Звездни компромати-93

  • 49 446
  • 751
  •   1
Отговори
# 15
# 16
# 17
  • Мнения: 6 301


За Анелия и аз се чудя защо се изсветлява. С тъмна коса й отива много повече.  newsm78

И аз харесвам Анелия повече с тъмна коса Flutter.

На мен никак не ми харесва  Mr. Green, но някак си изобщо не мога да си я представя на какво ще прилича руса...  newsm78

Ами на изрусена ромка ще прилича, особено ако докара цвят на косата прегорял перхидрол. С този тъмен тен няма как иначе да е.

# 18
  • София
  • Мнения: 721

Ох, хайде Лияна да си заминава за Турция и да се включва по-бързо в турския елит, че ми писна от нейните глупости. Този мъж не я ли тормозеше и биеше, какви сватби, какви пет лева Thinking

# 19
# 20
  • Мнения: 2
да попитам каква е историята на Катриното семейство, виждам че са смесица от азиатска и европейдна раса Embarassed не бях се натъкваладо сега...

Сестра й е осиновена от Северна Корея. Останалите на снимката са явно децата на сестра й. А това в ръцете на Катрин е нейното детенце. Тя го осинови през 2009 мисля също от Северна Корея

# 21
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Бруно Марс с проблеми с наркотиците  Rolling Eyes Не знаех, много го харесвам, ама явно и той се е изкушил от дрогата
Bruno Mars Off the Hook in Cocaine Bust

# 22
  • Мнения: 5 647
Сега на мода блондинките ли са пак,че всички фолки се изрусиха?! Thinking

За да не може да ги различаваме...Всички са ми толкова еднакви, толкова безлични...и изглеждат много, много евтино. За съжаление това е българската реалност.

# 23
  • София
  • Мнения: 158
Сега на мода блондинките ли са пак,че всички фолки се изрусиха?! Thinking

За да не може да ги различаваме...Всички са ми толкова еднакви, толкова безлични...и изглеждат много, много евтино. За съжаление това е българската реалност.

То на който му трябва - да си ги различава.
На мен не са ми интересни и не ми и трябва да ги знам коя коя е.  bowuu

# 24
# 25
  • Мнения: 1 813
За 1 нощ може да видял добре дължината на краката.  Mr. Green

# 26
# 27
  • Мнения: 1 701

Не мога да проумея, защо жените с криви крака се чувстват длъжни да носят къси поли?!
Дълги, слаби ... ок, но не е достатъчно, за да са красиви.
И сред мои познати е така. Имам чувството, че колкото по-грозни са краката на една жена, толкова повече тя привлича вниманието към тях. Ама хайде, тях не ги снимат по списания и не ги дават по телевизията...

# 28
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 587

"Виктория Бекъм беше на ехограф през януари, но полът на детето тогава все още не можеше да се определи. Сега обаче е сигурно.

Певицата и моден дизайнер неведнъж е заявявала, че иска момиченце и се радва, представяйки си как двете ще си лакират ноктите заедно, ще се гримират или ще ходят да си избират дрехи. "

Веселба  Flutter

Кейт Мос

# 29
  • Мнения: 4 120
Какво им е на христинините крака? Тя просто е в кофти поза Simple Smile Нали е бивша гимнастичка, ако не ме лъже паметта.

За 1 нощ може да видял добре дължината на краката.  Mr. Green
Предполагам условието е да стигат до раменете му Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт