АГ клиника Селена гр. Пловдив- 9!

  • 111 627
  • 748
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 80
1 чертичка е контрола.Тестуване не са ти правили за  упоики ,т.к. упоиките са им 9 на брои,а антибиотика е 1!Е не ми се вярва само на теб да са ти го направили безплатно.

# 301
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 876
За пари изобщо не говоря,става дума,че докато лежах на запис на тоновете,дойде една акушерка и каза,че ще ме драсне за алергия към упойките и това беше.  Peace

# 302
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
в селена не тестват за упоиките
а само за АБ то

# 303
  • Мнения: 4 782
За пари изобщо не говоря,става дума,че докато лежах на запис на тоновете,дойде една акушерка и каза,че ще ме драсне за алергия към упойките и това беше.  Peace
Това е тестът за антибиотика, не за упойките. На мен също ми го правиха, предполагам го правят на всички.

# 304
  • Пловдив
  • Мнения: 5 166
Не знам откъде се получава това объркване за тестовете. В Окръжна също вярват, че ги тестват за упойки. Чела съм темата, защото ако се беше случило така, че сестра ми да не може да роди в "Селена", може би натам щяхме да се насочим. А всъщност са тестове за антибиотици. И в двете болници акушерките да не са наясно  Thinking Не си го обяснявам, защото нееднократно е подчертавано, че тестовете за упойки се правят в алергологичен кабинет.

# 305
  • Мнения: 4 782
В Селена акушерката си беше съвсем наясно, преди да ме драсне ми обясни какво ще правим.

# 306
  • Пловдив
  • Мнения: 5 166

На сестра ми са и казали, че тестът е за антибиотици. Роди със секцио в края на юни в "Селена". На мен също ми казаха, че тестът е за антибиотици, правила съм операция през 2007 година.....Получило се е някакво недоразумение.

Последна редакция: вт, 23 авг 2011, 11:48 от razel_dazel

# 307
  • Мнения: 0
Здравейте момичета аз от един месец живея в Смолян, но нямам доверие на лекарите и иска да раждам в Селена насочили са ме към Даскалов може ли някой да ми даде номера му, тъй като иска да се свържа дитректно с него. Моля се бебче да си чака датата, за да мога да отида до Пловдив, че е доста далач и незнам, ако не дай си Боже ми зитекът водите дали мога да трагна към Селена. И да попитам мамитата дет са раждали катетъра като си упоен ли го слагат, защото тука го слагали в предродилна зала. Предварително благодаря за инфото

# 308
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 876
И аз се бях стресирала заради тоз катетър,но ми го сложиха след упойката и нищо не усетих.  Peace
За чертичките на мен акушерката това ми каза,добре си спомням.Най-вероятно се е объркала  Wink

# 309
  • Мнения: 321
Не е ли опасно ако не тестват за съответната упойка? Ако те не го правят поне да казват за каква упойка и да се тестваме предварително.

# 310
  • Пловдив
  • Мнения: 5 166
Не е ли опасно ако не тестват за съответната упойка? Ако те не го правят поне да казват за каква упойка и да се тестваме предварително.

Тестове за упойки. От форума на "Селена".

# 311
  • Мнения: 80
На мен списъка с упойките ми го даде д-р Матев и на консултация с анестезиолог изобщо не съм ходила,а отидох директно за раждането с тестуването,което направих при алерголог.Майка ми е изпадала в клинична смърт за няколко минути от алергия,към упойка,която и е била вписана в картона ,но въпреки това са и я сложили,та грешки стават дори и да си тестуван.По принцип тестуването се препоръчва на жени,които и преди са имали някакви алергии,но човек без да се тестува няма как да знае ...
На мен ми пратиха смс от Селена за празника,има ли и други ,които са получили и как протича обикновено той,че се чудим дали да ходим?

# 312
  • Мнения: 4 782
На мен списъка с упойките ми го даде д-р Матев и на консултация с анестезиолог изобщо не съм ходила,а отидох директно за раждането ....
Преди самото раждане, т.е. при подготовката за раждане, преди да ти сложат упойката нали при теб идва анестезиолога да си поговорите какво ще ти направят - това се счита за консултация с анестезиолога. Не е нужно предварително да се ходи, ако не искаш, макар да го препоръчват.

# 313
  • Пловдив
  • Мнения: 5 166
Аз съм попълвала въпросник, при това доста подробен, при консултацията с анестезиолог, сестра ми също. Отделно преди точно преди операцията ми обясниха какво ще ми правят:кога ще ми мушнат тръбата в гърлото, кога ще я извадят, кога ще се събудя, как ще се чувствам, но това нямаше нищо общо с консултацията, която правих два дни преди самата операция.

# 314
  • Мнения: 0
razel_dazel може ли да обясниш точно какво са ти обяснили за тръбата и това ка ще се чувстваш ако не те затруднявам

Общи условия

Активация на акаунт