Тема Незабравима (Unutulmaz) 163

  • 28 429
  • 752
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 80
Момичета само малко спам, но от разразилите се нападки , се замислих какви пунктуационни знаци употребявам Twisted Evil не, че клавиатурата ми винаги слуша Close..... Бъдете толерантни , дори и с постове,които ви избиват на караници.... Wink. Каламитци имаше незабравими постове и с радост бих приветствала нови такива Party

Аз също бих се радвала на завръщането на Каламитси-още повече,че досега в споровете за Арас водя по точки-за сега-това,в кръга на шегата.
И е нейно право,да използва,колкото си иска нови имена.
Разбира се,по-смело и достойно е,да пишеш с едно и също.Но никой няма право да съди....

# 31
  • Мнения: 24
Ако може да добавя- то нищо не е умирало, че да се налага да възкръсва! Crossing Arms Любовта си е жива, само дето много грозни неща се случиха, дето я помрачиха и още предстоят да се случват както се вижда от резюмето! ooooh! Лошото е, че нашите инатести влюбени почти не помръдват от изходните позиции- все същата любов, все същата страст, но и още по- голяма ревност, още по- голямо желание да се нараняват взаимно, още по- необмислени реакции и действия, още повече болка и сълзи... ooooh! Няма оправия! smile3555
 Да вземем да ги затворим в една стая с голяма спалня само двамата за поне седмица, все ще намерим кой да се грижи за Ямур- да речем трансформилата се в ангел жертвоготовна леля Мелда Grinning, и да ги оставим да си говорят, да се бият, да се гледат, да се търкалят... Winkабе, каквото искат това да правят и ще ги пуснем като се изяснят! thumbsup А през това време Бай Брадър ще гледа... newsm53 smile3521 newsm09
А Еда ще му иска ръката естествено, и не само ръката... Wink hahaha


 newsm10 newsm10 newsm10

# 32
  • Мнения: 0
Незабравими, да обявя тия сценаристи официално за луди.
Нещо що е умряло може ли да Възкръсне, та дори и чувства!  Само ако си мистър Сенко , може би............ Twisted Evil Еда и Харун все така ще се обичат, ама пусти инат и гордост.... А гордостта е враг на влюбените...... Чакам момента, В който Еда ще иска ръката на Харун и то нали ни е добро момчето...... Twisted Evil
Да вземем да ги затворим в една стая с голяма спалня само двамата за поне седмица, все ще намерим кой да се грижи за Ямур- да речем трансформилата се в ангел жертвоготовна леля Мелда Grinning, и да ги оставим да си говорят, да се бият, да се гледат, да се търкалят... Winkабе, каквото искат това да правят и ще ги пуснем като се изяснят! thumbsup А през това време Бай Брадър ще гледа... newsm53 smile3521 newsm09
ОфФ, Дани, те и сега ги затваряха за ден два, ама пусти скръндзи, не показваха много, много.
Все цензура на най-интересното и бг-маммите нали сме с въображение взехме, че създадохме прекрасна любовна приказка. Доядя ги сценаристите и ни преземиха право в ада..... Стрелби, отрови и пушилка, а либоффта къде е? Май само в нашите глави и сърца............

# 33
  • Варна
  • Мнения: 329


Ай! #Shocked Ай! #Shocked Ай! #Shocked Божеее... #Crazy #Crazy #Crazy Майко мила... newsm09 newsm09 newsm09 Уау! smile3544 smile3544 smile3544

# 34
  • София
  • Мнения: 833
Незабравимке,на какво ти прилича срещата между Харун и русата мацка-бизнес среща на четири очи под чаршафите ли?  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 35
  • Мнения: 2


Тази снимка,не знам защо,но не ми навява любовна авантюра-тази "бодра"крачка на Харун-по-скоро друг тип среща.А и колкото да са ми космополитни разбиранията-да си влюбен,макар и ядосан,да си загубил бебе,за което чувстваш вина-и да тръгнеш да изневеряваш-трябва да си много слаб и комплексиран мъж!Такъв ли е Харун?

Такъв бърз поглед дърпа от горе до долу за преценка, че нищо не ми говори за "служебна" среща. А и някой да ти казва все "махай се", накрая ще вземеш да се махнеш наистина.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 329


Леле мале... #Crazy #Crazy #Crazy newsm53 newsm09 newsm09 newsm09 newsm74

# 37
  • Мнения: 2
Благодаря на г-жа Броненосец за превода   bouquet
Мокси-за новата тема   bouquet
Дани - за "Любов"   bouquet

# 38
# 39
  • Мнения: 0


Тази снимка,не знам защо,но не ми навява любовна авантюра-тази "бодра"крачка на Харун-по-скоро друг тип среща.А и колкото да са ми космополитни разбиранията-да си влюбен,макар и ядосан,да си загубил бебе,за което чувстваш вина-и да тръгнеш да изневеряваш-трябва да си много слаб и комплексиран мъж!Такъв ли е Харун?

Такъв бърз поглед дърпа от горе до долу за преценка, че нищо не ми говори за "служебна" среща. А и някой да ти казва все "махай се", накрая ще вземеш да се махнеш наистина.

Момичета, Харун стига до предела на търпението си. Когато те обвиняват в нещо за нещо, Което не си извършил, какво е най- лесно да направиш???  ще кажеш :бактън или ай сектир.... Иначе вярвам , че Харун няма да вдигне самолета,но ще си създаде нови угризения.. Twisted Evil
Интересно ми е какво ще събуди любовта на двамата отново, поне според моите любимци-сценаристите.

# 40
  • Мнения: 80
Незабравимке,на какво ти прилича срещата между Харун и русата мацка-бизнес среща на четири очи под чаршафите ли?  hahaha hahaha hahaha hahaha

Aз чаршафи не съм видяла,но щом казваш-близко е до акъла-още по-зле за Харун тогава.
Ако с това нещо развиват образа му-аз съм О.К.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 329
Такъв бърз поглед дърпа от горе до долу за преценка, че нищо не ми говори за "служебна" среща. А и някой да ти казва все "махай се", накрая ще вземеш да се махнеш наистина.
От това "махай се" до "искам те все повече и повече" има само един косъм в нашия случай! Факт- колкото повече Еда му бяга на Харун, той толкова по- настървено я преследва! Колкото повече го отблъсква- толкова повече я желае! И как да е друго при тоя оскъден секс помежду им! smile3503
Пък за бързия поглед към тая русокоса мацка какво да кажа- Харун е все пак е мъж, пък тая мадама е с тоалет и визия от типа "ела, вълчо, изяж ме"- няма как да не я бройне! newsm53
Говорихме си с моя приятелка за този епизод и вече смятам, че Харун може би отива да се види с Хазар в тоя апартамент, а тая по всяка вероятност е домакинята или една от тях в случай, че са повече- като го гледам тоя Хазар си е баш мафиот и е съвсем нормално да е наобиколен точно от такива гърли! thumbsup

# 42
  • Мнения: 2
Такъв бърз поглед дърпа от горе до долу за преценка, че нищо не ми говори за "служебна" среща. А и някой да ти казва все "махай се", накрая ще вземеш да се махнеш наистина.
От това "махай се" до "искам те все повече и повече" има само един косъм в нашия случай! Факт- колкото повече Еда му бяга на Харун, той толкова по- настървено я преследва! Колкото повече го отблъсква- толкова повече я желае! И как да е друго при тоя оскъден секс помежду им! smile3503
Пък за бързия поглед към тая русокоса мацка какво да кажа- Харун е все пак е мъж, пък тая мадама е с тоалет и визия от типа "ела, вълчо, изяж ме"- няма как да не я бройне! newsm53
Говорихме си с моя приятелка за този епизод и вече смятам, че отива да се види с Хазар в тоя апартамент, а тая по всяка вероятност е домакинята или една от тях в случай, че са повече- като го гледам тоя Хазар си е баш мафиот! thumbsup
Верно тази мацка казва "Ела, вълчо, изяж ме" Joy, но дано Харун се опомни по-бързо и да си каже "Бягайте крачета, да бягаме"  running

# 43
  • София
  • Мнения: 833
Незабравимке,на какво ти прилича срещата между Харун и русата мацка-бизнес среща на четири очи под чаршафите ли?  hahaha hahaha hahaha hahaha

Aз чаршафи не съм видяла,но щом казваш-близко е до акъла-още по-зле за Харун тогава.
Ако с това нещо развиват образа му-аз съм О.К.
hahaha hahaha hahaha hahaha
Това с чаршафите си беше чиста шега   Joy Joy Joy Joy Аз също си мисля че Харун отива най-вероятно при Хазар за да говорят за Арас и там е тази гърла.Ето на тази снимка Хубавелко има странен поглед  #Crazy #Crazy

# 44
  • Мнения: 2
Да си призная, много преживявам този разрив м/у Харун и Еда - все едно са ми лични познати smile3537-големи тревоги са ме налегнали, заради техните небивалици Joy

Общи условия

Активация на акаунт