Досаждате ли на мъжете си?

  • 11 580
  • 162
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 274
Кво става сега...защо ми трият постингите? Заради тъпите путки ли? Явно трябва да пусна специалната тема...

# 151
  • Мнения: 17 410
Аз напоследък,за да не досаждам на мъжо,излизам сама с чавето и повярвай ми,има доста татковци,които нямат нищо против да досаждам на тях.

Вярваме ти Laughing Темата предполага обаче, да се фокусираме върху нашите си мъже.
И мен ме трият, не знам заради кого...

# 152
  • Мнения: 274
Още малко и ако нямам бан пускам анкета...

# 153
  • Мнения: 306
Аз напоследък,за да не досаждам на мъжо,излизам сама с чавето и повярвай ми,има доста татковци,които нямат нищо против да досаждам на тях.

Вярваме ти Laughing Темата предполага обаче, да се фокусираме върху нашите си мъже.
И мен ме трият, не знам заради кого...
Аз само давам идея,как да изместим фокуса.
За всички досадни дрън-мрън,наздраве!

Последна редакция: сб, 19 фев 2011, 21:54 от Териса

# 154
  • Мнения: 290
да досаждам Twisted Evil
щото съм досадна
и затова цоп и тук
наздраве Wink

# 155
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Не досаждам. Много мразя на мен да ми досажда някой и за това и аз не го правя. Обикновенно съботата или неделята (зависи от плановете му) са си лично за него. Така и аз си почивам.
Другия ден се занимава с мен Twisted Evil

# 156
  • Мнения: 1
Не знам дали му досаждам Flutter

# 157
  • Бургас
  • Мнения: 5 746
Аз определено му досаждам на моменти. Даже понякога и нарочно го правя.

# 158
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Не му досаждам. Оставям му един (а може и двата) ден,за да си почине от работата,от мен,от проблемите. Излизам с детето,то не ми пречи никак-кара си колелото,а аз клюкарствам с приятелки в парка. Когато се приберем,таткото вече е направил обяда и си лягаме заедно за следобедна "почивка" и тогава....си обръщаме внимание и си "досаждаме" Mr. Green

# 159
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
Ооооох, а напоследък как досадам аз пъъък! Не го оставям да спи даже. Будя го и почвам да ме намилам посред нощ. Докат не го уморя няма да мирясам. Търтея му с тъптей това заслужава. Как съм му набралааааа  #2gunfire

# 160
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Марадона хич да не беше се женил, сега нямаше да имаш тези "проблеми".
Живей си като свободен електрон.
Само че теб хем те сърби, хем те боли...ами то така не става.
Жена ти да не е прислужница, заедно с останалите две наети, на която си оставил пари да урежда живота ти и да ти роди и изгледа децата. Щом си се хванал на хорото ще го играеш.

# 161
  • Мнения: X
Леле, колко късно откривам темата. Язък!
Марадона, преди да ти ударят бан за провокации, да ти кажа: много си скучен!
Първо, кръчми като Мърфиса и кафенето на тоя хотел бяха актуални преди повече от 10 години. Освен да гледаш мачове по кръчми, поне да рутеше девойки, да има за какво да ти бучи жената. А да си й осигурил уж всичко като помощ в домакинството и да те кара да чистиш тавана означава, че не си осигурил нищо. Прати една бригада чистачи да чистят и подреждат, няма и да се сети за теб. За Тройната коалиция и Лондон... като стигнат дечурлигата до колежа, тогава се хвали. Сега е само пръцкане у форОма твойто.  Mr. Green

Мъка...

# 162
  • Мнения: 4 569
Значиии Марадона няма бан.

Общи условия

Активация на акаунт