Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 648
Прочетох няколкото страници от старата тема, които бях пропуснала. За Вера мога да кажа само, че ми е гледала чрез баща ми, с когото се запознава случайно по време на негова командировка и иска да му гледа, защото и станало интересно, че той нищо не я питал. Нещата, които му е казала за мен, се сбъднаха на 100%. Лошото е, че предсказанието и свърши с много лош период от живота ми, а така ми се искаше да знам и продължението... Но явно трябва сама да достигна до него.

Другото, което исках да кажа е по повод на съня си от събота срещу неделя. сънувах едни от сънищата си, които напомнят на филми повече. Този беше фантастичен от типа на тези с катаклизми в световен мащаб. имам молба да споделите какво ви е хрумнало след като сте го прочели като тълкувание, без да сте запознати с нещата от живота ми. Ако може!

Сънувах, че света е разяждан от нещо като животно, което го яде и вече северната му част е изядена. Скоро ще достигне до нас и трябва да бягаме. Разбира ме се семейството да тръгнем към пет след работа, после имаше някакви перипетии, които не помня точно, но в крайна сметка бяхме готови да тръгнем чак към 7. Всички са в колата, аз съм се забавила по накава причина и тръгвам към колата и аз накрая, но се чува като тътен и зад близкия хълм изригва лава, аз вървя към колата и усещам топлинната вълна от взива, а после и радиоцонната. викам си закъсняхме. И се събудих.

# 16
  • Мнения: 958
Запис, и честит празник и от мен.
Да сме влюбени и обичани  Hug
Темата е прекрасна, благодаря.

# 17
  • Мнения: 1 346
Хайде и аз да се запиша в прекрасната нова тема, sv_harmony  Hug

И да поздравя всички с двата празника, любовта е всичко, началото и края, първопричината за смисъла на всичко, Бог самият е любов!!!

Darena и по двата ти въпроса мога да кажа мои наблюдения, хора, които са се "замозабравили" след като са се "влюбили" и т.н - и аз съм свидетел на подобна гледка, най-грозната, не за друго, а защото не вярвам, че това е любов, Любовта смирява, прави човек търпелив, отворен за другите, всичко останало е изкуствено създадено за пред обеществото съжителство или там каквото е и парадиране с него, няма нищо общо с любовта, просто не се връзва,  любовта облагородява и най-студеното сърце и това личи от далеч и няма нужда от парадиране. Това е моето усещане и виждане на подобен сорт отношения.

А за здравето, ми аз май съм типичен пример  Laughing, може би защото досега здравето съм го имала като даденост и не съм му обръщала внимание, по-скоро не ми се е налагало. От известно време съм позитивна във всичко, така се чувствам, така ми идва, но ето сега имам болки в тялото, които не са нещо сериозно, но ме правят не до там пълноценна и ми дават повод за размисъл все пак да не пренебрегвам себе си, и че телата ни имат лимит за съжаление. Май мислите ни и желанията са твърде бързоустремени, новостите идват едно от друго по-хубави в живота ми и тялото ми не може да им насмогне, като че ли, така си обеснявам аз нещата. Но то просто не е свикнало, ще привикне де ще иде, намя него да чакам я да се натутоляви Laughing, просто ще внимавам повече и ще си го поглезвам.
ЩАСТЛИВ ДЕН НА ВСИЧКИ!  bouquet  bouquet  bouquet

# 18
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510

Вени* това което ми идва на първо четене са две неща: или постоянно си във стрес че закъсняваш за някъде ( лоша организация на времето, както казва мъжо за мен или прекалено много задачи си поела) или .... преститена си от филми в които някой спасява света в последния момент.....А може да си усетила поредното Чилийско земетресение.
Не го мисли толкова, макар от личен опит да знам как мозъчко се опитва да изкара постоянно картини от съня ти и да ти ги навре пред очите....

sv_harmony    bouquet

# 19
# 20
# 21
  • София
  • Мнения: 2 840
Даре, чак такава силна болка, от която детето да пищи...направо зловещо звучи. Може да е от зъб, може да е синузит. А ако е нещо неврологично, добре ще е да попаднеш на кадърен специалист.
За скенер не зная...то си е облъчване, ама ако не успеят да разберат причината. Все пак си мисля, че не е нещо опасно. И все пак от преумора толкова силна болка ми изглежда слабо вероятна. Заведи го на лекар. И не се задоволявай с неясни обяснения, настоявай за диагноза.

Може да е невралгия, впрочем.

Честит празник на всички, които имат любов в сърцето си и вино в кръвта си.

# 22
  • София
  • Мнения: 3 648
Моля ви, аз съм зодия Дева и не закъснявам! Laughing Майтапа на страна, но млазя закъсненията и ако нещо не го предизвика, не закъснявам.

# 23
# 24
  • Мнения: 620
Честит празник на празнуващите  Heart Eyes и на именниците

хармони,  Hug супер е темичката

# 25
  • Варна
  • Мнения: 3 953
sv_harmony Благодаря!
Ама много хубава тази тема...мернах сутринта, че има нова
и си зачетох по разни неща на 1 стр. То няма начин да не се
спънеш там в нещо интересно.
И понеже от няколко дена ми е изпълнено едно отдавна мечтано
желание да ви  споделя малко любов:

"Любовни упражнения" Ваня Щерева
ПЕНЕЛЪПИ ЛАЙВЛИ И АМУРАЛНОСТТА
Любен Дилов-син
“Госпожо, вие ме вълнувате!” - казало морето на луната, а рибарите хукнали да си спасяват лодките…
Дали любовта е нещо извънредно, извън порядките на Вселената, или е явление като приливите и отливите, друга форма на гравитацията, произтичаща от привличането между телата?...


Darena сещам се за себе  си в тази възраст... вечно се оплаквах
от главоболие...оказа се проблем с очите, след дълго ходене по доктори...
Носих "цайки" 2 години и нещата си дойдоха на място Hug

# 26
  • Мнения: 1 520
sv_harmony  bouquet

Честит празник на всички именници и на всички празнуващи!

# 27
  • София
  • Мнения: 173
sv_harmony,благодаря за чудесно оформената тема!  bouquet
Вени,да не те стряскам,но понеже вярвам,че всички сънища са проекция на нашия живот,за мен значението на съня ти е предстояща промяна или проблеми в личния живот.Все пак не ви е застигнало чудовището,така,че може би косвено ще усетиш проблемите.Дано не съм права де,тълкувам си просто  Hug

Честити празници на всички-който каквото празнува!
Дарена,много сериозни симптоми и аз се присъединявам за изследвания при специалист.На тези години аз получих мигрена .Пращам много положителна енергия към вас. Hug

# 28
  • Мнения: 385
Вени*, нали си нарече съня за нещо добро?
Дарена, имате моята позитивна енергия и молитва всичко бързо да се оправи  Hug
Честити празник на всички влюбени в някого, в себе си, в Живота!  Heart Eyes И наздраве!

# 29
  • София
  • Мнения: 2 840
Вени, тоя сън най-вероятно е провокиран от някаква информация за катаклизми. Може и да е по-стара, но сега да се чисти мозъкът от нея. Разбира се, възможно е и да е предсказателен, за някакво събитие в световен мащаб, което ще се случи.
Изригващите вулкани за мен не са лош знак. Разчитам го като нещо, което отдавна е трябвало да се случи, подготвяло се е, свързано е с промяна - по-кардинална - като преместване, закупуване на имот, пътуване, смяна на работа дори, ремонт...-но в последният момент пак е пропаднало, макар да е належащо. Или пък нещо, което искаш да отложиш, но в един момент просто няма как да се справиш с последната "врътка" и няма как - то се случва.
Всъщност, има различни възможности за тълкуване, но трябва да се знае целият сън. Само с отделни фрагменти вероятността да се сбърка тълкуването е много голяма.

Общи условия

Активация на акаунт