ДЕВЕТОКЛАСНИЦИ

  • 29 149
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 357
Thinking Днес само аз ли ще си пиша в темата? ..   hahaha

Момичета, във фейсбук Кабо Алма е публикувала снимки от Индия  , пише  през няколко дни на стената си , да я следим къде пътешества!  Peace

Има и блог: http://indisea.blogspot.com/


Лейди, как можа да го споделиш чак сега? Хвърлих едно око, изглежда доста интересно, пък и нея си я бива да разказва... Хайде със здраве. Отивам да чета Laughing

# 61
  • Sofia
  • Мнения: 1 484
Вероятно и аз ще успея да се класирам за подгряващата среща.  newsm44

# 62
  • Мнения: 1 120
Вероятно и аз ще успея да се класирам за подгряващата среща.  newsm44

Супер!

Мацки, ще закъснея малко. Ще дойда около 17ч.

Ще разказвате за Кабо Алма. Нещата които е написала са много увлекателни!

# 63
  • България
  • Мнения: 2 164
Вероятно и аз ще успея да се класирам за подгряващата среща.  newsm44

 Аз през цялото време бях убедена, че ще дойдеш Wink....

# 64
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
И аз ако успея да дойда ще е към 17 ч.,а много се надявам да успея,демек да приключа с работата до тогава.

# 65
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Moмичета,беше ми много приятно ,че се видяхме макар и в по камерен състав.Мисля,че успяхме да подгреем следващата среща. Laughing
Тези,които затвориха заведението да докладват. Joy
Лейди,и от теб очаквам впечатления от паралелното ,младежко парти.

Последна редакция: пн, 21 фев 2011, 21:04 от ellytza

# 66
  • Sofia
  • Мнения: 1 484
Затворихме заведението успешно. Току-що се прибрах.  smile3534
Вярно, че бяхме в камерен състав, но времето пак не стигна да се наприказваме.
АЕГ би убедително по присъствие.  Peace

# 67
  • София
  • Мнения: 1 634
Здравейте момичета!  Hug

Благодаря, че ме изчакахте на срещата!   Heart Eyes

Сега за РД: всичко е минало по план. Събрали са се около28-30 деца, при поканени 35(отсъстващите предварително се извиниха, че няма да могат да дойдат)
Храната  - на шведска маса е стигнала (едно от притесненията ми), безалкохолото също. Тортата много им е харесала!  Party Горда съм - аз я избрах от тук , а Христо си поръча надпис  вместо украса  Peace Сори за обърнатата снимка, но така я бяха понаместили в хладилника в ресторанта Mr. Green

От 17,30 се събираха и в 21,30 децата вече ги бяха взели родителите. И аз имах ангажимент за 2 деца попътно.
Дискове записахме сме се справили , че това беше второто ми притеснение!,.. Да не останат без музика  Shocked

Подаръците са страхотни! Предимно дрехи - ризи, тениски, пуловери, тениска на Арсенал и шапка, има една мн интересна лапма, парфюм и снимка на Христо и една девойка - в рамка  Wink
Всички дрешки са невероятни и - точно по мярка!   Peace  Дадох си сметка, че аз едва ли бих 'открила' точно тези модели на щанда, та най-добре е вече да се намесвам само с финикийските знаци , а Христо да си пазарува с приятели(ки)  Simple Smile

В общи линии - това е! Kакто казах и на момичетата на срещата - бившия пое сумата Shocked (въпреки, че сметката му излезе без кръчмар  Mr. Green ), да не се чудите защо имаше слънчеви изригвания и магнитни бури към Земята  Joy

От мен беше торатата, а снимkите ще чакам довечера на фейса и ако си открадна някоя - ще ви я покажа. Уж няколко деца казаха, че ще снимат, ама да видим,..

Последна редакция: пн, 21 фев 2011, 16:21 от Lady-B

# 68
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Лейди много му се кефя на твоя, че си обича дрешки, купува си, облича се, моя и да му купя, не носи нищо освен летните си дрехи

# 69
  • България
  • Мнения: 2 164
Dorothy ти пак си недоволна от детето! Купувай му летни дрехи, и без това ще ти се "вържат" по-тънко. И моята целогодишно е по потници, така остава бюджет и за мен!  smile3534 Иначе е нагласена - и в стил, и в цвят.... само сезонът й е един, но на тях им кипи кръвта. Не са като нас!  Joy Joy Joy

# 70
  • Мнения: 1 120
SofiaV значи аз като пера само фанелки, да не се притеснявам, а дори да си мисля, че съм по-добре от другите. Mr. Green

Лейди , радвам се за празника! Само надписа на тортата не му схващам смисъла.. това "< 3" ??

# 71
  • България
  • Мнения: 2 164
 Можеш да се притесняваш само да не се прегреят децата Wink

# 72
  • София
  • Мнения: 1 634
Fire Lite, аз като една "къде-ли-не-регистрирана" (нали не се пише слято!) интернетъджийка (така дума май няма, ама сега вече има Mr. Green), ще ти кажа:
когато напишеш " Heart " във фейсбук и автоматично в текста след това ти излиза сърчице  Heart
И в тон с надписа: Обичам Ви всички - добавка  Heart

# 73
  • Sofia
  • Мнения: 820
Фран,  Hug Hug Hug

Софи,  Hug с огромен интерес,   очаквам да споделиш магазинчето за потници Laughing

И аз искам бюджет smile3521

FireLite, момиче изглеждаш фантатсично Peace


# 74
  • Sofia
  • Мнения: 1 484
Momичета,беше ми много приятно ...
Ели, не си права! Чак пък мотики...  Embarassed

Лейди, HeartGrinning

Общи условия

Активация на акаунт