С какво Ви дразнят най-много СВЕКЪРВИТЕ - 5 част?

  • 57 671
  • 825
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 305
spirit е то тая па твой та е пълен темерут.Повечето поне до болницата ще отидат ей така от любопитство,да се подмаже знам ли.,

# 31
  • Мнения: 884
Йок ,недей така с бана .......и друг акъл да ти дам : на почивка сами да не ги пращаш, да не стане някой сакътлък Joy    не спамя нали -по темата съм( и на почивка сами не бяхме ходили ,щото мама и тя имаше нужда да си почине,пък нямаше кой да я заведе)  hahaha
JoyСлед 14 г брак и ние имаме същия проблем от няколко години вече. Все го извъртам, не знам как да И откажа така, че да не се разсърди.

# 32
  • Мнения: 98
[ JoyСлед 14 г брак и ние имаме същия проблем от няколко години вече. Все го извъртам, не знам как да И откажа така, че да не се разсърди.


Oх,ако мъжете бяха 1 идея повече мъже ,нямаше да се налага ти да мислиш как да и откажеш   bouquet

# 33
  • Мнения: 1 670
Момичета, ако иска да дойде с вас - поне иска да починете заедно  Mr. Green
Първата година като се оженихме, моята ми се обади да сме си вземели по 10 дена отпуска с мъжа и да сме ходили да работим в магазина им на село, за да може тя и мъжа и да ходят на море Joy Joy Joy Сега ме избива на смях, ама тогава ми идеше да я  #2gunfire #2gunfire #2gunfire За справка - имам право само веднъж годишно да взема 10 дена (така са ни разпределени отпуските по тримесечия) .

# 34
  • Мнения: 98
Хич не са наглички  hahaha  , ама е супер когато и синчето е солидарно с мама , и намира за съвсем нормално  и тя да присъства на почивката ,и даже да те обвини ,че си лош човек ,щото видиш ли ти не я искаш Joy

# 35
  • Мнения: 8 815
Хич не са наглички  hahaha  , ама е супер когато и синчето е солидарно с мама , и намира за съвсем нормално  и тя да присъства на почивката ,и даже да те обвини ,че си лош човек ,щото видиш ли ти не я искаш Joy

Аз бих отговорила, че нямам нищо против да дойде свекървата, ако поканим и тъщата. Хем да си има компания майка му от същата възрастова група. ppp Може и редуване - майка, тъща, майка, тъща и с жребий ще определите коя да е първа tooth

# 36
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 404
[ JoyСлед 14 г брак и ние имаме същия проблем от няколко години вече. Все го извъртам, не знам как да И откажа така, че да не се разсърди.


Oх,ако мъжете бяха 1 идея повече мъже ,нямаше да се налага ти да мислиш как да и откажеш   bouquet

Разбира се! Не са виновни жените, че искат на почивка  Whistling

# 37
  • София /Сухата река/
  • Мнения: 91
Ние  живеем заедно със свеки...И много ме дразни ,4е ГРАМ НЕ чИСТИ smile3514АМА ХИч!!! newsm61 newsm61
 Другото,с което ме дразни е:оби4а да пуска празни перални/1 потник,гащи,анцунг,блуза/ Rage Rage Rage smile3512 и когато и  казвам,''НАшТА'' -хич не се трогва! fight

# 38
  • Мнения: 8 815
Тук въпросът е дали вие живеете в къщата на свеки, или сте я взели у дома си. Ако е дошла по някаква причина у вас, трябва да се съобразява с реда, който си въвела в дома си и трябва да й разясниш това положение. Ако вие сте в нейното жилище, тя може да прави каквото си иска -да чисти или не, да пуска каквото и колкото иска в пералнята и т.н. Този, който е в чужд дом, той се съобразява, не стопаните.

# 39
  • Мнения: 98
Тук въпросът е дали вие живеете в къщата на свеки, или сте я взели у дома си. Ако е дошла по някаква причина у вас, трябва да се съобразява с реда, който си въвела в дома си и трябва да й разясниш това положение. Ако вие сте в нейното жилище, тя може да прави каквото си иска -да чисти или не, да пуска каквото и колкото иска в пералнята и т.н. Този, който е в чужд дом, той се съобразява, не стопаните.


Тази теория не изгуби ли давност вече ,засенчена от израстване и нормални човешки взаимоотношения  newsm78 или няма нужда от еволюция ooooh!

# 40
  • Мнения: 8 815
Тук въпросът е дали вие живеете в къщата на свеки, или сте я взели у дома си. Ако е дошла по някаква причина у вас, трябва да се съобразява с реда, който си въвела в дома си и трябва да й разясниш това положение. Ако вие сте в нейното жилище, тя може да прави каквото си иска -да чисти или не, да пуска каквото и колкото иска в пералнята и т.н. Този, който е в чужд дом, той се съобразява, не стопаните.


Тази теория не изгуби ли давност вече ,засенчена от израстване и нормални човешки взаимоотношения  newsm78 или няма нужда от еволюция ooooh!

Ако има нормални човешки взаимоотношения няма да има нужда от никакви теории, не е ли така?

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 372
Тук въпросът е дали вие живеете в къщата на свеки, или сте я взели у дома си. Ако е дошла по някаква причина у вас, трябва да се съобразява с реда, който си въвела в дома си и трябва да й разясниш това положение. Ако вие сте в нейното жилище, тя може да прави каквото си иска -да чисти или не, да пуска каквото и колкото иска в пералнята и т.н. Този, който е в чужд дом, той се съобразява, не стопаните.
Донякъде е така.Когато отидеш на гости се съобразяваш с правилата на хората,но когато живеете заедно е по-различно.Пък и не само,то човек малко или много и с гостите се съобразява,не само те със стопаните.Въобще съобразяването трябва да е от двете страни.Не намирам за нормално да отидеш да живееш някъде и да започнеш да променяш всичко-от цвета на стаите до навиците на хората.Нито пък намирам за нормално,ако някой дойде да живее в дома ти,да му заповядваш какво,кога и къде,само защото е в дома ти.Бе..просто трябват нормални човешки взаимоотношения и възпитание Wink.А и тук има и нещо друго,в конкретната ситуация-предполагам двете семейства си поделят разходите за ток,вода и т.н,та защо да нямат претенции?Разбира се,когато те са в нормална граница и действително има повод за тях.

# 42
  • Мнения: 2 927
Тази теория не изгуби ли давност вече ,засенчена от израстване и нормални човешки взаимоотношения  newsm78 или няма нужда от еволюция ooooh!
     Тази теория ще загуби давност, когато младите започнат да създават семейства едва когато могат да се самоиздържат, а пенсиите станат такива, че възрастните да са финансово независими от децата си. И взаимната помощ да става при желание, а не при нужда.
      Не може да очаквате от хора, които са с утвърдени навици в продължение на 40-50 години, да се променят само защото сте благоволили да отидете в дома им. Не може да очакват от вас същото, когато идват в дома ви.
     Дали ще ви хареса, ако се настаните у майка си, и съпругът ви започне да изисква от нея да си променя навиците, защото на него са му непонятни/неудобни? Или ако имате брат, ще ви допадне снахата да живее в родният ви дом, и да има същите претенции към вашата майка?
     Не мисля.
     

# 43
  • Мнения: 348
Хърмаяни, не бих могла да го кажа по-добре Wink

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 372
Тази теория не изгуби ли давност вече ,засенчена от израстване и нормални човешки взаимоотношения  newsm78 или няма нужда от еволюция ooooh!
     Тази теория ще загуби давност, когато младите започнат да създават семейства едва когато могат да се самоиздържат, а пенсиите станат такива, че възрастните да са финансово независими от децата си. И взаимната помощ да става при желание, а не при нужда.
      Не може да очаквате от хора, които са с утвърдени навици в продължение на 40-50 години, да се променят само защото сте благоволили да отидете в дома им. Не може да очакват от вас същото, когато идват в дома ви.
     Дали ще ви хареса, ако се настаните у майка си, и съпругът ви започне да изисква от нея да си променя навиците, защото на него са му непонятни/неудобни? Или ако имате брат, ще ви допадне снахата да живее в родният ви дом, и да има същите претенции към вашата майка?
     Не мисля.
     
Явно не си прочела и моят пост...Аз казах,че е нужно взаимно разбирателство,съобразяване и възпитание.Да,не е приятно.Аз точно това казах.Че не приемам някой да се нанесе някъде и да променя навиците на хората и дома им.Но не приемам и да приемеш някой в дома си и да му заповядваш какво,кога и как да прави.Просто нормални взаимоотношения.

Общи условия

Активация на акаунт