Laredoute.fr - 190 - Краят на голямото намаление - 14.02 - 20.02

  • 78 615
  • 2 162
  •   1
Отговори
# 2 130
  • Мнения: 1
От сайта ще ти изтеглят парите отт картата,когато изпратят поръчката.А ще я изпратят,когато получиш мейл от DHL за проследяване на пратката.Не е нужно да се регистрираш никъде.  Simple Smile


благодаря все пак за отговара ами това какво означаваше  En cours  Flutter

# 2 131
  • Добрич
  • Мнения: 795
От сайта ще ти изтеглят парите отт картата,когато изпратят поръчката.А ще я изпратят,когато получиш мейл от DHL за проследяване на пратката.Не е нужно да се регистрираш никъде.  Simple Smile


благодаря все пак за отговара ами това какво означаваше  En cours  Flutter
Веднага след като я пуснеш поръчка,преди да бъде регистрирана пише нещо като enregistre,
когато поръчката е регистрирана от служител (предполагам) става En cours.Понякога ти отказват артикул,когато я регистрират,но може и по късно.

# 2 132
  • Мнения: 0
момичета имам една молба ако някой може да ми каже малко реф.номера на бебешки дрехи благодаря предварително
става въпрос за момченце
[/quote
пак да попитам  Simple Smile

# 2 133
  • Мнения: 4
Някой може ли да ми даде референтния номер на мъжката риза adidas?
Благодаря

# 2 134
  • Варна - Черна гора
  • Мнения: 580
http://www.laredoute.fr/vente-chaussure-core-55.aspx?productid=3 … ross%20sell%20pdp Отговарят ли си на номера или се поръчва по-голям?По принцип на Пума(купувани от Ларедут) нося 39(UK6), но Адидас не съм поръчвала newsm78
Благодаря!
От тези поръчах 1 номер по-големи и са ми точни. Нося 39, поръчах 40.

# 2 135
  • Мнения: 292
Някой може ли да ми даде референтния номер на мъжката риза adidas?
Благодаря

За тази ли?
CHEMISE
Coloris : BLANC
Taille : 4
Ref : 6660630

# 2 136
  • Мнения: 0
ето на ризата но има само s от бежавата 6660630 и някой беше питал за една сива тениска това е на синята номера 8022003 ама нещо не се хваща
а да ви попитам сложила съм някои неща в кошницата но днес не мога да ги пусна утре дали ще работят още реф.номера

# 2 137
  • Варна - Черна гора
  • Мнения: 580
Някой може ли да ми даде референтния номер на мъжката риза adidas?
Благодаря
6660630

# 2 138
  • Мнения: 165
http://www.laredoute.fr/vente-chaussure-core-55.aspx?productid=3 … ross%20sell%20pdp Отговарят ли си на номера или се поръчва по-голям?По принцип на Пума(купувани от Ларедут) нося 39(UK6), но Адидас не съм поръчвала newsm78
Благодаря!
От тези поръчах 1 номер по-големи и са ми точни. Нося 39, поръчах 40.
Супер, мерси много Hug

# 2 139
  • Мнения: 317
Здравейте може ли размери на Елоските дънки с цветята р-р 34/36 http://www.laredoute.fr/vente-jean-slim-imprime-denim-stretch-en … =1&prodsize=0

Благодаря предварително   bouquet

Това имам аз записано
талия 39
дължина от колана 95
ханш 47-48,за късите

А тези ми ги даде Lecce,за дънки на които пише 34/36,а пък били 27

колан - 37см
ханш - 44см
бедро - 24см (меря го 3 пръста под чатала)
дължина по вътрешния ръб - 84см
дълбочина отпред - 19

В крайна сметка и аз се обърках с тези елоски размери ooooh!
Ох...май ще ми бъдат тесни 34/36, а вече ги поръчах идват тази седмица... Чудя се дали да си поръчам 36/38 сега или пък да изчакам да видя дали ще се намъкна в 34/36,ама многоооо се съмнявам за мое огромно съжаление  ooooh!

# 2 140
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Офф: да помоля Иренка да си изчисти кутията, че не мога да й отговоря! Hug

# 2 141
  • Мнения: 5 605
а да ви попитам сложила съм някои неща в кошницата но днес не мога да ги пусна утре дали ще работят още реф.номера
въпрос на късмет,никой не знае дали и кога ще се изчерпат.Дано имаш успех  Hug


 Jean droit morpho standard ad...
ACTIVE WEAR
Ref :2501147
Vendu et expédié par :
La Redoute
162 см  2 Е налични

# 2 142
  • Мнения: 27
момичета моля помогнете имам дефект искам да им пиша но забравих к newsm78ак се стига до формата за контакт

# 2 143
# 2 144
  • София
  • Мнения: 5 193
Момичета,"prévoir une taille au dessus." какво би трябвало да значи? Да се закупи един номер по-голям ли? Коментарът е за тази рокля http://www.laredoute.fr/vente-robe-maille-dentelle-manches-3-4.a … =2&pos=13_a_n Някой с лични впечатления?  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт