Помощ!Нищо не ще да яде!

  • 2 023
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
Не насилваите децата.Когато бях малка вечно вуряха с лъжицата след мен.От тогава съм намразила всякакъв вид насилие над стомаха.Затова на децата си никога не съм настоявала да се хранят с ядене което не им се яда.Слава богу не сме умрели от глад ,а сме вече на 19 г.Децата имат вътрешни потребности които много добре разбират.Не ги насилваите.нека само в къщи има плодове,различни плодове,то само ще поиска да яде-круша,портокал,ябълка и тн.Децата много обичат сокове,даваите му но фреш,вмомента-моркови и портокали-когаторастат зъби/да не е кисел/.Ябълки и портокали срещу грип.Много гроздов сок,за защита на имунната система/доказано е,а и аз съм го изпробвала,че сока от грозде/не повече от 0.500гр на ден за възрастенстни стимулира страхотно имунната система и ликвидира по бързо херпеса.Та с една дума сокове,пресни зеленчуци и всичко при мен беше на ред.Ако все пак искате стилулатор на апетита идопълнителна имунна защита на мен ми даваха Саностол-беше много вкусен/ако са запазили качеството му от време оно.Колкото до килограмите,те не са гаранциа за здраве. Peace

# 16
  • Мнения: 2 732
FI наистина добре звучи да има плодове но има деца които не ги близват -като моето единствено банан яде .А и сокове не иска какви ли не пробвах -не иска да ги опита а какво остава да ги изпие

Общи условия

Активация на акаунт