Ядете ли свински уши?

  • 68 910
  • 758
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 710
моето куче яде само гранулирана храна и пастети Цезар.
на теб, ivangogov как изобщо ти мина през ума да пробваш кучето си на крака, уши и т.н, че си и наблюдавал, че не яде. Crossing Arms

# 61
  • София
  • Мнения: 2 623
Какво значи под нивото ???
Всеки може да яде каквото му е вкусно.
Иначе аз се втрисам от подобни ястия -
уши, копитца, опашки, пача и т.н.
Единствено тача шкембето под всякаква форма
и език в масло ... ммммммммммм потекоха ми лигите  Rolling Eyes
Извинете  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 335
... Joy Ама котките ядат същото като кучетата съм забелязала...

Така е, и за тях е деликатес.
Аз щото ми хареса luna...  Laughing



# 63
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Ама какви изказвания прочетох по-нагоре, оправихте ми вечерта.
За протокола, и моите котки не ядат свински уши, но те не ядат и филе. Каквото и да е месо или риба могат да си стоят на масата и съм спокойна, че няма да ги пипнат. Всеки си знае паницата...и манджата.
Аз пък ям уши, та ми плющят ушите. Най-ги обичам печени и на пача. Но и в боба стават вкусни.
Що се отнася до кожичките, в била продават свински кожички и като ги нарежа и изпържа стават убийствено мезе за бира. А и децата ги набиват яко вместо чипс. Космите ги бръсна със самобръсначка - имам си една в кухнята за прасета и пилета. Напоследък се открехнах да купувам пилешки кожички от халите. И те стават на чипс, обаче панирани как стават - да си оближеш пръстите.
Пак от халите си купуваме и карантия, не защото нямаме пари за месо, а защото дробсърма или дробчета по селски с филе няма как да станат. А мъжа ми пък умира за супа от пилешки карантии - сърца, воденички, дроб, крака и прочие.
И понеже ядем такива "гадости" не защото сме бедняци, добавям, че и на пържолите не прощаваме. Както се казва - любимият ни зеленчук расте на кокал.  
 

# 64
  • Мнения: 581
  Кой знае колко уши, рога, копита, черва и всякакви подобни гадории съм изяла в салама, който хапвам с удоволствие. Ама иначе ми се гади само като ги гледам.

# 65
  • Мнения: 170
...........

Последна редакция: сб, 05 фев 2011, 09:56 от И ся кВо

# 66
  • Мнения: 9

        E, истина си е...ядеш салам, ама знаеш ли...?

# 67
  • Мнения: 1 167
Жива да не бях  Crazy

# 68
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Да. И ги обичаме и аз и съпругът ми.

Не виждам лошо в това.  Проблемът си е за този, който не е опитал.

Виж, който не обича хрущял... няма и да може да яде. Wink

# 69
  • София
  • Мнения: 2 623
  Кой знае колко уши, рога, копита, черва и всякакви подобни гадории съм изяла в салама, който хапвам с удоволствие. Ама иначе ми се гади само като ги гледам.

и косми  Mr. Green

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 614
За пръв път чувам, че хрущялите могат да се махат на ушите

Когато се сварят хубаво ушите с нож се маха хрущяла .В смисъл с ножа махаш месото от двете страни на ухото и остава хрущяла който го хвърляш на котките Mr. Green   Joy Joy Така и правя уши чорбата като махам хрущяла и накълцвам само месото. Peace

# 71
  • Мнения: 685
Вкусно! Не съм яла от години, но и не съм виждала да продават. Някой, ако може да каже у Софето къде ги продават. Simple Smile

# 72
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Скоро опитах - не ме впечатлиха кой знае колко. Както и език. Виж шкембе чорбата я уважавам. Аааа и мозък също обичам.

# 73
  • Мнения: 4
За пръв път чувам, че хрущялите могат да се махат на ушите
Когато се сварят хубаво ушите с нож се маха хрущяла .В смисъл с ножа махаш месото от двете страни на ухото и остава хрущяла който го хвърляш на котките Mr. Green   Joy Joy Така и правя уши чорбата като махам хрущяла и накълцвам само месото. Peace

За пръв път чувам че по ушите на прасето имало месо. Все съм виждал ухо, ама ухо с месо не съм виждал досега. Сега стоя пред компа и си барам моите уши и никъде не усещам месо да има. Не вярвам ушите на свинята да са по-различни от моите. Като си барам моите уши усещам само хрущял и кожа по тях. Къде го видяхте това месо не знам  Thinking

# 74
  • Мнения: X
Гогов, само внимавай някоя огладняла съфорумка да не ти набара диетичните уши Laughing

Общи условия

Активация на акаунт