Fragrancex.com - аромати и доставки- 11 тема

  • 51 210
  • 754
  •   1
Отговори
# 690
  • Варна,морето ...
  • Мнения: 683
Мерси за отговора.Склонна съм да преглътна и мито, и ДДС и разправии с митници. Simple Smile

http://www.fragrancex.com/products/_cid_perfume-am-lid_f-am-sid_ … 53__products.html

Това е парфюма. Има го и в английския fragrancedirect.com, но пусто не мирише като този от fragrancex-a  Rolling Eyes
  в английския не са ли оригинални , аз от там съм си харесала един , който е на същата цена като в американския сайт, но  си спестявам главоболия с митници

# 691
  • Мнения: 4 275
Оригинални трябва да са. Не знам защо обаче се получи така с този парфюм.  Thinking

# 692
  • Мнения: 2 375
Получих Idylle Eau Sublime и Tresor in love. Heart Eyes Над 60 евро всичко, а на кутията пише 28 $. Party Поръчка от 28.10. Без проблеми.

# 693
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Получих Idylle Eau Sublime и Tresor in love. Heart Eyes Над 60 евро всичко, а на кутията пише 28 $. Party Поръчка от 28.10. Без проблеми.

До бг, без митница? Или ти беше в друга страна?

# 694
  • Мнения: 2 375
Получих Idylle Eau Sublime и Tresor in love. Heart Eyes Над 60 евро всичко, а на кутията пише 28 $. Party Поръчка от 28.10. Без проблеми.

До бг, без митница? Или ти беше в друга страна?

Испания.

# 695
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Получих Idylle Eau Sublime и Tresor in love. Heart Eyes Над 60 евро всичко, а на кутията пише 28 $. Party Поръчка от 28.10. Без проблеми.

До бг, без митница? Или ти беше в друга страна?

Испания.

Да, така и си помислих, трябваше да уточниш. Мнението ти не е много полезно за бг купувачите и може да има заблудени от поста ти..

# 696
  • Мнения: 2 375
Ок. Мисълта ми беше, че от сайта са се погрижили да спестят проблемите на купувачите от ЕС. Ако Бг прави изключение ... сори. Peace

# 697
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Ок. Мисълта ми беше, че от сайта са се погрижили да спестят проблемите на купувачите от ЕС. Ако Бг прави изключение ... сори. Peace

   Да, и аз така си помислих, не разбрах точно защо мнението ти не било от полза... Благодаря, че сподели!   bouquet

# 698
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Аха и кои точно проблеми спестяват? Дори и 28 долара отиват на митница. Над 30 ЛЕВА, вкл. с доставката е облагаемата сума. Peace Надявам се, че сега разбра, Black Cat 13.

# 699
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
   Да, аз това го знам, но ми стана интересно, защо не смяташ, че е важно, че от Fragrancex са склонни да пишат на пакета различна от реалната цена? Може за България да напишат още по-ниска дори.  Wink Ако някой е купувал скоро, да вземе отношение, pls.  Rolling Eyes

# 700
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Не съм твърдяла това. Това, че в Испания е получено безпроблемно, не значи, че и тук ще е така, затова не е полезно инфото.
Ако някой рискува да поръча, ще разберем. Няма да съм аз.

# 701
  • Бургас
  • Мнения: 250
Пишат по-ниска стойност и за България. И миналата година като поръчах, бяха писали по-ниска цена. Сега са ми писали 28 евро и но пак е на митница.

# 702
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Пишат по-ниска стойност и за България. И миналата година като поръчах, бяха писали по-ниска цена. Сега са ми писали 28 евро и но пак е на митница.

Ами да, защото е над 30 лева.
Пък и особено, ако ги пращат още с DHL-  с тях няма прескачане на митница никога.

А помните ли доброто старо време, когато идваха за 10 дена, в пощата, с безплатна доставка? Ехх, мечти.

# 703
  • Бургас
  • Мнения: 250
Пишат по-ниска стойност и за България. И миналата година като поръчах, бяха писали по-ниска цена. Сега са ми писали 28 евро и но пак е на митница.

Ами да, защото е над 30 лева.
Пък и особено,ако ги пращат още с DHL-  с тях няма прескачане на митница никога.

Да, с ДиЕйЕл са - въпреки че им писах писмо ако може да не е с тях и да е с ниска стойност. Но поне ДиЕйЕл се занимават с митницата и се надявам до края на седмицата да ги освободят.

# 704
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
   Аз планирам да поръчвам от тях в скоро време, без оглед на това, дали ще прескоча митницата или не, така че ще дам отзиви после.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт