Отговори
# 60
  • Свиленград
  • Мнения: 164
Диди страхотна темичка  bouquet
Ние нищо още не сме купили, но не бързаме.Много неща ни обещаха наши познати и приятели.Затова на първо време ще вземем само легълцата и някои по - необходими неща, а после ще преценя какво ми трябва още. И без това за прегледи и изследвания постоянно си плащам и гледам другите разходи да ги сведа до минимум.Но аз не се оплаквам имам голямо семейство и всички ще помогнат кой с каквото може.А и не вярвам бебчетата да се зарадват на скъпите неща, по-скоро ще се усмихнат когато ги прегърна (поне на мен така ми се иска), мечтая да видя първите им усмивки.Сега съм на вълна как ще се справя като се родят бебетата.Дали ще разбирам кога са гладни, жадни или плачат за нещо друго?Много странни мисли ми се въртят в главата.Другите майки които им е за първи път като мен ли са?

# 61
  • Мнения: 132
И аз да се запиша в новата темичка  smile3525
За изследванията всеки месец кръв и урина,не съм имала никакви проблеми , ама мойто доки вика за всеки случаи, 2 за бактерии и гъбички ,досега всичко е 6  Laughing да се надяваме до края
И най-накрая след като разгледах албумчетата качих и аз малко снимчици  newsm03
А за своловите клетки мн съм навита ,но 5000 незнам дали ще можем да отделим само за това, ще умуваме с татето и да видим има още време Thinking

# 62
  • Мнения: 1 574
Да ни е честита новата тема  Hug,много е хубава  Heart Eyes.Нека само с хубави постове я изпишем .

# 63
  • Мнения: 790
Здравейте момичета и от мен,браво на Диди за новата темичка,ама кога успяхте да стигнете до 4 страница не знам,бръщам се да чета
и аз искам новата парола за албумчето

# 64
  • Мнения: 132
Здравейте и от мен в новата тема  Simple Smile Диди, отново е суперска   bouquet

Не съм писала отдавна, т.к. няма нищо ново при мен  - Савата си расте и ритка нон-стоп. Миналата събота ни докараха скрина и леглото му, които бяхме поръчали. Доволни сме  Grinning
Споделям и с вас http://aprilki2011.snimka.bg/other/marmaladd.563000.22381649
Така детската стая вече е готова.

Поздрави на всички мами  Hug
неможах да го отворя  Weary

# 65
  • София
  • Мнения: 0
adelina81 ровихме един ден в нета за някакви стикери и попаднахме на http://stikeri.sign-design.info/
Тези тревички и едно жирафче най-много си ги харесахме и изпратихме запитване за цена, размери, цветове и т.н. Изработва ги един художник и има и доста други опции - имат и каталог. След като ги поръчахме, той ни ги донесе и даде инструкции как се поставят (не че е сложно, но се изисква малко търпение). http://www.facebook.com/pages/Neveroatnite-stikeri-za-stena-na-S … fekt/191437586767

# 66
  • Мнения: 0
Какво правите бе момичета и тази тема метнахте на акрод. Влизам аз и си казвам я да си дочета темата (старата) и какво да видя хоп нова тема започнали.Ама и вие като бебоците много активни бе  Wink Диди много хубава тема както винаги.Много ти благодаря за позитивизма който имаш и го предаваш и на нас  Hug  Hug  Hug                                             Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 3 нови отговора.                      е на това му се вика писане,давайте в същия дух.  bouquet                                                Внимание, докато пишехте, в темата бе публикуван нов отговор.         хахахахахахха спрете се бе немога да си публикувам писанието  Joy  Joy  Joy

# 67
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
vadada, и аз се чудя такива неща, как ще разбирам кога какво да правя, даже съм  си мислила - тук в АГ отделението в Карлово слагат бебето веднага до леглото на майката и там си стои, не ги държат отделно като по други болници, и се чудя ако бебето заплаче преди някой нещо да ми е обяснил, и ще има и други майки в стаята, и аз ще се чудя ужасена какво да правя, а другите майки ще решат, че съм някаква безотговорна...  #Crazy . Даже такъв кошмар сънувах  Joy .

# 68
  • Мнения: 2 271
Ройс няма страшно!Като чуеш как плаче(цвърка) малкия юнак без да се замислиш вече ще си го гушнала и ще подаваш цица  Mr. Green
А за сънищата с бебета е нормално да ги сънуваме-даже тук в мамата има статия за това.Аз също сънувах как раждам моята Калина.Ама ей така,без напъни и болки,просто си излезе като се надигнах от легнало в полуседнало положение и си легна на спалнята  Laughing Иска ми се да е така ,ама друг път  Joy

# 69
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Пете, дано да си права  Grinning , ама да питам вече раждалите - не ми нава ли някоя акушерка да пообясни това-онова скоро след раждането?  Laughing Mr. Green

# 70
  • София
  • Мнения: 0
Ройс няма страшно!Като чуеш как плаче(цвърка) малкия юнак без да се замислиш вече ще си го гушнала и ще подаваш цица  Mr. Green

и аз се надявам да е така и мисля, че ще се действа инстинктивно - в крайна сметка никой не се е родил научен  Peace

# 71
  • Мнения: 2 271
Ами минават,но ако не питаш нищо не обясняват.Аз доста добре се бях информирала покрай приятелки и форума и не ми се наложи да питам.Но ако имаш проблеми с гърдите,например,казваш и ще ти помогнат.

# 72
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Значи продължавам да си бъда все така ужасена от престоя в болницата!  smile3556   Joy

# 73
  • Мнения: 2 271
Еее,чак пък ужасена.По-страшното идва в къщи,като вече няма и кой да попиташ.Ей тогава започва депресията-дали имам достатъчно кърма,защо не спи,колики ли има?Така,че по-добре тук и в болницата да попиташ,отколкото да се шашкаш!

# 74
  • Мнения: 39
Да се запиша докато не сте изписали и тази тема.

За стволовите клетки - и ние искаме да запазваме, но не сме избрали още къде....

Общи условия

Активация на акаунт