Fragrancex.com - аромати и доставки- 11 тема

  • 51 231
  • 754
  •   1
Отговори
# 15
  • Козлодуй
  • Мнения: 772
Денс,пропуснах да благодаря за темичката Heart Eyes Hug

Lady Vengeance,честито и със здраве да си го фъскаш!

Няма да е лошо да споделяме и изгодни оферти Grinning

# 16
  • Мнения: 2 040
Денс,пропуснах да благодаря за темичката Heart Eyes Hug

Lady Vengeance,честито и със здраве да си го фъскаш!

Няма да е лошо да споделяме и изгодни оферти Grinning

Благодаря!Вече започнах и то здраво.
Много се надявам  доставката да е все така бърза и да си поръчваме парфюми на добра цена.

# 17
  • Мнения: 5 140
току що ми донесоха парфюмите на вратата с ЕМС, браво супер са...ще поръчвам пак, аз много си го уважавам този сайт  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 0
току що ми донесоха парфюмите на вратата с ЕМС, браво супер са...ще поръчвам пак, аз много си го уважавам този сайт  Heart Eyes
Koга ги поръча?

# 19
  • Мнения: 5 140
току що ми донесоха парфюмите на вратата с ЕМС, браво супер са...ще поръчвам пак, аз много си го уважавам този сайт  Heart Eyes
Koга ги поръча?

на 18-ти но не ми я шипнаха веднага поръчката, водих си кореспонденцийка с тях, защото ми отказваха да платя с картата, но накрая стана...бързо дойдоха. На кутията пише Белгия! Но под този етикет има друг, техния  Wink

# 20
  • Мнения: 0
току що ми донесоха парфюмите на вратата с ЕМС, браво супер са...ще поръчвам пак, аз много си го уважавам този сайт  Heart Eyes
Koга ги поръча?

на 18-ти но не ми я шипнаха веднага поръчката, водих си кореспонденцийка с тях, защото ми отказваха да платя с картата, но накрая стана...бързо дойдоха. На кутията пише Белгия! Но под този етикет има друг, техния  Wink

Браво! Радвам се  Peace

# 21
  • Мнения: 5 140
Ще се поръчва пак определено!!!

# 22
  • Мнения: 0
Ще се поръчва пак определено!!!
И аз, само се притеснявам, че ме няма през деня в къщи и не знам, как ще ми ги доставят тогава  (след като ги носят до вратата) Thinking

# 23
  • Мнения: 5 140
Ще се поръчва пак определено!!!
И аз, само се притеснявам, че ме няма през деня в къщи и не знам, как ще ми ги доставят тогава  (след като ги носят до вратата) Thinking

Няма никой у вас изобщо? Тогава защо не ги получаваш на работното ти място или не може?

# 24
  • Мнения: 2 040
Аз моя си го взех от пощата.Става въпрос за Бургас,но сигурно ако не те намерят ще ти оставят известие от къде да си го вземеш.

# 25
  • Мнения: 0
През деня няма фиксирано някой в къщи, а на работното ми място не бих желала. Ще измисля нещо  Peace

# 26
  • Козлодуй
  • Мнения: 772
Няма проблем да си го вземеш от пощата Peace При мен вече 2 пъти така се получава,идват,не ме намират и оставят бележка на вратата на апартамента.

# 27
  • Мнения: 0
Благодаря ви!  Hug
Дано запазят тази практика! Явно четат темата ни Wink

# 28
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Днес взех от пощата кашончето с Кели Калеш, шипнато на 31.01. Естествено от Белгия. Браво на хората, че намериха решение за възвръщане на позициите си в европейския пазар. Hug

# 29
  • Варна
  • Мнения: 15
Днес получих пратка от 3.02  пак от ЕМС, Белгия  Peace

Общи условия

Активация на акаунт