Отговори
# 690
  • Мнения: 77
Сонита, както казах едва вчера коментирах темата с моята лекарка и тя ми обясни, че ще се прави изследване след като родя. На 28 февруари ще ми правят изследвания, но те са за диабет, ПКК и урина. Аз се потях още докато бях в болницата, и сърцебиене имах там, но единствено ме консултираха с кардиолог. От началото на бременността два пъти ме праща на кардиолог - правят ми кардиограми и ехография на сърцето, но на ендокринолог нито веднъж. Незнам нормално ли е?

# 691
  • Мнения: 845
Мъри, какъв е този фонд??? Аз имам застраховка, която ще ми поеме всички разходи по раждането... но въпреки това няма да ходя в частна болница, просто защото имам доверие на Окръжна /Варна ( а там е най-евтино).

# 692
  • София
  • Мнения: 57
И от моя фонд ми отказаха да поемат повече от 350 лв  Laughing От Токуда се отказаха заради "дарението" чакам да видя при Мазнейкова какво ще измислят да фактурират. В крайна сметка ще отида сигурно в Т.Киркова или 2-ра градска без избор на екип. Да плащам здравна осигуровка на две места и накрая сама да си платя раждането...не съм съгласна  Naughty

# 693
  • София
  • Мнения: 742
nikita_02, нормално е в 30-та да е към 1600 или поне така четох. Ако се притесняваш поискай второ лекарско мнение. Освен това е добре да го измерят и на друго място - на друг видеозон. Те сумират мерки от тре показателя, но понякога грешат. Напримеп при мен последния път не беше зачистила информацията от предишния преглед и в един момент го изкара 2100 и се изпраши, но после се сети защо... така че по-скоро иди на преглед, за да се успокоиш!!! Стискам ти палци!!!

# 694
  • Мнения: 10
Момичета, позволих си да направя таблица Мерки и теглилки през бременността, в която всяка може да записва актуалните размери на бебчетата и така да се проследяват и сравняват, от който иска да го прави. Ще я сложа и на първа страничка в новата тема в графа Бременност  Peace

# 695
  • Мнения: 845
Диди, мисля, че успях да се запиша  в табличката. Много си изобретателна Simple Smile

# 696
  • Мнения: 1 488
Оля!Нямам много време,но когато намирам ви чета.Сега с детенце сме в някаква странна фаза и се опитвам да разреша проблема и да оправя търканията.Много се глези,не слуша и незнам дали се дължи на това,че няма да е вече само той,а ще има и друго детенце в къщи.Приемам предложения за книги всякакви.За да мога да си помогна и най-вече на детенце

# 697
  • Мнения: 10
Дай ми на мен таблици да правя  Laughing нямам спирка  Joy

# 698
  • Мнения: 7
mishelaa, каква е тази застраховка? ShockedИ какви са тези фондове, аз явно съм много изостанала EmbarassedМежду другото тази табличка е чудесна идея, LadyDiDi, в четвъртък може би, ако решат най-накрая да го измерят, и аз ще допринеса с данни Simple Smile

# 699
  • Мнения: 43
mishelaa - Фирмата, в която работя ни предоставя като социална придобивка и допълнително здравно осигуряване към фонд Далл Богг Живот и Здраве - супер некоректни. Не ми се ражда пак в Шейново, поради ред причини.
@nni - Дай повече инфо, ако имаш за дарението. Аз това, за което пиша ми го казаха вчера от въпросният фонд. Те ме насочват, естествено към 2-ра градска и Майчин дом, както вече писах. Там ще им излезе почти без пари.
LadyDiDi  - Мерси за инициативите, които направо извират от теб :]]]]]

Последна редакция: вт, 15 фев 2011, 15:44 от Murry

# 700
  • София
  • Мнения: 57
Murry ами само това ми казаха. Издават ми фактура за 350 лв.избор на екип, а останалото под форма на дарение към болницата  ConfusedМисля, че за ВИП стая също могат да ти дадът документ, но моя фонд не го покрива и не съм питала.

# 701
  • Мнения: 43
@nni - Само като си помисля, колко много пари им се наливат.. А аз няма да бременея всяка година, но ще продължат да ми спират всеки месец.

# 702
  • Мнения: 132
момичета защо не ми дава опция да качвам файлове?
имам нещо за споделяне Simple Smile

# 703
  • Мнения: 10
Какво искаш да качиш? Само линкове можеш да споделяш тук  Simple Smile

# 704
  • Варна
  • Мнения: 237
Да се отчета и тук-след фейса-ММалъкМ вече е с главата надолу, с гръбче в ляво, близо 2 кг. е, ако  се вярва на техниката и засега всичко е ОК. Килограмите са вече +6, но ще се свалят надявам се.
И аз се присъединявам към въпроса на Дидка-защо не е хубаво гръбчето да е в ляво???

Не помня с кой говорих за лекар-хомеопат във Варна. Казаха ми една, детска лекарка била, във Владиславово-фамилията беше нещо с Б...Балтиева,Балтийска-докато се прибера и забравих,но ще проуча пак.

Общи условия

Активация на акаунт