за по-ниските мъже и комплексите

  • 11 466
  • 87
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 12 031
Не е правило, но е често срещано явление.Не зная кой какво разбира под ниски, но предполагам, мъже под 1.70 нали?Има и популярен термин"Наполеонов комплекс".

# 16
  • Мнения: 226
Аз не държа на компетентните изказвания, затова ще кажа, че да, ниските мъже са по-комплексирани, какво да се направи, така си е. Не са виновни, ама си е педпоставка и това е.

# 17
  • bulgaria
  • Мнения: 310
Има нещо вярно.  Thinking

# 18
  • Варна
  • Мнения: 6 377
Няма начин да нямат комплекси-повечето жени харесваме високи и стройни мъже.А те пък си го връщат,като харесват големи цици,стегнато дупе и т.н. Laughing
А иначе ниския ръст може да бъде компенсиран с голям и пълен портфейл. Peace

# 19
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Съгласна съм с твърдението от лични наблюдения само. Наскоро коментирахме това със съпругът ми(1.88см), беше се ядосал на колегата си по думите му ,, злобно, дребно човече'' и го попитах дали е забелязал, че по ниските мъже са комплексирани. Според него също е така- обичат да се изтъкват, приказливи повече от необходимото, натегачи. Сигурна съм, че не всички са такива, но от контактите ми съм останала с такова впечатление.
 Време ли е да вкараме в дискусията дебелината на портфейла и големината на...., за сметка на височината? Laughing

# 20
  • Мнения: 3 405
Време ли е да вкараме в дискусията дебелината на портфейла и големината на...., за сметка на височината? Laughing

Нека още малко да останем на вътрешната красота  Laughing

# 21
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 304
А иначе ниския ръст може да бъде компенсиран с голям и пълен портфейл. Peace

Ама като видиш в леглото късите му краченца doh да ти се отще и порфейл и чудо. Друго си е едни дълги, стегнати, прави, без косми кАрка  Crazy

# 22
  • Мнения: 15 379
Аз им казвам "Наполеончета" Sick.
За мъжете ръста и размерът са от особено значение за душевният им мир.
Познавам малко дребни мъже. Всичките са темерути, които се опитват да компенсират дребността си, обикновено чрез жените около себе си.

# 23
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Това да дрънкат за бройката е присъщо за повечето мъже, независимо от техният ръст, но при ниските важи с пълна сила.

# 24
  • Мнения: 6 968
Изобщо не съм забелязал ниските мъже да са злобни.

# 25
  • Мнения: 15 379
Изобщо не съм забелязал ниските мъже да са злобни.

А ти колко си висок Wink?
Защото ако съдиш от личен опит, то отговорът ти не е обективен.

# 26
  • Мнения: 2 448
Изобщо не съм забелязал ниските мъже да са злобни.

А ти колко си висок Wink?


От високите е.  Wink

Не съм забелязала ниските да за злобни,но обичат да карат големи коли.  Simple Smile

# 27
  • Варна
  • Мнения: 6 377
А иначе ниския ръст може да бъде компенсиран с голям и пълен портфейл. Peace

Ама като видиш в леглото късите му краченца doh да ти се отще и порфейл и чудо. Друго си е едни дълги, стегнати, прави, без косми кАрка  Crazy
Абе може и с косми,ама да са дълги. tooth
Изобщо не съм забелязал ниските мъже да са злобни.
И аз не се сещам за такъв познат.

# 28
  • Мнения: 15 379
Тогава няма ниски приятели Grinning.
Ниският мъж обича не само големи коли, но има и големи претенции.
Имам си съсед, около 160см., пожарникар стана. Като си сложи фуражката, тя му стига до брадичката. А униформата е правена или по поръчка, или е взета от карнавален магазин за деца.
Само не знам колко чифта чорапи си набутва в кубинките, че 35-ти номер май няма.

# 29
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Sourcherry Joy Joy

Мъжът ми минава да ме вземе от работа с негов колега. Виждам аз колата, но е сам, засилвам се отварям и ...за малко да седна в колегата. 50 кила я има, я няма човечеца. Устата му не спира, на всяка манджа мерудия, пък колко гаджета има.... Laughing

Общи условия

Активация на акаунт