Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - тема 42

  • 33 544
  • 732
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 863
  Тия Моранови сериозно вече ме дразнят, най-вече "невинната Китка" изтъкана от самосъжаление . Mr. Green Ако може целия свят да я съжалява, сигурно тогава ще е най-добре! Но иначе не пропуска случай да не извлече полза от всяка ситация за себе си, като уж не чула, не видяла, забравила! Брейййй, брат и поне го виждаме, че е гадняр, само не знаем  - защо? А тя, която само добро е видяла от Саваш, от Хакан -  търчи да ми се циври на рамото и лекичко се промъква, дето не и е мястото. Абе тоя Ешреф толкова я харесваше, що не се заеме с нея, та да си отдъхнат хората от нея? Mr. Green

# 691
  • Мнения: 9 782
aleynam  благодаря за превода newsm51 newsm51 newsm51

# 692
  • Мнения: 31
meriii    bouquet много благодаря за превода  Hug

Али        love001 smile3525 мерси, мила  Hug защо изтри  Sad

# 693
  • Мнения: 28
И каква стана тя ? Пуснаха фрагмана и от него се разстла гъста мъгла.
Май само Джейда и Явуз са ясни. За другото неяснотата е по-голяма от преди.

Благодаря на момичетата за превода !  Hug   Hug

# 694
  • планетата Земя и по точно до морето
  • Мнения: 6
Леле, аз докато си пишех бавно и слушах музика, фрагмана излязъл, че и светкавичен превод ! Страхотни сте !!!
Пенда, Aleynam, meriii   Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet

Не вярвах, не вярвах, ама май наистина е отвлечен или пак сме на пързалката ! #Crazy #Crazy #Crazy
Как ще издържим до вторник ???? Оффффф, офффффффффффффффф

# 695
  • Мнения: 1 863
Мери, Али, Пенда - благодаря!  bouquet  bouquet  bouquet

 Малко за уталожване на страстите!

Savas & Yasemin ~ Romeo and Juliet

Savas & Yasemin ~ Romeo and Juliet

# 696
  • Мнения: 12 833
И каква стана тя ? Пуснаха фрагмана и от него се разстла гъста мъгла.



Сравнението е точно на място. От мъгла по- мъгла Joy Joy Joy

# 697
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
 meriii, Aleinam голямо благодаря за бързината на превода.
 smile3525 newsm51 newsm10 smile3525 newsm51 newsm10 smile3525 newsm51 newsm10

Ari888 и аз харесвам Яска в тая цветова гама

 Heart Eyes Laughing Hug Heart Eyes Laughing Hug Heart Eyes Laughing Hug Heart Eyes Laughing Hug

Ама как да изрисуваме Чичек, че вече съвсем се олигави  (с извинение за израза) този образ.

# 698
  • Пловдив
  • Мнения: 38
Момичета, благодаря за превода.   bouquet   bouquet   bouquet

Шахнур е ядосана на снахата. Защо ли? И на коя от двете снахи.  newsm78  newsm78
Ari888 , и аз мисля, че е пързалка, ама може и много да ми се иска да е така, липсата на Омер. Но логично ли е Ясемин да крещи така, ако детето е до нея - струва ми се малко вероятно, съвсем ще го ошашави с този вик.

# 699
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
 Не ми прилича на възпитанието, но днес си играя с разни неща. Ей тъй я искам

# 700
  • Мнения: 28
Накрая думите на Саваш ми звучат като въпрос към Явуз (или може риторичен по повод на действията му), че по някакъв начин синът му може да е обект на посегателство от страна на Явуз.
Явно викът на Ясемин е поради липсата на Йомер при нея в стаята. Но предполагам и по-лек вариант от отвличането, но достатъчно ясен, че Явуз е свободен в действията си - взел е детето от леглото на майка му и го е свалил долу, оставяйки го в кошарата. Ясемин се е събудила от някакъв шум и паникьосана от прекалено ранния час за да е станало детето, крещи в истерия.
Отсъствието на Лейля, мисля, също не е случайно, а за ни хлъзнат още по-добре.

# 701
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Когато яска крещи в новия фрагман и тогава когато лежи в леглото с Омер с едно и също облекло ли е ??? Някой забеляза ли това или да се връщаме да гледаме  newsm78 newsm78

МОМИЧЕТА, КОГАТО ЯСКА КРЕЩИ В НАЧАЛОТО НА ФРАГМАНА Е С РОКЛЯ - ОНАЗИ С БУХНАЛИТЕ РЪКАВИ. С РОКЛЯ ЛИ Е СПАЛА???
ТОВА ОЗНАЧАВА, ЧЕ ВИКЪТ НЕ БИ ТРЯБВАЛО ДА Е ОТ СУТРИНТА ПРИ СЪБУЖДАНЕТО Й

# 702
  • Мнения: 12 833
Момичета, благодаря за превода.   bouquet   bouquet   bouquet

Шахнур е ядосана на снахата. Защо ли? И на коя от двете снахи.  newsm78  newsm78
Ari888 , и аз мисля, че е пързалка, ама може и много да ми се иска да е така, липсата на Омер. Но логично ли е Ясемин да крещи така, ако детето е до нея - струва ми се малко вероятно, съвсем ще го ошашави с този вик.

Ясемин  е изплашена сутринта при събуждането. Няма логика да вика, ако Омер не е при нея, събуждайки се сутринта  - Лейля нали беше в къщата, може да е взела детето. Пък  и защо ще крещи така? Нещо я е  изплашило за да вика така. Излиза че Явуз не е взел детето. Разговорът му е за съвместна работа с Джейда, так че продължава с психологическата атака към  Ясемин. Това значи, че не е успял с влизането в къщата да и навреди  и продължава с неговата си тактика - подмолно, задкулисно да унищожава и наранява.

# 703
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Имам едно въпросче.

Вече няколко пъти срещам постове в които се казва че не могат да се изтриват.  Забрана ли има да си трием постовете?

# 704
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Имам едно въпросче.

Вече няколко пъти срещам постове в които се казва че не могат да се изтриват.  Забрана ли има да си трием постовете?

ХИАЦИНТ КАЗА ЧЕ ТАТИ Е ЗАБРАНИЛ

Общи условия

Активация на акаунт