28 ясла на ул. "Христо Белчев" в София

  • 5 591
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 022
За съжаление, не мога да ти отговоря. Говори се, че от това лято (юни месец ?) и "чистите" ясли ще влязат в он-лайн системата на ИСОДГ. Виж в темата за "Страстите...". Там има няколко майки, които са много в час (някои са членове на Работната група, която обсъжда въпроса с представители на Общината) и със сигурност ще те ориентират по-добре от мен.   Hug

# 16
# 17
  • Мнения: 462
Леле аз да ви попитам сега ако подам молба за септември дали ще имам шанс, още повече че живеем в лозенец? Ама като чета отзивите ви за тази градина направо падам  Hug
И още ли приемат на принципа кой превари?
Само да вметна, че ако живееш в Лозенец, няма да имате кой знае какъв шанс за яслата. Sad Куликова стриктно следи всички деца да са от района. В Лозенец имате едно ОДЗ, до колкото знам ... защо не пробваш там?  Peace Таман, като приемат детенце веднъж, не изживяваш ужаса после да чакаш класирания за градина.

# 18
  • Мнения: 57
Ама аз незнам да има ОДЗ, може преди да е имало newsm78

# 19
  • Мнения: 462
На вниманието на всички майчета, които ме питаха и искат да запишат дечицата си в тази ясла.
Днес видях, че са изнесени списъци с деца, приети от септември 2011. Общ брой - 27. Списъкът е разлепен вляво, на входната врата. Не съм наясно дали приемът е окончателен и няма да има други

Желая ви успех! Simple Smile   bouquet  Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 101
Много благодаря!   bouquet

# 21
  • Мнения: 408
На вниманието на всички майчета, които ме питаха и искат да запишат дечицата си в тази ясла.
Днес видях, че са изнесени списъци с деца, приети от септември 2011. Общ брой - 27. Списъкът е разлепен вляво, на входната врата. Не съм наясно дали приемът е окончателен и няма да има други

Желая ви успех! Simple Smile   bouquet  Hug


Супер Simple Smile Оказа се, че сме приети.

# 22
  • Мнения: 15 379
Ама аз незнам да има ОДЗ, може преди да е имало newsm78

Никога не е имало ОДЗ в кв. Лозенец.
Има няколко чисти ясли,
"Пръснати" из различни части на квартала. Все някоя ще ви е удобна.

# 23
  • Мнения: 408
А какво ще кажете за нещата, които трябва да се занесът в раничката? Какви дрешки и пантофки/сандалки препоръчвате? Чета, че в други ясли можело да се заведе детето преди да е почнало да посещава яслата, за да свикне с обстановката. Как е тук? А искали ли са ви тел. номер, в случай, че детето плаче много да го вземете по-рано?

# 24
  • Мнения: 131
Например два комплекта пълни от всичко - в момента един от къс ръкав и къс панталон и друг с дълъг ръкав и панталон дълъг, два потника, две тениски, два чифта чорапи, ако  ползвате памперс - до обяд например два броя, ако пък ли не - два броя гащички.За пантофи като чели вече е време за затворени с лепенки да се залепват, на сандалите им мина времето. Струва ми се, че трябват и мокри кърпички и лигавник. Според мен май не е удобно да влизате предварително, защото май на детето  после пак ще му е мъчно и тъжно,  а ползата каква е, че ще си задоволите любопитството къде детето ви ще прекара деня, друга полза не виждам за детето ви.Що се отнася за телефона ви, даже и не подозирате, че там, в тази ясла го знаят и предварително, нали при попълване на документите за кандидатстване се попълва някаква информация и не вярвам да не сте си писали номера на телефона.Май това зная аз, с това мога да услужа.

# 25
  • Мнения: 539
Здравейте!
Може ли някоя майка да сподели актуална информация?

Общи условия

Активация на акаунт