D H L - 3

  • 63 938
  • 753
  •   1
Отговори
# 720
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Да докладвам, че моята поръчка от MyToys.de пристигна!  Simple Smile
Изпратена на 10.02., на 16.02. я получих. Абсолютно щастливо, защото беше необходима точно за деня!  Party

# 721
  • Sofia
  • Мнения: 9 747
И моите две поръчки пристигнаха преди два дни съвсем благополучно  Laughing

# 722
  • София
  • Мнения: 1 178
Да попитам- някой знае ли колко време, след като пратката е в БГ, я доставят до адреса? Чакам нещо от немския Амазон, в проследяването излезе, че е пристигнала на 20.02 следобяд. Мислех, че още вчера ще я донесат, но не, стои си на 60%. Днес също няма никаква промяна  Rolling Eyes Имате ли наблюдения, дали изпращат и късно следобяд куриери? Не ми е спешна, но не смея да мръдна от вкъщи Crazy

# 723
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Да попитам- някой знае ли колко време, след като пратката е в БГ, я доставят до адреса? Чакам нещо от немския Амазон, в проследяването излезе, че е пристигнала на 20.02 следобяд. Мислех, че още вчера ще я донесат, но не, стои си на 60%. Днес също няма никаква промяна  Rolling Eyes Имате ли наблюдения, дали изпращат и късно следобяд куриери? Не ми е спешна, но не смея да мръдна от вкъщи Crazy

Провери какво пише в БГ сайта на DHL.
По принцип, на следващия ден доставят.

# 724
  • София
  • Мнения: 1 178
Докато проверя и тръгна да се обаждам и ми ги донесоха  Grinning
Мерси, вече ще знам  Hug

# 725
  • sofia
  • Мнения: 97
Момичета, ДЧЛ дали доставят в събота? Имам 2 пратки - една от Германия и една от Франция, и двете са в разпределителния център в София от снощи, предполагам че днес ще ги обработят, но дали утре има шанс да си ги получа или чак понеделник?

# 726
  • Мнения: 11 607
Момичета, ДЧЛ дали доставят в събота? Имам 2 пратки - една от Германия и една от Франция, и двете са в разпределителния център в София от снощи, предполагам че днес ще ги обработят, но дали утре има шанс да си ги получа или чак понеделник?

Ммммм........официално - понеделник......Но ако куриера прояви самоинициатива за събота - защо не още тогава?

# 727
  • Мнения: 774
Момичета, ДЧЛ дали доставят в събота? Имам 2 пратки - една от Германия и една от Франция, и двете са в разпределителния център в София от снощи, предполагам че днес ще ги обработят, но дали утре има шанс да си ги получа или чак понеделник?
Ако вчера са пристигнали в Сф, още днес със сигурност ще си ги получиш! Peace

# 728
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 772
Звънях в  DHL за пристигнала вчера пратка, ще я разнасят в понеделник Peace

# 729
  • sofia
  • Мнения: 97
Момичета, ДЧЛ дали доставят в събота? Имам 2 пратки - една от Германия и една от Франция, и двете са в разпределителния център в София от снощи, предполагам че днес ще ги обработят, но дали утре има шанс да си ги получа или чак понеделник?
Ако вчера са пристигнали в Сф, още днес със сигурност ще си ги получиш! Peace

Отчет  Peace: френската пратка наистина дойде още в петък, но за немската се появи някакво "задържана за последваща обработка" и така до днес, когато се обадих и се разбрах да ми я задържат в техен офис, че днес няма кой да стои и да я чака у дома.

# 730
  • Мнения: 62
Здравейте момичета!
Знам че доста майки получиха тази количка от Германия с DHL  (www.baby-markt.de/Unterwegs/Kombi-Kinderwagen/ABC-DESIGN-Kombiki … a-dark-brown.html )
Някой може ли да ми даде информация колко излезе доставката?
Благодаря предварително   bouquet

# 731
  • Мнения: 192
момичета извинявам се че нахлувам така, но съм доста объркана ,поръчах си от американски сайт дрешки около 120 долара с доставката, но сега видях че са я изпратили пo dhl не по usps и сега ми казаха, че трябва да ходя на митницата на аерогарата ,но понеже съм свикнала да получавам от американските пощи сега не знам какво трябва да направя и какво следва извадих си еори номер  и сега каква е процедурата, къде трябва да ходя с този номер а и освен ддс имали нещо друго което трябва да заплатя?
Ще бъда много благодарна ако някой ми разясни
Благодаря предварително

# 732
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 781
момичета извинявам се че нахлувам така, но съм доста объркана ,поръчах си от американски сайт дрешки около 120 долара с доставката, но сега видях че са я изпратили пo dhl не по usps и сега ми казаха, че трябва да ходя на митницата на аерогарата ,но понеже съм свикнала да получавам от американските пощи сега не знам какво трябва да направя и какво следва извадих си еори номер  и сега каква е процедурата, къде трябва да ходя с този номер а и освен ддс имали нещо друго което трябва да заплатя?
Ще бъда много благодарна ако някой ми разясни
Благодаря предварително
Освобождаването на пратки с висока стойност по DHL e безплатно.Защо не направиш едно пълномощно и да оставиш те да ти я освободят ? Когато пристигне пратката служител от митн.отдел ще ти се обади и ще ти каже какви са митните сборове ( ДДС и мито,ако има такова ) .Направи им едно пълномощно и след като бъде освободена ще заплатиш на тях митните сборове.Самата процедура по освобождаване е безплатна  Peace Така няма да ходиш до митница и т.н.

# 733
  • Мнения: 170
Момичета, на някой случвало ли му се е веднага след получаване на e-mail за despatch на поръчката, в сайта на DHL да има различна от очакваната информация?

При мен се повявява, че пратката е пристигнала в New Delhi и е подписана. Знам, че съществува "рециклиране" на товарителници, но се стресирах първоначално. Написах им през формата за обратна връзка и утре се надявам да ми върнат, но все пак. Ако някой има опит, моля да сподели.  Peace

# 734
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 781
Момичета, на някой случвало ли му се е веднага след получаване на e-mail за despatch на поръчката, в сайта на DHL да има различна от очакваната информация?

При мен се повявява, че пратката е пристигнала в New Delhi и е подписана. Знам, че съществува "рециклиране" на товарителници, но се стресирах първоначално. Написах им през формата за обратна връзка и утре се надявам да ми върнат, но все пак. Ако някой има опит, моля да сподели.  Peace

Възможно е да има дублиране на товарителници!

Общи условия

Активация на акаунт