Farmville - 40

  • 36 314
  • 735
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 774
Вероятнастта да ти се падне семенце от даден вид дърво увеличава ли се с това дали то  е в градина или не?

# 46
  • София
  • Мнения: 4 899
Вероятнастта да ти се падне семенце от даден вид дърво увеличава ли се с това дали то  е в градина или не?

Тук няма вероятности! Ако е в градинка - има шанс да се падне семенце; ако не е в градинка - никога няма да даде!

# 47
  • Мнения: 3 695
при мен не само,че не може да се сее,но не се отваря нито спато,нито гифт бокса

ако дадеш рефреш можеш да отвориш всичко без да даваш първо на сеялки и комбайни и ...
даваш направо на маркета  Peace
Мерси! Да си жива и здрава!   bouquet Стана номера!

# 48
  • Мнения: 1 685
didkatd    bouquet    bouquet     bouquet


Успях-излъгах го и засях ръчно някакъв"начос'-по пакета на чипс ми прилича  Laughing някаква мексиканска манджа май беше  newsm78 хич не знам защо го засях,но гледам,че е с лимит за 6 дни,става за 4 часа.
Сега отивам да пробвам за гифтбокса,а за машините,явно дзинга нещо е решила,че ни липсва фитнеа  Joy или че имаме  достатъчно време за губене та ни наказва с ръчен труд  Whistling

То днеска толкова време загубих с тия бъгове по фермата,че май след 4 часа ще сервирам на фемилито за вечеря ожънатия начос  Twisted Evil  Joy

# 49
  • Мнения: 147
didkatd    bouquet    bouquet     bouquet


Успях-излъгах го и засях ръчно някакъв"начос'-по пакета на чипс ми прилича  Laughing някаква мексиканска манджа май беше  newsm78 хич не знам защо го засях,но гледам,че е с лимит за 6 дни,става за 4 часа.
Сега отивам да пробвам за гифтбокса,а за машините,явно дзинга нещо е решила,че ни липсва фитнеа  Joy или че имаме  достатъчно време за губене та ни наказва с ръчен труд  Whistling

То днеска толкова време загубих с тия бъгове по фермата,че май след 4 часа ще сервирам на фемилито за вечеря ожънатия начос  Twisted Evil  Joy

хахахах май всички това ще вечеряме  Joy

# 50
  • Мнения: 147
при мен не само,че не може да се сее,но не се отваря нито спато,нито гифт бокса

ако дадеш рефреш можеш да отвориш всичко без да даваш първо на сеялки и комбайни и ...
даваш направо на маркета  Peace
Мерси! Да си жива и здрава!   bouquet Стана номера!


моля моля ако знаеш и на мен колко време ми трябваше да го усетя  baby_neutral

# 51
  • London
  • Мнения: 292
Добър вечер,  bouquet
добър вечер и да кажа за последен път ЗАПИС.
А както и да се оплаче, че целия автопарк не ми работи , но ... няма да се ядосвам.

# 52
  • Мнения: 0

А както и да се оплаче, че целия автопарк не ми работи , но ... няма да се ядосвам.
На мен ми работят само трактора и комбайната. Но сеялката и "мулти-машината" - не. И маркета не ми отваря....  #Cussing out

# 53
  • Мнения: 3 050
и на мен не ми дава да сея, знае ли се до кога ще е всичко това  Crazy

# 54
  • Мнения: 86
Разширението - другата седмица
Забавило се е толкова, защото е щяло да бъде част от някаква функция, но от Зинга са се отказали и ще си дойде без условия най-вероятно

# 55
  • Мнения: 626

На мен ми работят само трактора и комбайната. Но сеялката и "мулти-машината" - не. И маркета не ми отваря....  #Cussing out

Именно аз обрах и изорах с машините, но засях на ръка  Peace

# 56
  • Мнения: 1 650
Аз сега влязох да обера и сея и нямах проблеми, също така нищо не ми е изчезнало(или поне не ми е направило впечатление).  Simple Smile

Искам да ви питам, ако имам само 2 конфети дървета в градинката, дали ще ми даде диско дърво?  Rolling Eyes

А новата оранжерия няма да я строя. Много ми е грозна нещо  Close
Не е нужно в градината да имаш 20 дървета точно, за да ти даде семе, сложи си двата броя диско и ще си сигурна, че само диско ще ти дава Simple Smile

# 57
  • Мнения: 86
Абе чувам някакви работи, че начосите не давали табелка
rostan, нещо по въпроса знаеш ли  Rolling Eyes

# 58
  • Мнения: 77
Не е нужно в градината да имаш 20 дървета точно, за да ти даде семе, сложи си двата броя диско и ще си сигурна, че само диско ще ти дава Simple Smile

Е да де, ама нямам диско. Видях, че конфетите също дават диско дървета и съм ги намушкала в градинката! Сега се моля да стане. Другите ми градинки са с над 15 дървета. Замислих се дали само с 2 ще стане. Пък ако ще и след 2 седмици - важното е да ми се падне!  Mr. Green

# 59
  • Според сезона
  • Мнения: 297
аз имам градинка с 1 дърво и ми дава всеки ден семенце Laughing

Общи условия

Активация на акаунт