АГ клиника Селена гр. Пловдив- 9!

  • 111 602
  • 748
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 98
Дария, в добри ръце си. Всичко ще е наред. Стискам палци и лека бременност.

# 241
# 242
  • Мнения: 519
Някой знае ли дали ще има празник на бебетата тази година? Rolling Eyes

# 243
  • Мнения: 1
Здравейте,ходя на консултации в АГ СЕЛЕНА при д-р АСЕН ДАСКАЛОВ.Разбрах,че е нов там и бих искала да разбера повече за неговата работа.Моля ако някой има впечатления да пише.Благодаря предварително Simple Smile

# 244
  • Мнения: 79
Днес ходих в клиниката за консултация с анестезиолог, правят ремонт. Всичко е шумно и прашно. Захванали са се с някакъв грандиозен ремонт. Не знам как работят.

# 245
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
какво ремонтират точно
добре си беше всичко

# 246
  • Мнения: 79
Нещо отвън по фасадата точно над входа, както и на покрива правят нещо, не можах да разгледам подробно.

# 247
  • Мнения: 702
Момичета някой  може ли да ми даде телефон на д-р Карагьозов,до колкото знам води раждания в Селена!

# 248
  • Мнения: 565
mama galka23, имаш телефонана д-р Карагьозов на ЛС.
В кабинета му служебния е 306303.

Последна редакция: чт, 26 май 2011, 14:11 от vilian

# 249
  • Мнения: 29
Вдигат още един етаж.Сигурно след като провеждат жк по здравната каса пациентите са се увеличили значително Simple Smile

# 250
  • Мнения: 98
Здравейте,ходя на консултации в АГ СЕЛЕНА при д-р АСЕН ДАСКАЛОВ.Разбрах,че е нов там и бих искала да разбера повече за неговата работа.Моля ако някой има впечатления да пише.Благодаря предварително Simple Smile

Ако имаш предвид д-р Васил Даскалов мога да ти кажа, че е страхотен професионалист и си направила добър избор, но Асен Даскалов не познавам.

# 251
  • Мнения: 1 745
Здравейте,ходя на консултации в АГ СЕЛЕНА при д-р АСЕН ДАСКАЛОВ.Разбрах,че е нов там и бих искала да разбера повече за неговата работа.Моля ако някой има впечатления да пише.Благодаря предварително Simple Smile
Аз също ходя при Даскалов, но Васил.
Първите ми впечатления са страхотни! Дано така да си останат. Имам приятелка, която двете си деца е родила с негова помощ и тя е очарована, та по нейна препоръка съм при него. Но още нямам много срещи с него, за да му дам обективна оценка.

# 252
  • Мнения: 297
Аз четох във в.Марица май беше че разширяват болницата и дейността си!Явно добре се развиват.В сайта им погледнах че ще има томбола за нов автомобил и може би това да замести празника,но ако има вече щяха да известят според мен.Но квото такова,важно е да работят съвестно и да имат по малко фалове че.....не си е работа.Успех на всички   bouquet

# 253
  • Мнения: 80
Празника ще е на 8 септември и тогава ще е томболата за автомобила.

# 254
  • Мнения: 1 745
Здравейте, аз също ще раждам в Селена.
Благодаря за инфпто за цените. От доста време са ги махнали от сайт, не знам защо.

Очакваме да разказваш след като мине събитието Praynig!

Общи условия

Активация на акаунт