КЛУБ НА АНОНИМНИТЕ АРТОХОЛИЦИ - 3

  • 32 106
  • 747
  •   1
Отговори
# 735
# 736
  • София
  • Мнения: 23 214
Бамба, на теб са ти дали Мелатонин от 1 мг. Розови са хапченцата, нали? Тези от 3 мг са бели на цвят. Нищо де, можеш да пиеш по 3 броя.
Бели са, от 3мг, даже имат и някакъв витамин б в добавка.
На Createpharma са. Имам още няколко, за следващите ще потърся други, явно само аз ги пия тези  Rolling Eyes

# 737
  • Мнения: 796
Честит празник, мили момичета!!

Пожелавам ви здраве, да бъдете много обичани и много да обичате!!!

# 738
  • Мнения: 1 649
Честит празник и от мен, бъдещи и настоящи мами.
Шарки,много съжалявам за новата ви придобивка-астма Sad.Настоявай за пулмолог.Нека го видят детето и да кажат,кое  е причината.Може да се ограничи допира с причинителя.Кофтито е че изписват лекарства,които се пият в порядъка на около 6 мес.Ние от есента сме ги спрели(Сингулер),и сме ползвали помпа може би 3 пъти от по десетина дни.Не виждам голяма разлика от със Сингулера и без него.На втория тест за алергии,резултата беше същия.Най-силно се моля да го израстем до към пуберитета.От това по-хубаво няма Peace.А от Таня07,късметлийските ампули са у мен Wink.
Страхотна,От вчерашния преглед си записах:Матка-s,в дясно дребни фоликули.Това е на 27 ден след МЦ.Очаквам да ми дойде днес или утре.По принцип ми е много точен на 29 дни.Изписа ми Клостилбегит- 2*1 от 3-7 ден на цикъла,и каквото имам стимулиращо 2*2 на 6,7,8 ден(в случая имам Пурегон50Е).На 6-7 ден ме вика на преглед и да видим резултатите от влагалищна чистота и цитонамазката.
Luce, Praynigдано се пълни кошничката.
Хриси,питах специално за Гонала писалка.Ако е била в хладилник може и половин година след отварянето и да се ползва.Нищо,че пише на листовката 28 дни след отварянето.Така,че взимам я.Колкото толкова.Едно бодване е голяма помощ за мен Hug.Благодаря ти.

# 739
  • Мнения: 308
Честит Празник мили дами. Flowers Bouquet Пожелавам ви да сте все така борбени, щастливи и усмихнати. Hug Hug Hug
Виви, Лусе много късмет ви желая. Hug

# 740
  • София
  • Мнения: 6 232
Виви,писалка беше и не е излизала от хладилника  Simple Smile -отговорих ти на лични

# 741
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Честит празник и от мен, мили момичета!  bouquetДано всички тук идната година да празнуваме сбъднали мечтата си Hug

# 742
  • Мнения: 1 494
благодаря на всички ви за пожеланията  Hug На мен понеже ми дойде на 1 март, а вчера казаха, че имам два фоликула, сега си летя из облаците да станат и двата и да са Мартин и Мартина  Laughing Laughing Blush Знам,че сигурно само единия фоликул ще е останал и дано да има качествена яйцеклетка но нали казват,че мечтите са безплатни  Wink

# 743
  • Мнения: 1 156
И понеже сме в сферата на меятиотие, меятателно ми закъснява 2 дни.
Обаче снощи мног реално почти си припаднах от болки в корема.. .тъй че надежда всяка тука оставете.

# 744
  • Мнения: 1 156
мечти и мечтителност да се чете в предния ми пост
сори

# 745
  • Мнения: 1 494
О, Гери  Hug, ако може да те успокои и на мен в редките случаи когато ми закъснее, ме налягат такива мисли, но за сега съм стигала само до мислите  Mr. Green,но ще стигнем до края  Peace Hug

# 746
  • София
  • Мнения: 6 232
Гери,то и двете болки са еднакви-мечтай си,докато положението е чисто  Hug
Хмм,казвате,че новата мода е мелатонин  newsm78 Ми, да взема и аз да се присъединя към тази група-едно хапче повече или по-малко в целия бъркоч-освен,да се върна в тинейджърските години от толкова антиоксиданти и подмладяващи таблетки,друго,не виждам какво може да се случи....3 мг с отложено действие да си купя,така ли  Thinking

# 747
  • София
  • Мнения: 866
Гери,дано  Praynig да има новина.
Виви,хайде успешен старт!
Luce  fingerscrossed

Момичета,заповядайте в новата тема:
 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=568762.msg18045075#msg18045075

Общи условия

Активация на акаунт