Нормално ли е това усещане при бременност ?

  • 13 088
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 71
Най-добре се консултирай с генеколога си. Много неща са нормални по време на бременност, но аз при всяко съмнение звънкам на моя доктор и го питам и ако се налага отивам на преглед защото не бих рискувала да разчитам, че някоя болежка е нормална и после да се окаже риск за бебето. Всичко си зависи от самата ситуация, но за мен най-добре се консултирай и лекаря си, те все пак са това и затова си плащаш.

# 16
  • Мнения: 925
Не мисля, че има нещо притеснително, но все пак с две ръце подкрепям предходния пост :
Най-добре се консултирай с генеколога си. Много неща са нормални по време на бременност, но аз при всяко съмнение звънкам на моя доктор и го питам и ако се налага отивам на преглед защото не бих рискувала да разчитам, че някоя болежка е нормална и после да се окаже риск за бебето. Всичко си зависи от самата ситуация, но за мен най-добре се консултирай и лекаря си, те все пак са това и затова си плащаш.

# 17
  • София
  • Мнения: 10 698
Момичето вече писа,че е била на лекар....

# 18
  • Мнения: 1 131
Ох,този Талцид хич не ми помагаше за киселините та,пийвах си хлебна сода  Simple Smile

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Ох,този Талцид хич не ми помагаше за киселините та,пийвах си хлебна сода  Simple Smile

Провокираш ли ги с някоя храна киселините, установих, че колкото Талцид трае, толкова и хлебната сода- 10 минути. Оказва се, че майката му е диетата.

# 20
  • Мнения: 1 131
Ох,този Талцид хич не ми помагаше за киселините та,пийвах си хлебна сода  Simple Smile

Провокираш ли ги с някоя храна киселините, установих, че колкото Талцид трае, толкова и хлебната сода- 10 минути. Оказва се, че майката му е диетата.

Да,наистина забелязвах,че от прием на някои храни,киселините ставаха непоносими.Имало е случаи,в които съм повръщала от тях.Но пък хлебната сода,дори и краткотрайно премахваше напълно неприятното усещане,докато от Талцида леко заглушаваше симптома.

# 21
  • София
  • Мнения: 44
И при мен от малко храна ми се подува стомахчето, като обядвам, тогава едва дишам на моменти.
Иначе имам здрав стомах и нямам проблеми. 

# 22
  • Мнения: 451
Уффф питате ли ме мене като съм обзаведена с гастрит и колит едновременно Mr. Green Подуването ми е много сериозен проблем,но интересно,че киселините ги усетих за първи път по време на бременността си Twisted Evil Верно си е едно от най-долните неща на света,в началото ми бяха кошмарни,после имах лека почивка от тях за около месец два и сега пак са ме лепнали със страшна сила,само че аз лекарства не пия за тях и чакам да минават от само себе си или дъвча дъвка...абе кошмар Twisted Evil

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Аз бях пуснала темата, та да пиша как се развиват нещата- не става по-леко, напротив Peace С времето тежестта се качва по-нагоре, притиска хранопровода и трахеята, на моменти трудно се диша. Майчета, издържайте, няма лек, лекът е раждането.

Общи условия

Активация на акаунт