90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №126

  • 25 932
  • 743
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Днес ви изпуснах края, но ето, че съм в ритъм вече, прочетох ви.
При мен напълно режимен бобов ден: минах без закуска, че се пооспах днес, на обед и вечеря картофи. Два дни съм без кантар, и малко ми е кофти, че съм от тези, които се теглят всеки ден.
Пак дойде утрешния ми любим ден, едни сладкиши се въртят тук, олее, нямате равни.
Но ябълковия не ми харесва с тези яйца в него Naughty
 Мисля да си карам на соленко, че ме е страх от сладкото, честно да ви кажа.
Хайде лека нощ и много минуси утре! Hug

# 61
  • София
  • Мнения: 5 606
ТЯ как сте мила, оздравяхте ли вече напълно? А иначе и аз си взех хидратиращ крем за лице, ама с тялото съвсем закъсах, с тези, които се мажа, нищо не правя, попиват веднага и след 10 мин кожата ми е пак страшно суха. Утре ще си купя някакво масажно масло, пък да видим.
ponqkoga щом кърмиш, мисля, че не е проблем, в крайна сметка малкото човече има предимство.
Момичета, този ориз направо ми се заби в мозъка, да каже човек, че толкова обичам... Embarassed

# 62
  • Мнения: 430
Жани, благодаря и аз за новата темичка Peace

# 63
  • Мнения: 37
Добър вечер на всички фиданки и честита нова темичка


А аз пак за водата да си питам-ама все повече и повече ми се пие-днес до към 3,5 л. съм го докарала. При положение, че преди диетата ако пиех 1 чаша на ден беше чудо. Някой друг така?
 

и аз съм като теб преди пиех по 1 чаша вода на ден ако има и толкова, а сега направо немога да спра чак се притеснявам никога преди не съм пила толкова много вода...


А как ми се пие една бира............ Толкова време без бира (33)  не съм имала 10 години сигурно  Crazy

напълно те разбирам и аз съм така но с виното (защото преди 1-2 години спях да пия бира защото ми се отразяваше пагобно на талията ...) Laughing

# 64
  • Мнения: 427
Привет и от мен!Днес сменихме протеиновия с бобов-надявам се не е голям проблем.Мъжо утре е на хайка за вълци и обяви,че няма да яде бобови работи, докато другите мятат пържоли на скарата  Mr. GreenТа тъй...иначе менюто беше З:банан;О-салата с царевица;В -фасул със зеле.
За утре закуската ще е варена тиква без захар,вечерята ще е пъстърва,обяда не съм измислила още...
Този ябълков сладкиш ми изглежда мнооого вкусен-ще се пробва!Колко голяма тавичка ще ми трябва?

# 65
  • София
  • Мнения: 5 606
Момичета, киноа в кой ден мога да ям?

# 66
  • Варна
  • Мнения: 1 618
danip , не е хубаво да се сменят дните. По-добре, нека да си яде месо в бобовия, т.е. да прегреши и после да продължи както му е реда.

# 67
  • Мнения: 1 711
Момичета, киноа в кой ден мога да ям?

Въглехидратен!

Дани, в малка тавичка се прави сладкиша, за да стане средно висок.Моята е някъде 15 на 25см.

# 68
  • Мнения: 84
Запис и от мен! Благодарско за темичката!   bouquet
Клише, дано вече да си по-добре. Казват, че водата лекувала...
Този ябълковия сладкиш и аз мисля да го пробвам. Има и  идея за здравословна тооортичка, но май си е доста калорична - ето вижте: http://www.zemianazaem.com/archives/161

Днес ми беше втори белтъчен и хапнах на обяд месце със салатка, но на вечеря смесих сирене, кашкавал и месо, че и кисели краставички за разкош на прегрешението...дано да не ми се отрази много   Tired Утре смятам да съм наъплно режимна и да сготвя един бобец за целия ден.

Лека вечер фиданки и много търпение и воля за постигане на минусчетата ви желая!  Hug

# 69
  • Мнения: 427
She_R ,знам че не е хубаво,мила...така го сметнахме за по-правилно Rolling EyesЗа напред няма да го правим Peace
Тенкю,Хари-ще подбера по-малка тава! Simple Smile

# 70
  • Мнения: 7
Да не бъркам нещо, но намерих това за киноа
http://www.gotvach.com/%D1%80%D0%B5%D1%87%D0%BD%D0%B8%D0%BA/%D0% … D0%BD%D0%BE%D0%B0
Пише, че семената  съдържат 16-20% белтъчини.  Peace

# 71
  • Мнения: 1 711
Водят я зърнена култура, а те са във въглехидратния. Simple Smile

# 72
  • Мнения: 0
balloon balloon balloon balloon balloon Simple Smile Simple Smile
дОБРО утро на всички фиданки. казвам се Анета, на 17 съм и имам доста за сваляне ( висока сам 1,6о и тежа 75 кг.) Пробвах с много хапчета,чай за отслабване, бързи (драстични) диети , получавах минимални резултати + йо-йо ефект Shocked Shocked ooooh! ooooh! . Преди година чух от приятелка за режима (спазвах го само 11 дни и се отказах). Отчаяна съм много... мисля да опитам отново с този режим,но този път ще се насиля да устискам до край. Много ми се иска да стана част от вашата задружна дружинка, надявам се да ме приемете в групата.  bouquet  bouquet

# 73
  • България
  • Мнения: 490
novata1  welcome
след плодовия отчитам -700гр,така за първата четворка -3.700кг newsm44
имам още 4кг да свалям до края Thinkingот втората четворка не очаквам такива чудеса-само от въглехидратния ден newsm03ох как си го обичам и най-вече Големия минус след него/-1.200кг/.
няма да ви кажа какво излапах тогава/ще ме ленчуват някои от вас smile3505/а като количество за 2-3 такива дни.най-малко свалям след бобов ден/-400гр/.водата ми изостава отново.
ряпа в кой ден може?хапва ми се на салатка. Hug Hug Hug

# 74
  • Мнения: 1 711
Росе, всеки ден, плодов неовкусена. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт