Умкалор

  • 23 925
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 69
Здравейте мами, newsm03

Интересувам се за УМКАЛОР КАПКИ - давате ли ги на вашите дечица профилактично т.е. за усилване на имунната система и при каква схема ги давате? Моята дъщеричка е на 1 годинка и се чудя дали да продължавам да и давам Имунокинд или мога да ги заменя с Умкалора.Ще съм ви много благодарна ако споделите мнения.

Благодаря Ви предварително  newsm51

# 1
  • Мнения: 7
Давала съм и невидях никакъв ефект. Непомня дозировка, че беше отдавна

# 2
  • Мнения: 860
давах допреди 15 дни,спрях, защото ни хвана грипа от градината... <Sad((((((
Иначе педиатърката ни ги изписа точно за подсилване на имунната система и каза, че се дават 30 дни, не повече. По 3 пъти на ден по 10 капки. Ама, честно казано, като се разболяхме и  ги спрях, по-точно свърши шишенцето и не съм започнала отново. Нещо не ми вдъхнаха доверие, може и да няма ефект защото не направихме пълния курс, не знам, но няма да давам повече, предпочитам "Ехиначи" и "Ескимо кидс"

# 3
  • Мнения: 1
v4erA vzehme kapkite dali 6te ima efekt nz dano da pomognat

# 4
  • Мнения: 1 351
Пихме ги 21 дни както е по схемата и се разболяхме два пъти и то вторият път доста сериозно. За мен са поредният кьор - фишек /да ме прощават производителите/, голяма реклама - никакъв резултат.

# 5
  • Мнения: 18 447
Пихме ги 21 дни както е по схемата и се разболяхме два пъти и то вторият път доста сериозно. За мен са поредният кьор - фишек /да ме прощават производителите/, голяма реклама - никакъв резултат.

А защо давате Умкалор като имуностимулатор? Дори и първата реклама беше нещо от рода: "когато е късно за имуностимулатори, но е рано за антибиотик". На листовката пише, че е за лечение и се дава при изброени симптоми. Как очаквате да действа като витамин...

Давам от повече от година при първи симптоми на грип/простудни заболявания. Изключително доволна съм, за 2-3 дни повечето пъти пресича разболяването. За да съм напълно обективна обаче ще си призная, че поръчвам американския вариант, защото освен, че е около 10 пъти по-евтин, нямам вяра на хранителните добавки, които продават у нас.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 347
Давала съм го само когато е била вече на разболяване, със симптоми. Нарекох го вълшебното лекарство, защото беше първия ни случай, в който не се стигна до усложнения и АБ. Изключително доволна съм.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 40 769
Пихме ги 21 дни както е по схемата и се разболяхме два пъти и то вторият път доста сериозно. За мен са поредният кьор - фишек /да ме прощават производителите/, голяма реклама - никакъв резултат.

Ха,добър ден! Laughing Те точно на рекламата и личните лекари разчитат...иначе кой ще ви ги пробута ConfusedНямат никакъв ефект,не се подлъгвайте Peace

Браво,че има и разбрали това и споделяте,та да не си давата парите на вятъра Peace

По-добре купете едно рибено масло,по-добър ще е ефекта.
Плюс това тези комбинирани Уж хомеопатични продукти никак Не са Безопасни Naughty Не ги давайте просто Профилактично на децата си!Ще имате обратен ефект.

# 8
  • Мнения: 18 447
Плюс това тези комбинирани Уж хомеопатични продукти никак Не са Безопасни Naughty Не ги давайте просто Профилактично на децата си!Ще имате обратен ефект.

Само че Умкалор нито е комбиниран продукт, нито е хомеопатичен. Да не се дава профилактично съм съгласна, както за всеки друг продукт, на чиято листовка пише, че е за лечение.

# 9
  • Мнения: 1 351
............

А защо давате Умкалор като имуностимулатор? Дори и първата реклама беше нещо от рода: "когато е късно за имуностимулатори, но е рано за антибиотик". На листовката пише, че е за лечение и се дава при изброени симптоми. Как очаквате да действа като витамин...........

Не сте ме разбрали нещо , а и аз не съм посочила че ги давам като именостимулатор. Давах ги по предписание на педиатърката ни когато се разболяхме именно и точно за да избегнем антибиотиците ...но напротив дори стигнахме до венозен .

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 40 769
............

А защо давате Умкалор като имуностимулатор? Дори и първата реклама беше нещо от рода: "когато е късно за имуностимулатори, но е рано за антибиотик". На листовката пише, че е за лечение и се дава при изброени симптоми. Как очаквате да действа като витамин...........

Не сте ме разбрали нещо , а и аз не съм посочила че ги давам като именостимулатор. Давах ги по предписание на педиатърката ни когато се разболяхме именно и точно за да избегнем антибиотиците ...но напротив дори стигнахме до венозен .


Поста не е моят,но...

...и аз това исках да кажа-че няма как де те предпази от нищо щото не струва!Това е поредният боклук,който се опитват да ни натресат по ТВ чрез реклама. Naughty А и лекарите какви проценти взимат от това да ти го "препоръчат" Crazy

По-добре природни продукти да даваш... Peace

# 11
  • Мнения: 18 447
Не сте ме разбрали нещо , а и аз не съм посочила че ги давам като именостимулатор. Давах ги по предписание на педиатърката ни когато се разболяхме именно и точно за да избегнем антибиотиците ...но напротив дори стигнахме до венозен .

Да, подведох се, защото в предния пост пишеше, че сте го давали 21 дни по схема  Peace

За мен определено не е боклук, до сега за 1,5 г. съм пресичала поне 10 пъти градинските разболявания с него. Но повече от седмица никога не се е налагало да го давам. Намирам за нормално да не действа при всяко дете и всяко заболяване - дори антибиотиците не винаги действат, какво остава за екстракт от корен от африканско мушкато  Simple Smile Все едно да кажа, че хомеопатията е боклук, защото при мойто дете не е подействала. 

# 12
  • Пазарджик
  • Мнения: 536
В момента ги давам. По схема, за три месеца, 20 дни давам по три пъти на ден по 10 капки, после 10 дни почивка и т.н. три месеца. До сега съм давала 20 дни и 10 дни почивка и започнах вторите 20 дни.

# 13
  • Мнения: 1 351


[/quote]

По-добре природни продукти да даваш... Peace


[/quote]
 Какви например ?

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 40 769
Как какви-мед,прополис,сироп от бъз...иска търсене просто Peace

Общи условия

Активация на акаунт