Отговори
# 15
  • Мнения: 186
Нощни, благодаря за темата!   bouquet

Бебешондел, благодаря за труда със статистическите данни!   bouquet

Ние се прибрахме преди половин час от разходка и малкия дзвер беше умряла от глад. Отвори си очите в момента в който влезнахме в къщи и веднага наддаде вой. Дъждобран още нямам, но ще взема за силния бургаски вятър и за по-студените дни.

# 16
  • София
  • Мнения: 415
Нощни, Бебешондел   bouquet
Да ни е честита новата темичка и да са ни живи и здрави дечицата  Hug

# 17
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 987
Inka, аз на  твое място не бих се притеснявала. Ако тенденцията продължи, тогава.  Peace

Мале, Нощни, бая труд си хвърлила по направата на темата!  Peace Колко статистика само!!!  Peace

# 18
  • Мнения: 411
Благодарско на Бебеш и Нощни за темата  bouquet!

# 19
  • Мнения: 12
Цоп и аз темичката newsm44
Нощни  Страхотна темичка   bouquet
Бебешондел Браво за статистиката.Страхотна си.  bouquet

# 20
  • Мнения: 81
Страхотна тема и статистика. Браво момичета. Хвърлили сте доста труд.  И аз смятам , че 600 гр. не са толкова зле за да дохранваш

# 21
  • Мнения: 251
 Нощни, Бебешондел, темата е страхотна!  bouquet

# 22
  • Сливен
  • Мнения: 6
Запис и от мен,че аз от бая време не съм писала.
Надявам се занапред да имам повече време за форума.
Нощни страхотна тема   bouquet

# 23
  • Мнения: 41
Запис и от мен. Страхотна визия на темата.

# 24
  • Мнения: 48
Иеее супер е темата
Нощни   bouquet

# 25
  • Мнения: 6 441
И аз тук   bouquet

# 26
  • Мнения: 493
Момичета, утре сме на преглед в София, стискайте палци  Praynig Grinning

# 27
  • Сандански
  • Мнения: 72
Нощни,страхотно оформление!  bouquet
Момичета,днес се сдухах от всякъде.Сутринта пристигна писмо от Майчин дом,от тамошната генетична лаборатория.Пишат ми че при кръвните проби на Дари,взети след раждането има повишено количество фенилаланин.Изпратили ми бяха нова тест лента на която се капе кръв от петичката на бебо и се изпраща обратно.Аз само като прочетох и като ревнах с глас,от там веднага в нета за да прочета за какво иде реч и още повече рев.Ходихме до личната тя прочете писмото и ми каза,че за пръв път се сблъсква с подобно нещо,обади се по телефона на завеждащата детско отделение  болницата и ме изпрати при нея,за да вземе кръв на бебчо.Отидохме,тя го боцна и той милия като започна един рев-идеше ми и аз да рева с него.А и трябваше доста кръв за тази тест лента та го боде 3 пъти.После ми обясни да не се притеснявам,че често това състояние е физиологично след раждането,а и стойностите от изследването са гранични и най-вероятно всичко е наред,но на мене ви е едно свито под лъжичката....... SadСега тест лентата трябва да я изпратя по пощатата и да чакам да ми се обадят.Моля ви,стискайте палци всичко да е наред,защото ще се побъркам Praynig
А и той милия сякаш усеща,че ми е напрегнато и цял ден е един кисел и само мрънка.
Малко дълго стана,но имах нужда да споделя с някого.Хайде чао за сега,че батковците чакат да им приготвя вечеря. Hug

# 28
  • Мнения: 369
Ихааа страхотна тема Нощни  Hug Hug Hug

клеопатра за бирата пък на една приятелка и потичала доста кърма...не знам самовнушение ли е или наистина действа  newsm78

Бебешондел Успех!  Hug

# 29
  • Мнения: 11
Записче  Peace

Много хубава темичка Нощни, Бебешондел Hug

Нещо не ми остава време много много да пиша, надявам се сега като влязахме в ритъм да съм по редовна. Нашия Марти е само на кърма, в началото ми беше много трудно със страшни болки в зърната (често ми минаваха мисли да спра с кърменето и да минем на АМ), но не се предадах Simple Smile. На 08.02. бяхме на консултация наддали сме 1170 и сме пораснали с 2 см. Вчера бяхме на първата си разходка, хлапето спа през цялото време Sunglasses. Ако временцето се задържи така, варненки можем да организираме разходка в морската към края на месеца Peace.
За коликите давах Инфакол, но Марти свикна с него и го смених с Колийф - за сега действа.

Общи условия

Активация на акаунт