате,моля те,тате,не тръгвай....Татееееееееееееее

# 23
  • Мнения: 0
искам нещо да споделя с вас,надявам се да не ми се смеете много..
когато започна филма по Нова,го рекламираха като красива приказка...вече не е нито приказка,нито пък красива,но продължавам да си мисля,че ще свърши наистина като приказка
това си го мисля от доста време и се надявам да стане така

# 24
  • Мнения: 0
Боб,тази вечер музата явно е при тебе.Страхотна"Осъдена душа" smile3501 smile3501 smile3525 smile3525 newsm51 newsm51
Рекси,благодаря ти за превода на разговора по телефона на Ямур и Харун smile3525 smile3525 newsm51 newsm51

# 25
  • Варна
  • Мнения: 329
Мисля си и за нещо друго- за ролята на Бату в живота на Еда! Thinking Да, единствено в нейния живот, той изигра положителна роля, защото й намери хубавата работа в модната къща и я свърза с леля Живка! yes Факт! dontknow Може и да е имал лоши намерения, но така стана, че вместо да избоде очи на Еда, й изписа вежди! Grinning Не всеки има късмета да се срещне с такава изключителна жена като Хаят, която от тоя миг нататък, ще бъде като втора майка за Еда, а по едно време и единствена, както и неин духовен и професионален наставник, съветник, опора, верен приятел, душеприказчик! thumbsup

# 26
  • Русе
  • Мнения: 2 337
искам нещо да споделя с вас,надявам се да не ми се смеете много..
когато започна филма по Нова,го рекламираха като красива приказка...вече не е нито приказка,нито пък красива,но продължавам да си мисля,че ще свърши наистина като приказка
това си го мисля от доста време и се надявам да стане така

Амин! bishop bishop bishop bishop newsm17 newsm17 newsm17 newsm17

# 27
  • Русе
  • Мнения: 2 337
Мисля си и за нещо друго- за ролята на Бату в живота на Еда! Thinking Да, единствено в нейния живот, той изигра положителна роля, защото й намери хубавата работа в модната къща и я свърза с леля Живка! yes Факт! dontknow Може и да е имал лоши намерения, но така стана, че вместо да избоде очи на Еда, й изписа вежди! Grinning Не всеки има късмета да се срещне с такава изключителна жена като Хаят, която от тоя миг нататък, ще бъде като втора майка за Еда, а по едно време и единствена, както и неин духовен и професионален наставник, съветник, опора, верен приятел, душеприказчик! thumbsup
И още- отвори очите на Харун за чувствата му.

# 28
  • София
  • Мнения: 281
искам нещо да споделя с вас,надявам се да не ми се смеете много..
когато започна филма по Нова,го рекламираха като красива приказка...вече не е нито приказка,нито пък красива,но продължавам да си мисля,че ще свърши наистина като приказка
това си го мисля от доста време и се надявам да стане така

Амин! bishop bishop bishop bishop newsm17 newsm17 newsm17 newsm17
+1.  bouquet Laughing Heart EyesОт самото начало вярвам само в този финал.

# 29
  • София
  • Мнения: 833
Рекси, извинявай ако ти се струва, че пришпорвам, Яамур обвини ли Еда за това,че баща й го няма?
Вени,не.Ямур няколко пъти попита майка си дали вече не обича баща й,а тя отговори не е вярно обичам го.Еда и каза че винаги,когато иска може да му се обажда и да се виждат,но той няма да живее с тях.Ямур попита дали баща й е направил нещо лошо,но Еда я успокои,че не е така

Общи условия

Активация на акаунт