Дерматолог София

  • 31 103
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 94
При д-р Попова,ако си платено може и на другия ден. Ако си с направление се чака около две седмици.

# 16
  • Мнения: 312
При д-р Попова,ако си платено може и на другия ден. Ако си с направление се чака около две седмици.

Благодаря   Hug , без направление съм. Казват,че Токуда е с добра апаратура и не добри специалисти, но пък достатъчно хора споделиха,че са доволни от д-р Попова. Ще заложа на нея и аз.

# 17
# 18
  • Мнения: 312
  bouquet Благодаря!

# 19
  • Мнения: 0
така.. записах си и аз час при др. Попова и на 7.04 съм там. После ще споделя мнението си  smile3523 силно се надявам да съм доволна както всички които са писали тук за нея  newsm03

# 20
  • Мнения: 959
аз пък да кажа, че не съм доволна от д-р Попова! Значи става въпрос за дъщеря ми, която има упорита екзема от навършването и на 6 мес. до сега (5г. и 4 м.). Ето и моята история с дерматолозите: след като станахме на 6м. и избиха екземи по свивките на ръцете и краката, първоначално не я сърбяха, но после започна да се чеша. Джи Пито ни прати при Ангелова от 29та поликлиника - тя след доста претрупан преглед ни изписа един правен крем с кортикостероиди, аз отказах да я мажа с него, защото и казах,че  дъщеря ми е още бебе и не смятам да я тровя от толкова малка. Нейният отговор беше - ами щом знаете толкова много си търсете друг лекар  Shocked, но както и да е, изезнахме и повече не се върнахме при нея.
След това отидохме при Попова в Токуда, при нея бяхме близо 2 год. - прегледа ни точно за 3 мин. при това от разстояние и си сложи и маска - все едно,че сме прокажни. Изписа ни възможно най-скъпите кремове, но и това не помогна. А диагнозата беше - атопичен дерматит (без изследване, ето така на око, че е по-лесно  ooooh!).
И от миналата година до сега търся добър специалист, който да ни помогне, но още не съм го открила. Моля, ако някой знае такъв да пише!

# 21
  • София
  • Мнения: 2 007
http://dourmishev.hit.bg/p1.htm
ice, препоръчвам ти д-р Дурмишев. Синът ми от съвсем малко бебе е с АД и д-р Дурмишев много му помогна. Вярно, че в началото изписа кортикостероид, но положението беше ужасно. Малкия беше станал на огромни мокрещи рани след "лечение" от други лекари  Twisted Evil След като положението се подобри му изписа само поддържаща медицинска козметика. Много съм доволна и от отношението му към малкия. Все пак е дете и не е нужно допълнително да се стресира.

# 22
  • Мнения: 959
http://dourmishev.hit.bg/p1.htm
ice, препоръчвам ти д-р Дурмишев. Синът ми от съвсем малко бебе е с АД и д-р Дурмишев много му помогна. Вярно, че в началото изписа кортикостероид, но положението беше ужасно. Малкия беше станал на огромни мокрещи рани след "лечение" от други лекари  Twisted Evil След като положението се подобри му изписа само поддържаща медицинска козметика. Много съм доволна и от отношението му към малкия. Все пак е дете и не е нужно допълнително да се стресира.

а той работи ли със здравната каса?

# 23
  • София
  • Мнения: 2 007
Не знам дали работи със здравната каса. Просто бях толкова притеснена, че не исках да губя време в чакане при педиатър. Обади се по телефона и питай.

# 24
  • Мнения: 910
преди доста време написах за Л.Попова от Токуда-как ни прегледа със сина за три минути общо ,как чакахме два часа ,след като имахме два месеца по-рано записан час и колко пари поиска за един невус -изобщо на никого не пожелавам и не препоръчвам да стъпва в тази болница на кожен лекар.
А иначе със здравната каса работят всички лекари от кожна клиника Александровска болница  ,пак при тях може и платено ,за да не чакате  месеци за прием .

# 25
  • Мнения: 358
Получих препоръки за М. Кадурина от нейна приятелка, която се занимава с естетична дерматология. След като й се обадих по телефона, ме препрати към телефона на някаква секретарка, с която 10 дена така и не се свързах по неизвестни причини.
Кадурина е получила наготово привилегиите си и се съмнявам, че е добра като специалист.
Тя по-скоро има интереси към театъра, а синът й е артист (досещате се кой е). Мисля, че и брат й  участва в телевизионен български филм.
В последствие отидох в Токуда, където си реших проблема с Л. Попова.

# 26
  • Мнения: 0
От форума се насочих към "д-р" Люси Попова / Людмила Попова /! Записах час (за платен преглед), прегледа ме, обърна ми внимание по време на прегледа и ми предписа рецепта и се договорихме за втори преглед. Така и така не можах да се договоря за втори преглед, независимо от неколкократните ми опити да се свържа с нея - което за мен категорично показва липса на коректност и заинтересованост от проблемите на пациентите й.
След няколко месеца установих че това, което ми е предписала не върши никаква работа, което ме навежда на мисълта, че тя едва ли е толкова добър специалист, а е по-скоро лобист на известни имена във фармацевтиката! Аз лично не бих отишъл никога повече при нея!

# 27
  • Мнения: 386
Д-р Иван Литов от ВМА - Клиниката по дерматология

Пазете се от този така наречен “лекар” на Меланом Иван Литов, сестра ми е с рак 4 стадий, благодарение на него!!! Много добре се информирайте дали да си “лекувате” бенките при него....
Подсъден !!!!!

# 28
  • Мнения: 2 020
Marinelli, бихте ли дали малко повече информация как се е стигнало до това положение, ако може някой друг да се предпази - неправилна диагноза, неправилно премахване на бенка ли?

Много съжалявам за сестра ви Disappointed Relieved

Общи условия

Активация на акаунт