Някой да е опитвал този плод?

  • 3 017
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 212
и като какъв вкус аджеба има тва бодливкото, за миризмата разбрах  Mr. Green така директно ли се яде? Мога ли да изненадам моя Веги, на мен ми прили4а на коски кестен, ма е по голямо тва.

# 16
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Лаура банани са си - наскоро ни донесоха то4но такива от Еквадор  да ги опитаме , типи4ни за там били - 4ервено оранжеви . ама пък си  бяха   нормални 4е дори и леко по сладки , може би доста сухи - аз искам да те предупредя макар 4е Изабела е ве4е голяма де - Гери така им се нахвърли 4е изяде цяло банан4е - резултата на следващия ден алергия (от обикновени банани пъп4ици не и излизат но лекаря каза 4е тези били "  по - цитрусови ! " - зна4и разликата от банан до банан е голяма !)
 Торне - и аз се обърках кое съм яла - или това дето го показва6 ти или  Хонда ... бе6е преди години .. оба4е 100 % не ми хареса . лигаво ,трап4иво , кашесто бяло - не мога да го опи6а ама не бе6е готино .. кората се беле6е и отдолу остава това ,,като мозък

# 17
  • Мнения: 1 238
Лаура банани са си - наскоро ни донесоха то4но такива от Еквадор  да ги опитаме , типи4ни за там били - 4ервено оранжеви . ама пък си  бяха   нормални 4е дори и леко по сладки , може би доста сухи - аз искам да те предупредя макар 4е Изабела е ве4е голяма де - Гери така им се нахвърли 4е изяде цяло банан4е - резултата на следващия ден алергия (от обикновени банани пъп4ици не и излизат но лекаря каза 4е тези били "  по - цитрусови ! " - зна4и разликата от банан до банан е голяма !)
 Торне - и аз се обърках кое съм яла - или това дето го показва6 ти или  Хонда ... бе6е преди години .. оба4е 100 % не ми хареса . лигаво ,трап4иво , кашесто бяло - не мога да го опи6а ама не бе6е готино .. кората се беле6е и отдолу остава това ,,като мозък

Това, което аз показах е грамадно колкото голям пъпеш, а Личито е обикновенно с големината на орех- лигаво е , но е супер вкусно, поне на мене много ми харесва!

# 18
Анката това ще да си яла. Личито си е много сочно и хубаво на вкус. И много хубави компоти продават от него. Личито има много голяма костюлка.
Но от някой от сайтовете прочетох, че било хубаво да се яде със смесица на някакъв друг плод (забравих му името - пак го виждах за първи път), който пък се води "Кралицата на плодовете" Rolling Eyes Laughing

# 19
  • Spain
  • Мнения: 3 750
бляк - аз останах с ло6о в4епетление от този плод Simple Smile ама всеки с вкуса си  Wink
 тук има един подобен - тои ме кефи   иго ли се казва6е  .. ама ли4ито хи4 не ми влезе под кожата .. само да добавя 4е го ядох у едни японци навремето .. преди това има6е салата от водорасли .. и после мариновани каисии   Sick и после това  Whistling .. с него ни довър6иха  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 4 212
м, тез банани дето ги описвате ми прили4ат на сорта дето са за пържене. Банан фламбе.

# 21
  • Мнения: 1 238
бляк - аз останах с ло6о в4епетление от този плод Simple Smile ама всеки с вкуса си  Wink
 тук има един подобен - тои ме кефи   иго ли се казва6е  .. ама ли4ито хи4 не ми влезе под кожата .. само да добавя 4е го ядох у едни японци навремето .. преди това има6е салата от водорасли .. и после мариновани каисии   Sick и после това  Whistling .. с него ни довър6иха  Mr. Green

Добре де не помниш ли този плод дали беше голям или мъничък колкото орех?

# 22
Анката, аз все си мисля, че си яла Дуриан.
На мене пък личито въобще не ми е лигаво. Плодовата част си е леко хрупаща и МНОГО сочна и СЛАДКА. Плодчето наистина е много малко, за разлика като гледам от дуриана

Обвивката си му е червеникаква Grinning

# 23
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Торне малък , малък ..ама ти не ми се връзваи всеки с вкуса си ... опитаи го може да ти хареса .
 Тея бананите дето се пържат са други . те са поголеми .. не са и сладки 

# 24
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
който пък се води "Кралицата на плодовете" Rolling Eyes Laughing
а сега, де Thinking

# 25
  • Мнения: 1 238
Анката, аз все си мисля, че си яла Дуриан.
На мене пък личито въобще не ми е лигаво. Плодовата част си е леко хрупаща и МНОГО сочна и СЛАДКА. Плодчето наистина е много малко, за разлика като гледам от дуриана

Обвивката си му е червеникаква Grinning

За вкуса не отричам, и на мене много ми харесва. Но си е лигаво, когато му махнеш черупката. Наподобява обелено грозде. Преди Оли да се роди работих в един ресторант, където имахме един десерт, който украсявахме с Личи. Често ми се е плъзгало из ръцете и сенаучих накрая какда го хвана като го обеля че да не падне на земята... Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 26
А това е Кралицата  Laughing
Мангостийн ли как му е там името - сефте го виждам и него Laughing

# 27
  • Мнения: 1 238
Малеееееее...сега го видях тоя плод Дуриан в един датски сайт! Струва 150 крони, което е около 20 евро само за един брой! Лелееее...отказвам се- да не съм болна да дам толкова пари! Е гати! То верно е краля на плодовете ама толкова скъп! #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 28
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607





Е те това били червени банани Grinning

# 29
  • Мнения: 4 212
Егади, добре 4е  е Йосариян да ме светне, аз сефте 4увам за тез 4ервени банани, много съм зле кулинарно, ма Вие си знаете.

Общи условия

Активация на акаунт