МАРТенска тайфа 2009г

  • 28 318
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 645
Здравейте момичета. Имам нет от време на време.

Много се радвам за Фивър, но няма да спирам да се моля всичко да е наред и накрая да гушка най здравото и красиво бебе.

Тони да си жива  и здрава, много обичана и щастлива!!!!!

Много благодаря за пожеланията за Яна и милите думи  bouquet


Много благодаря на всички, които дойдоха на РД на Яна. Благодаря ви че направихте празника на Яна толкова прекрасен. Много съжалявам че някой не можаха да дойдат.

Аз се оказа че няма да ходя на работа и всъщност съм свободна и за разходки в паркове и градинки.

Много съм неориентирана, имам чувството че съм като патка без глава. Непрекъснато се щурам на пред назад и нищо не правя. Обадих се на сто човека, които много държаха да се видим, но след като отговоря на въпроса "до кога си тук", получавам отговор "А то има време, ми ще се чуем", и реално с никой не съм се видяла от тези дето много напираха. И така ако искате да се организираме пак да се видим много ще се радвам.

Лека вечер на всички Hug

# 16
  • Мнения: 276
 Ха, здравейте и от мен!
 Тони, честит рожден ден! Много здраве, щастие и любов ти желая!  bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 1
Честит рожден ден на Никола! Здрав и голям мъж да порасне! СЗА, понеже казваш, че е роден за сцена, пък аз няма да забравя какъв глас извади на една от срещите Grinning, може пък с това име да стане я като Никола Гюзелев, я един Николай Гяуров. Grinning
 Да кажа и аз, че Илийката вече като чуе за рожден ден, веднага го свързва с "ден ден Ана" (рожден ден на Яна). Не че разбра кое точно от тичащите и скачащи деца е Яна и въобще какво точно ставаше, особено както беше сънен, но очевидно беше впечатлен. Grinning Grinning Grinning Понеже някой беше казал какъв е кротък- такъв е първите няколко часа с непознати хора. Не ще да се отдели от мен и за секунда. После, като се отпусне, се развихря. Обаче никога не съм го видяла толкова развихрен като Марти на Рила. Събра ми погледа това дете. Grinning Рила, да си жива и здрава да търчиш след него, няма да загубиш спортна форма. Grinning
 Зарибихте ме с този фондан. Ще взема да се науча как се прави. Досега все си правя прости глазури за тортите.

# 18
  • София
  • Мнения: 673
Ха, да се пльосна и аз в новата тема!

Много добри новини за Фивър, продължавам да стискам палци за нея

# 19
  • Варна
  • Мнения: 38
Честит рожден ден на Ники! Да е много здрав, все така умен, чаровен и артистичен и да изпълва живота на семейството си с радост и гордост! СЗА   bouquet
Радвам се за Фивър! Надявам се, че нашата съпричасност и положителна енергия ще я накарат да се чувства подкрепена и ще помогнат да се сбъдне съкровеното й желание!
Вероники, както винаги си цяла енциклопедия (или по-точно практично ръководство) за гащи, торти и всякакви други бебешки, и не-бебешки теми. Шапка ти свалям Hug
Не знам кои албуми от РД на Яна успях да разгледам, но ВСИЧКИ деца са прекрасни и много порастнали! Отивам да гледам Лорчето... Wink

# 20
  • София
  • Мнения: 5 745
Честит рожден ден на Ники! СЗА, да ви е жив и здрав, все така умен, много щастлив!   Hug    bouquet  bouquet  bouquet
Диди, чрд и на теб, мила! От всички хубави неща - по много!   Heart Eyes   bouquet

# 21
  • Мнения: 967
Мънки, видях, че си впечатлена за Марти, той си е такъв! Цялата ни къща е обезопасена доста добре и да не дава господ да става нещо! Марти си е просто перпетум мобиле и това си е!

Шу, с най-голямо удоволствие може да предприемем нещо! Марти е на ДГ до обяд и в 13ч сме си в къщи! В събота обаче заминаваме на ски - така че сега може краткосрочно нещичко тези дни!
Ще ти пратя тел на ЛС!

Честит Рожден Ден на Ники! Да има страхотно детство, да е жив и здрав и много да ви радва!

Последна редакция: ср, 16 фев 2011, 09:11 от Rila

# 22
  • Мнения: 35
Еха нова темичка (Ели мерси за което), при това и с роженници вътре - ЧРД на малкия голям Ники - пожелавам му да е жив и здрав и все така да радва мама и тате с успехите си  newsm59.
Диди и на теб ЧРД - здрве ти желая (болест да ви забрави), да си все така позитивна и готина! Весел празник!

Алек ми е с ужасно подсечено дупе, вчера даже се изплаших като го бършех след миене на хавлийката имаше малко кръв. Мажа го с две мазила, а днес вече е и със слипчета. Ама направо е като кученце ooooh! само вървя с парцала след него. Хич няма усещане, че е мокър, на гърнето категорично отказва - пищи, вие се, на дъската също. Незнам, май ние последни ще свалиме памперса... Tired Май подсичането от памперса стана - минахме на 4+от Пуфис и явно попаднахме на лош пакет, защото веднага след това стана така. До сега май само веднъж ми се е подсичал и то не беше чак толкова сериозно Confused

# 23
  • Мнения: 74
Elg, мерси за темичката  bouquet

ЧРД на Ники! Да ви е жив и здрав и много да ви радва! Весел празник, SZA  bouquet
Много се радвам за добрите новини за Фивър и продължавам да се моля Praynig и да стискам палци всичко да завърши благополучно Hug

jivotinche, в София май има онлайн поръчка на торти, но в дълбоката провинция Twisted Evil такова животно Нема  Crossing Arms

Вили, ти си знаеш най-добре, но като е подсечен Алек не е ли по-добре да е с памперс? Поне малката като е била подсечена ми казаха колкото може по-малко да я мокря Hug Много съм доволна от това спрейче, но не знам за много подсечено дали е подходящо, за зачервяване действа безотказно Peace

# 24
  • Мнения: 35
Вили, ти си знаеш най-добре, но като е подсечен Алек не е ли по-добре да е с памперс? Поне малката като е била подсечена ми казаха колкото може по-малко да я мокря Hug Много съм доволна от това спрейче, но не знам за много подсечено дали е подходящо, за зачервяване действа безотказно Peace
Мхм...на мен всички ми кават, че само така ще се оправи - да не се запарва дупето, да диша през гащичките, ще го видя днес ако няма ефект утре вече ще отида и педи да го види, че по телефона е едно, а на живо друго.
Още една идея за тортата - в кулинарните теми със сигурност има мами, които правят торти и за продан, може и там да пробваш Peace

И аз продължавам да стискам палци за Фивър и да се радвам на хубавите новини Praynig Praynig Praynig fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

Давайте да мислим заглавия за темите, наближава и нашия месец, ето едно предложение от мен: Мартенско човече голямо стана вече, две годинки ще празнува, до забрава ще лудува   bigdance2

Последна редакция: ср, 16 фев 2011, 10:07 от vily_st

# 25
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Здравейте момичета!

Честит Рожден Ден на Ники newsm59 Да бъде здраво и весело дете с щастливи мама, тате и батко!

Честито и на всички, които пропуснах тия дни - Яна, Лора и Тони    bouquet Прекрасни са снимките на малките госпожички рожденички и майките им, които се разхубавяват все повече Hug

Ние бяхме в Берлин за няколко дни на гости на братовчедка ми и семейството й. Бяхме тримата с мъжа ми и Валето, а Софи остана с баба си. Изкарахме много приятно, постудувахме, но си заслужаваше.

Стискам палци за Фивър от все сърце, дано най-сетне се усмихне щастието й, тя го заслужава толкова много. Доплаква ми се чак, като си представя през какво мина и все още трябва да извървява. Вярвам, че ще се справи  Praynig.

# 26
  • Мнения: 3 379
Момичета, благодаря много! Минавам набързо да почерпя с първата ми торта, не ме съдете много, че досега не съм работила с покритие  Embarassed Не знам още вкусна ли е, защото довечера ще я режем  Simple Smile



А ето го и рожденника с подаръка:



Ето още малко снимки от тази сутрин, ако на някой му се гледа.

# 27
  • Мнения: 660
Добро утро и от нас в новата тема!

Страшно се радвам за хубавите новини за Фивър. Дано да останат такива до края. Моля се за нея и бeбчо всеки ден! Praynig Praynig Praynig

Благодаря ви, за пожеланията - много ме зарадвахте. Hug

СЗА, честит ти празник днес! Да ти е жив и здрав Ники! Все така умен и прекрасен да расте за радост на мама и тати.

Тортата ти е много готина, СЗА. За мен днес е денят Х - ще видим докъде и как ще я докарам с голямата лъжица за моята уста...с на Рая тортата... Thinking

Последна редакция: ср, 16 фев 2011, 15:08 от Tony_st

# 28
  • София
  • Мнения: 5 283
СЗА, честит ВТОРИ рожден ден на Ники  Tada newsm59 Tada Да е жив и здрав! Тортата е страхотна, направо ме карате да се свия в ъгъла, ние ще сме с купена!



Дума, честит ти рожден ден  Tada newsm59 Tada Бъди жива и здрава, винаги усмихната и никога, за нищо на света не загубвай чувството си за хумор! Много ме разтоварват твоите постове, много са ми естествени и свежи, много ми липсвате, и пухарчето Теди също  Heart Eyes


Всъщност ВСИЧКИ много ми липсвате!!!

# 29
  • Мнения: 361
здравейте,

ЧРД на Ники! СЗА- да ти е здрав, все така да ви радва и да има прекрасно детство.

Дума- ЧРД и на теб. Само хубави неща ти желая.


Аз за пореден ден ще си умра от скука. А утре още повече- дребното ще иде с баща си до село.

Да го похваля и аз това кремче. Бях си внушила, че има срастване на малките срамни усни ( ма то като не знам как изглеждат детските). Но доки каза, че съм ку-ку. Е все пак имаше защо да я прегледа- има малко зачервяване на пишонката. Та вече 2 ден се пръскаме с това кремче и минава.

Да я похваля, че през ноща е ставала 2 пъти за пиш.

Общи условия

Активация на акаунт