Попътен вятър на порасналите ни деца - 8

  • 25 606
  • 732
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 428
Не стига,че най-рядко пиша,ами все аз ви ръчкам.
Защо темата ни е а втора страница?????? newsm78

Айде пишете...Ако вие спрете,то кой???
Днес се чух с големия.Добре е .Паднала му е пломба,та днес мисли да ходи на зъбар.Малкия ме изненада с една 2-ка.Това е при мен.ИСКАМ ДА ВИ ВИДЯЯЯЯЯЯЯЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ооооДОКАТО ПИСАХ, Е ПИСАЛА "сРЕБЪРНА ПЪРИЧКА"
Мила, аз съм със синове....На 18.тия на големия реши да покани приятели на дискотека.В къщи дойдоха само най-добрите му приятелки и едно момиче.После към полунощ се срещнаха в дискотеката.Каза,че било незабравимо.Прибра се сутринта.Аз очаквах нещо по-специално,но според него така е било по-добре.Незнам при вас кака ще е .Важното е на него да му е кеф,а не на теб.

# 76
  • Варна
  • Мнения: 3 363
То вярно ,че на него трябва да му хареса, но аз  все пак да разбера как е минало и при други, че да няма недоволни . Пък и искам да е нещо, което да си спомня след години. Аз като се замислих нямам спомени от моя 18 рожден ден. То вярно ,че беше отдавна   Mr. Green

# 77
  • Мнения: 444
То вярно ,че на него трябва да му хареса, но аз  все пак да разбера как е минало и при други, че да няма недоволни . Пък и искам да е нещо, което да си спомня след години. Аз като се замислих нямам спомени от моя 18 рожден ден. То вярно ,че беше отдавна   Mr. Green
Ето това се получи при нас, организирира се пътуване до Лондон за седмица при братовчедката / по нейно предложение  да не стои сама по празниците и да не се прибира 2 пъти за 1 месец/ та пътуването се осъществи в самия ден  рожден / просто така се наложи зарадди полета/.
 пристигна благополучно и на втория ден имаше ПТП - и с посещение в болница, няколко шева на бузата и това е, реализираното ще помни цял живот.
Сега когато шофира, все още изпитва страх.
А някои скоро пита - за подготовката за бала и там намекнах, че ползвахме услугите на гримьор, ей по тази причина.
 А иначе да са ни живи и здрави, спомените наистина остават - но си удовлетворен в момента от това, си голям и свободен.
Дъщеря ни докато стане на 18 г. трябваше да се прибира в 22,30ч. - първия път след като навърши 18 г . и реши че ще зъкаснее и и е било страшно чудно защо никой не я притеснява и търси.
е ние си бяхме на тръни но се въздържахме да не звъним, на следващите пъти тя сама казва , там и там съм ще закъснея , а от как е в София това въжбще не е на дневен ред.

ri4ko - аман от тия забари - и на нас май ни трябва преглед за каката. А колкото до 2- та на малкия е те малките ще ни довършат - по разглезени са.
Аиша - само да докладвам, че моята г-ца ходи на преглед при твоята докторка, да успя след като аз я записах.
А за статистиката - скъсани сме на някой изпит, и един от миналата година / и при нас един като Александров/, заял се човека, не била знаела достатъчно, защо ходила при др-. на задачи и тн.т
та и аз за това не пиша .
лека и приятна вечер на всички

# 78
  • София
  • Мнения: 16 227
ТУк съм вече и си имам отделен лаптоп. Малък, скромен, но да върши работа.
Ани си взе комп. в стаята, прекара си отделен интернет и сега у нас е мир и спокойствие - всяка се е вторачила в екрана. Надявам се  сега да настъпи мир и не се ядосва, че и ползвам комп. Дано, дано, ама надали. Все ще си намери повод, ако го търси.
Паричката, Ани си празнува рожд. дни от 16 год. с компания навън на заведение.
От мене само пари и подаръци. Ние на следващия ден си правим вечеря тримата и и връчваме подаръка. За 18 РД нещо не можахме да се зарадваме - точно тогава проимах проблеми и на другия ден влязох за операция. Но всичко се оправи и забрави.
Естрея, изпитите ще се избутат някак си - само да е здрава  девойката. Вече знае къде е кабинета и като се наложи ще ходи. 
Добър зъболекар също мога да предложа - в квартала, близо до нейния блок. Млад, модерен и много хубаво работи. Ани води при него всички приятелки.
Ако искаш ще дам тел. на ЛС.
За закъсняването - притеснявам си и все още питам къде и с кого. Не, че ще я спра, но съм по-спокойна като знам къде е. А диваненце Ани нещо не иска да казва - не било моя работа.
Моля се, обяснявам че е само за сигурността и - нарочно не казва.
Абет, оздравя ли?
На всички неизброени - прегръдки. Вече ще съм редовна.
ПП - ще ме умори това детенце.
сега замина по живот в Студ. град. Утре е на работа от 9 ч., вечерта - пак на парти.
Кога ще си почине, кога ще се наспи?
За учене за изпити не питам....


Последна редакция: пт, 18 фев 2011, 23:57 от Aisha

# 79
  • Мнения: 1 252
Айша , честита ти придобивка! Да си го ползваш със здраве.

Ами 18-тия РД моя си го организира сам на една вила и каза , че било "много яко".
А за да запомни годишнината му дадох пари и започна шофьорските курсове.

Хубав съботен ден , мацки!

# 80
  • Мнения: 3 410
Айша, честито ти лаптопче, каквато си ни практична със сигурност си си избрала евтин, практичен и хубав лаптоп, без излишни екстри. Като за нас де, и без туй толкоз разбираме от техника Blush
Моето детенце и галин са вече в София, утре девойката си заминава за Кьолн с една приятелка, която ще и гостува за една седмица.
Днес цял ден ми е толкова празна къщата - Китенцето в еднатра стая, аз в другата - тишина голяма.
Малко ми домъчня, та се оплаках на Ванчето. Но важното е че оправихме всички зъби, нищо че мама фалира, ама здраве да е , пак ще спечелим парички.
Ми това е от мен- целувки на всички

# 81
  • Мнения: 3 540
Привет и от мен!  Hug
Айша честита ти придобивка, завиждам ти благородно  Wink
Къде се изпокрихте Мерло, Абетка, Мина пък съвсем ни забрави! Naughty

Тини и мойто птиченце след 3-4ри дни ще отлети, а така ми е хубаво като е тук  Hug

Мария а ти имаш ли си вече гостенче и как се чувстваш пребори ли грипа.

Приятна събота мили дружки  Hug Heart Eyes

# 82
  • София
  • Мнения: 16 227
Благодаря за честитките,  да ви се връща и на вас - да си купите по-мощни и хубави. Дано не му се лепят вируси.
А от снощи има и друга придобивка - Пламен и взе такси от друга фирма.
Сега е обзет от трудов ентусиазъм, належа се в къщи 2 месеца.
Мама Тин, дано германчето вече не го болят зъби. Парите нали са за  харчене - поне е било полезно.
Ваня, по мои наблюдения Абет не пише в почивните дни. Дано са добре в къщи.
Аз също щях да бъд без дете 1 месец, но се развали работата.
Имаше предложение Ани да е в Добрич за снимките на шоуто на Слави с готвачите.
Но нещо фирмите не се разбрали и от 7/8 решили да ползват местна фризьорка.
Малко ми беше мъчно и страшно - никога не сме се разделяли за дълго. Но пък щеше да си разнообрази, можешеи да се понаучи да готви.
НИщо, дано има и други оферти.

# 83
  • Мнения: 1 252
Разбира се , че ще има , Айше!
Ами хвали се , де. Обичам да чета как хубави неща ви се случват.
Айша ти някъде накъмто Младост ли живееше? Ох това беше за ЛС.
Ако си наблизо да се видим...
Абетчето пише само в делнични дни - от работата.
А къде е Мина - съвсем ни забрави , добре , че е фейса да разбирам какво става  Crossing Arms

# 84
  • София
  • Мнения: 16 227
Роса, аз живея  в Дианабад, а работя в Лозенец. Това е бившия ми квартал - само 40 год. изкарах там. Сегашния ми харесва повече.
В Младост има доста от темата - да си признаят веднага.

# 85
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Здравейте, момичета!
Аisha, честит ти комп! Да си го ползваш със здраве! Прекрасно е, че е лаптоп, че ще пишеш и от леглото  Laughing
Тин, много бързо отлетя времето! Девойката е вече на път за Кьолн .. Живи и здрави да са.
Ваня, преборих грипа, но не беше лека борбата  Embarassed
Ивка си дойде в четвъртък, на седмото небе съм просто. А тя ми казва "Свиквай, маме, 4-5 месеца няма да ме виждаш". Хем се радвам, хем ми се плаче  Confused Дано е за добро.
Заяви ми, че като се върне от Щатите, задължително започва работа. И то не каква да е, а по специалността. Каза ми да мисля по въпроса и да търся варианти. Пак ултиматум, ама не се оплаквам де. Хубаво е, че й се работи  Thinking
ИСКАМ ДА ВИ ВИДЯЯЯЯЯЯЯЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
И аз, и аз  Peace

# 86
  • Мнения: 3 540
Ваня, преборих грипа, но не беше лека борбата  Embarassed
 
Това е чудесно, само трябва да се пазиш много, че навярно организма ти е отслабнал.
Може по чашка червено вино, това от лекар е препоръчано. Peace
Радвай се Мими, щом е при теб Ивка, така е, за нас са деца, а за тях са си вече пораснали, големи, леко с рогата напред, ще откриват топлата вода. Laughing

От мен лека и спокойна нощ!

# 87
  • София
  • Мнения: 16 227
Мария, нали има Скайп, камери, телефони. Ще се чувате с момичето често. Дали в София или другаде - все не е у дома. А за работата - много съм ЗА. Просто при търсене на работа след завършването не се гледа с добро око на само училите. Дори и секретарка във фирма по специалността - пак ще научи нещо. Търсете работа, парите не са от значение - важното е практиката. Ани сега също работи за много малко пари - така се случиха нещата при тях.
Мърмори, закъснява за работа, но ходи. Тази вечер са в някакъв джаз клуб на НДК, правят прически на клиентите. Ще се прибере по малките часове. Утре следобяд - пак в салона.
Пламен и той има намерение да поработи до по-късно. Вечеря и пак излезе, нали се влежа у дома 2 месеца.
Само аз мързелувам пред комп. Докато мързелувах - сготвих мусака, бискв. торта и почистих апартамента.  Mr. Green

# 88
  • София
  • Мнения: 3 734
Айше, честит нов компютър!

Тини, съчувствам ти за раздялата, кога се планира да си дойде пак детенце, чак на лято ли?
Браво на децата, които учат и работят, за моята мързеленка този въпрос въобще не стои на дневен ред. Но още е първи курс, така че има време, ще се наработи цял живот.

Аз съм болна от края на Януари  и няма оправяне. В петък ми взеха проби за стафилококова инфекция, в понеделник вечерта ще излязат резултатите. Ще чакаме, междувременно пак нови лекарства и така...
Спокойна неделя от мен!

# 89
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Ваня, това лекарство с червеното винце го приемам от миналата зина. Страхотно е!  Embarassed
Айша, такава й е целта на Ива. Казва, че дори и само кафе да прави и да ходи за пощата, да научи институции и т.н. Така че, имам задача да мисля и да действам до октомври  Thinking
В Ямбол няма сняг, а така ми се искаше да има  Sad
Хубав ден на всички!

Общи условия

Активация на акаунт