даите идеи за игра4ки за дете ....

  • 5 861
  • 62
  •   1
Отговори
# 45
  • Spain
  • Мнения: 3 750
не се притеснявай - малко по малко ще по4не да се заиграва - да не мислиш 4е Гери играе с 4асове - половин 4ас и толкова - 4е и това е понякога много - оба4е сега новата ни "страст" е рисуването -каквото намери и на каквото намери - последния и гаф е 4е си "нарисува" якето с флумастер - докато се усетя и се нарисувала - ама беше супер щастлива Simple Smile .

# 46
  • Мнения: 3 880
Аz преди малко поръчах вече  Laughing

Това

и това

едното zа рожденният ден, другото zа Коледа (нали са наблиzо) и може да видя неЩо друго по реалните магаzини да ги допълня.
ВсъЩност не искам да стават много като количество, zаЩото и роднините като подарят раzни неЩа и става прекалено много zа един ден zа такова малко човече, и от многото накрая и с едно неЩо не се zаиграва като хората, а само се търкалят неЩата наоколо.

Остана само да иzмисля някоя дреболия zа Никулден (Nikolaus). Тук на тоzи ден има малки подаръчета zа децата, ако са си иzчистили добре обувките вечерта преди да си легнат Laughing всъЩност сладки неЩа, но на таzи въzраст нали гледаме да не прекаляваме със Шоколадите сме се раzбрали с Николаус да ни носи пак играчка пък сладките да ги дава на големите дечурлиги Mr. Green

# 47
  • Мнения: 1 502
Страхотна темичка, тъкмо и ние сме на тази вълна.
Вдигам и двете ръце за VTECH, страхотни играчки. Ние поръчахме проходилка, страхотна е, малкия се залепи за нея. , с толкова много опции за занимаване и най-вече, не спира да свири или говори и разни светещи историйки. А за племеницата поръчах тази , това включва играчката:
Цитат
Features
Roly-poly, twist and turn makes it fun for baby to learn!
As the tree wobbles, the ball spins round and round the base over the light-up buttons
Listen to the tree playing music, sing songs and other sound effects
Press the 3D bird character for extra fun phrases
Teaches 123, colours and nature sound effects
2 x AA batteries included
Manufacturer's recommended age 6 - 24 months

# 48
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
mariakara , мисля, че кончето е добра инвестиция. това е следващото нещо, с което мони се заиграва, освен любимия мечо (там го вози ).
нейното конче мoже да се ползва  в два варианта- люшка се, но като се махне дъската остава по колелца, с които се предвижва, язди, търкаля....
кончето е на berchet , също много яка марка!




http://www.groupe-berchet.com/index.php

# 49
  • Мнения: 1 194
Мерси, Скарлет, ще разгледам сайта на berchet, тук също са много популярна марка. Абе, сигурно като малка съм искала да имам такова конче, та сега така съм се запънала... Wink

# 50
Ние свършихме полезната работа с покупките за децата. В неделя закупихме тази кухня на Кико
  и този гараж
Преди това купихме такова пияно , DVD-та с Барби (там някаква си нова поредица) и Скуби Ду разбира се. Имат и по една кукла с джаджи там разни......абе готови сме Flutter Grinning
Вчера, докато бяхме в Тойс Ар Ъс видях поне, че нещата, които сме избрали ги харесват и без да ги питаме се затичваха и заигравах с тях.
Що се отнася до онзи глобус, който Харичката показа, го видях на живо и го разръчках, но честно не ме впечатли кой знае колко - нито пък децата му обърнаха внимание Confused. Пробвах го ама ........бе де да знам според е доста пари за нищо Confused

# 51
  • Мнения: 3 461
Ние свършихме полезната работа с покупките за децата. В неделя закупихме тази кухня на Кико
  и този гараж
Преди това купихме такова пияно , DVD-та с Барби (там някаква си нова поредица) и Скуби Ду разбира се. Имат и по една кукла с джаджи там разни......абе готови сме Flutter Grinning
Вчера, докато бяхме в Тойс Ар Ъс видях поне, че нещата, които сме избрали ги харесват и без да ги питаме се затичваха и заигравах с тях.
Що се отнася до онзи глобус, който Харичката показа, го видях на живо и го разръчках, но честно не ме впечатли кой знае колко - нито пък децата му обърнаха внимание Confused. Пробвах го ама ........бе де да знам според е доста пари за нищо Confused


Hondi,strahotni podaratzi.Garazha mi haresa mnogo,zashtoto stawa i za moite.Pak li e na Kiko i kakwo mu e tochno imeto?

# 52
Hondi,strahotni podaratzi.Garazha mi haresa mnogo,zashtoto stawa i za moite.Pak li e na Kiko i kakwo mu e tochno imeto?

Не не е на Кико - марката на играчките се води Fun Yearshttp://www.toysrus.co.uk/SearchResults.aspx?zone=Tru&kw=fun+years

# 53
  • Мнения: 1 909

А за глобуса вижте какво намерих на фирма ЛИИПФРОГ- http://www.elc.co.uk/toy-30729


На мен ми хареса глобуса на VTECH и вече го напазарувах (да не издаде някой на младежа какво ще му донесе дядо Коледа! smile3503 Ама и аз се заиграх с един подобен глобус в магазина Simple Smile Но ми се струва прекалено сложен за дете на 3 години - не мога да рискувам да го счупи преди да го оцени, още повече че е два пъти по-скъп от този на VTECH. Mr. Green

# 54
  • Мнения: 2 452

А за глобуса вижте какво намерих на фирма ЛИИПФРОГ- http://www.elc.co.uk/toy-30729


На мен ми хареса глобуса на VTECH и вече го напазарувах (да не издаде някой на младежа какво ще му донесе дядо Коледа! smile3503 Ама и аз се заиграх с един подобен глобус в магазина Simple Smile Но ми се струва прекалено сложен за дете на 3 години - не мога да рискувам да го счупи преди да го оцени, още повече че е два пъти по-скъп от този на VTECH. Mr. Green

По повод на глобуса, дъщеря ми има една книжка - атлас, интеактивна, с различните континенти, по няколко държави с най-характерните им особености, напр. в Канада са дадени елен, парламента, знамето; за Австралия - Рифа, Сидни опера хаус и др. . Опциите са  музика (химните); говор - казват ти "здравей" на различни езици; има игра - те ти задават въпрос, ти трябва да посочиш отговора, примерно покажи големия коралов риф, или Тадж Махал. На дъщеря ми и е интересно и се забавлява с играта. Научи се да казва "здравей" на няколко езика, но доколко разбира за какво става въпрос не зная. Ако глобуса е подобен, тригодишно дете би се забавлявало (тя бе на 3, когато з апочна да си играе с него).

# 55
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
На мен ми хареса глобуса на VTECH и вече го напазарувах
браво Simple Smile
мисля, че си купила хубава играчка за детето си Peace

и моят мъж днес се завърна с пакети за хлапетата, ама и аз незнам какво е купил.
той казва, че съм скръндза и предпочитал да пазари без мен, щото съм му била истинска спирачка Twisted Evil
сигурна съм, че не е купил някой боклук обаче. и двамата сме за стойностните неща Grinning

понеже при мен няма да дойде  дядо коледа тази година си оставам с изненадата на момичетата Mr. Green Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 3 098
И на мен ми хареса глобуса,но е оЩе много мъни4ка за такава игра4ка Wink
В събота бяхме в един голям магазин за игра4ки и й купихме къЩа на Дисни с ме4о пух и прасето,не му помня името  Embarassed .КъЩата се разтваря на 3 4асти,има спалня,стая за игра,с кон4ета  и колела,кухня,антре със тоалетка и гардероб.Вън има лЮлка,тераски с цветя,абе изобЩо приказка Hug
Оба4е тъй като е за деца над 18 месеца,вси4ки 4асти са големи,няма опасност да се глътнат.

# 57
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
марибел, да не онази къща на снежанка и джуджетата?
много е красива, аз още съм гузна понежи маги си я беше харесала от миналата година, ама аз нали все се пъхам Embarassed
сега я гледах 68 евро станала...можехме да им я вземем като общ подарък, ама аз пак се намесих
стана ми съвестно, кажи че не е тя!

бе авторката на темата, кога беше желязната лейди, кога стана нежна снежанка? Wink

# 58
  • Мнения: 3 098
марибел, да не онази къща на снежанка и джуджетата?
много е красива, аз още съм гузна понежи маги си я беше харесала от миналата година, ама аз нали все се пъхам Embarassed
сега я гледах 68 евро станала...можехме да им я вземем като общ подарък, ама аз пак се намесих
стана ми съвестно, кажи че не е тя!

бе авторката на темата, кога беше желязната лейди, кога стана нежна снежанка? Wink
Не,Хара,на Ме4о Пух е къЩата,тя не е подарък за Коледа,просто,заЩото подарих старите игра4ки и сега има нужда от други.Ве4е е голяма,старите са безинтересни Thinking

# 59
  • Мнения: 364
аz купих на сара една магнитна дьска на fisher price и тя само рисува на нея.много е 6тастлива купихме и едно колело на бер4ер ама тя не може да го кара и аz го прибрах в маzето.в4ера с ба6та и и купихме един телефон на vtech и с него много си играе.телефона иzброява 4ислата,слу6алката се вzима като gsm и има 2 коп4ета който при натискане активират телефона.има 6 песни ,а сь6то така и да се оставя сьоб6тение което тя да си пуска.zаписахме ба6та и и като го няма тя си го пуска и много се кефи :Dzа дете като нея на 1година и по4ти 9 месеца телефона и даската zа рисуване се окаzаха най-добрите ми покупки  :hug:zабравих ,че преди няколко месеца и купих една прахосмука4ка и всеки пат като пускам голямата тя си вzима нейната и 4исти с нея newsm79.дано и като порасне да продьлжи да оби4а да 4исти Grinning

Общи условия

Активация на акаунт