Юлчето е креативно, пакости твори безспирно

  • 25 581
  • 734
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 134
Алена, благодаря и аз  newsm51
Вие каква елдена каша давате? Аз купих млечна елдена на Хип, а като и гледам състава, не е особено богата на желязо  newsm78 (а пък аз я купих заради това, че уж е богата на желязо)

# 16
  • Мнения: 6
И моята е на Хип, ама 4иста елда

# 17
# 18
  • Мнения: 107
Давам елда с круша на Хумана - обожава я  newsm22 newsm22 newsm22

# 19
  • Мнения: 2 011
Като гледам някои колко са напред и ме обзема паника..

Недей. За къде бързаш? Цял живот ще плющи манджи, няма да е все на кърма.  Hug


Давам елда с круша на Хумана - обожава я  newsm22 newsm22 newsm22

Млечна ли е?

# 20
  • София
  • Мнения: 119
Ren4i, дунайка ми взе думата от устата. Споко, ние сме по-назад и от вас със захранването. От един месец се захранваме уж, но нямаме заместено хранене. В началото стигахме и до 90-100 мл обедно пюре, но напоследък даде заден ход - изяжда 2-3 лъжички и не иска повече. Дори банана следобед не му се услажда. Все търси цица.

Почвам с купешки пюрета. Накупих пюрета на Holle и Sunval с печата demeter (било нещо повече от био). Дано му се усладят повече от моите пюрета.

dunaika, и ние сме на пампресите на ДМ BabyLove. Бях много възхитена от тях, докато Spanish fan не ми обърна внимание че държат по-мокро. И наистина на пипане повърхностния слой е по-влажен отколкото на Pampers. Няма пълно щастие. Сега пак се чудя дали и с кои да ги сменям.

# 21
  • Мнения: 372
Добро утро!  Simple Smile

И още един въпрос. Разглеждах разни страници тази сутрин и попаднах на следната реклама:

Съни Вит – Витамин Д3

Това нещо наистина ли е пуснато по аптеките? Имало ли е някаква информация по новините, а аз да съм я проспала?  Tired


За първи път ги виждам но като гледам състава не ми изглеждат много подходящи за бебе

Помощни вещества: фруктоза, микрокристална целулоза, пшенично нишесте, глуцидекс, талк, айрозил, магнезиев стеарат.

Имат глутен, фруктоза... Може да поразровиш сигурно из нета за малко повече информация за тях.

Алена мерси за темата

За елдата: Съдържа сравнително малко желязо и е по-трудно усвоимо в сравнение с месото заради фибрите. Най-добре е комбинация от хемово желязо(месо) + нехемово желязо (зеленолистни зеленчуци) за повишаване на хемоглобина. Справка : http://september2008.multiply.com/journal/item/66/66

# 22
  • Мнения: 723
Запис и от мен в новата тема. Алена, мерси   bouquet

# 23
  • Мнения: 2 011
...че държат по-мокро. И наистина на пипане повърхностния слой е по-влажен отколкото на Pampers..

Благодаря за споделеното. Ще наблюдавам. Ако и аз го установя, връщам се на Памперс. Само дето от миризмата им ми става гадно, но... както каза, пълно щастие нЕма.

# 24
  • София
  • Мнения: 351
хайде, и аз да се запиша

аз освен на алена, да благодаря и на диването, че голяма част от дизайна е нейно дело
момичета -   bouquet

при нас, нищо ново, сега ще излизаме на разходка, мисля да си взема храната с мен и да изкараме по-дълго време навън

# 25
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Къпя детенце всеки ден, а косата (тя понеже с свръх буйна  hahaha Joy) през ден с шампоан.

Да поФалА тази каша, сцепва я  Mr. Green

Вашите бебоци пият ли вода? Не мога и не мога да я накарам, направо се вбесявам  #Cussing out А педи постоянно ми повтаря вода, чай, вода, чай...Е, кат не ще?!

# 26
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
аз давам елда на Хип - не млечна и добавям АМ и плод - супер става - любимо му е

също елда с круша на хумана - става като грис

# 27
  • София
  • Мнения: 119
И вода не пие. Както казва баба му, и от циганчетата по-лошо го гледаме. Някакъв показател в урината бил на долна граница, което означавало че не пие вода.

Купих едно шише на Мам: http://www.mambaby.com/index.php?StoryID=11103&RefStoryID=11 … amp;ProductID=191, ама май нищо не може да пие от него. Използва го да си чеше венците. Иначе понякога с лъжичка му давам по 2-3 лъжички. 

# 28
  • Мнения: 107
Като гледам някои колко са напред и ме обзема паника..

Недей. За къде бързаш? Цял живот ще плющи манджи, няма да е все на кърма.  Hug


Давам елда с круша на Хумана - обожава я  newsm22 newsm22 newsm22

Млечна ли е?








Да, млечна е

# 29
  • Мнения: X
Добро утро!  Simple Smile

И още един въпрос. Разглеждах разни страници тази сутрин и попаднах на следната реклама:

Съни Вит – Витамин Д3

Това нещо наистина ли е пуснато по аптеките? Имало ли е някаква информация по новините, а аз да съм я проспала?  Tired


За първи път ги виждам но като гледам състава не ми изглеждат много подходящи за бебе

Помощни вещества: фруктоза, микрокристална целулоза, пшенично нишесте, глуцидекс, талк, айрозил, магнезиев стеарат.

Имат глутен, фруктоза... Може да поразровиш сигурно из нета за малко повече информация за тях.


Благодаря ти, Скарли! Изобщо не съм се заглеждала толкова внимателно, стана ми любопитно, че все пак се продава някакъв вит. Д в аптечната мрежа. Между другото, на опаковката на "Деавит" пише, че съдържа фъстъчено масло, но при липсата на алтернатива, мисля, че няма нужда да казвам дали давам.

Общи условия

Активация на акаунт