90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №128

  • 39 199
  • 731
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 601
Днес съм на бобови. Кантара ме зарадва след дълъг застой - 1 кг. Simple Smile. След провала ми в неделя не очаквах такъв развой. Закуска  мандарина , обяд 2 филий хляб и  4 сладки, вечеря спагети с гоматен сос.

# 31
  • София
  • Мнения: 1 573

Имаш предвид въглехидратен предполагам?  Rolling Eyes

# 32
  • Мнения: 0
добър вечер и от мен ,днес плодов е няма кой знае какво да отчитам ,на плодовия си е ясно
з:два банана
о:два грейпфрута
в;банан и много вода,забелязах че като си спазвам стриктно плодов ,свалям повече отколкото като вечер прибягвам към зеленчуци,лека и много минусов утре

# 33
  • Мнения: 3 796
Еми,днес малко поскапах диетата и за това няма да отчитам,да не давам лош пример.Но нещо ужасно зациклих и това ме депресира и утрешния плодов мисля да го изкарам с 3 кратно ядене и мнооого вода,дано поразмърдам кантара.

# 34
  • България
  • Мнения: 490
Еми,днес малко поскапах диетата и за това няма да отчитам,да не давам лош пример.Но нещо ужасно зациклих и това ме депресира и утрешния плодов мисля да го изкарам с 3 кратно ядене и мнооого вода,дано поразмърдам кантара.

много сме с зацикленето...да видим утре след белтъчния как ще е кантарев  newsm78да ли ще ми се върне пак 1кило паднало след плодовия
 #2gunfireкакто и да е..твърдо съм решила да изкарам 90дни Thinkingпоне не качвам
обмислям водния да е на фрешове Crossing Armsминалата година на плодов имах -1кг,а на воден-100мл #Cussing out
и как да не те е яд че си на вода.....
за утре -кисело зеле с ориз/все кисело ми се хапва baby_neutralвМЦ съм..не е бебе Joy/
ами това ще е и за обяд и вечеря
едно голямо БЛАГОДАРЯ на ХАРИ за темичката  bouquet Hug  bouquet Hug

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 616
А аз тези дни бях затрупана от ангажименти и не готвех режимните храни на милото - и той се спасяваше по магазини и обществени закусвални. Утре е плодов - приготвила съм помело, портокали, ябълки -  колкото си иска и каквото иска!

Откакто имаме кантар в къщи се теглим непрекъснато  Joy и всички се шашкаме на разликите сутринта и вечерат - май не е полезно да се качваш непрекъснато на кантара...

# 36
# 37
  • София
  • Мнения: 1 178
Мерси на Вещи и на Хари за темата   bouquet
Аз се движа по план и засега си свлям по малко и ми е добре.Днес бях белтъчна и чинно ядох пържола и салатка.
Много минуси да ни е и момичета няма да се отказвате

# 38
  • Мнения: 21
Здравейте, момичета!
Не съм писала много отдавна, но още съм с вас. Преди няколко дни бях на ръба да се откажа отново, тресяха ме такива нерви, че правих прегрешения мънички, но почти всеки ден. То си имаше и причина трябваше да ходим на котролен преглед с дъщеря ми след операция. Вчера отидохме и професора каза че всичко е както трябва и съм много щастлива  Laughing . Сега  продължам режимчето с по-голям ентусиазъм  Peace .
До тук кг са около -2, а обиколките с 1-2 см по-малко.

Отчет белтъчен
З кафе, О две яйца с краставица, В скумрия на скара

Хари   bouquet
 
 

# 39
  • Мнения: 0
Добър вечер. Аз няма с какво да се похваля, днес ми беше 7-ми ден.. Мисля да се притегля чак след първи воден.. Дано сваля нещо.. Днес ми беше въглехидратен... Хапнах пица и парченце шоколад. Утре плодовия дано не е като предния, че беше ужас.. Глад, главоболие..
Много минуси от мен и трябва да се борим до край!
Лека нощ! Simple Smile)

# 40
  • Canada
  • Мнения: 649
Искам само да попитам, тези от вас, които ходят на работа как се справят с режима? Работата ви пречи ли по някакъв начин да го спозвате или не?
Много по-лесно ми е като съм на работа, понеже съм постоянно ангажирана с нещо и не мисля за ядене... Ако остана по-дълго вкъщи... или трябва да почна да готвя нещо, или пак ми се дояжда... ooooh!

Клише, целия ден ли изкара  на водичка?

# 41
  • Мнения: 12
Здавейте момичета,
вече има нова темичка, пожелавам на всички да я напълним с много минусчета.
Аз си продължавам с режима, отново без прегрешения, но кантара не мърда изобщо ooooh!
На 1-ви март ми е втори воден и се чудя има ли смисъл изобщо да го правя, защото след първия воден се сдобих с 1 кг., който още не мога да изчистя newsm78
Иначе днес бях на плодове: 3 банана, 3 портокала и 5 ореха. Водата ми е 3 литра.
Лека вечер на всички.

# 42
  • Мнения: 8 242
Здавейте момичета,
вече има нова темичка, пожелавам на всички да я напълним с много минусчета.
Аз си продължавам с режима, отново без прегрешения, но кантара не мърда изобщо ooooh!
На 1-ви март ми е втори воден и се чудя има ли смисъл изобщо да го правя, защото след първия воден се сдобих с 1 кг., който още не мога да изчистя newsm78
Иначе днес бях на плодове: 3 банана, 3 портокала и 5 ореха. Водата ми е 3 литра.
Лека вечер на всички.
Като чета напоследък имам чувството, че тоз режим действа само на "големите" килограми.. Като достигнеш едно "нормално" ниво.. и искаш да слезеш надолу.. просто се адаптира и не те пуска  Confused
Аз си признавам, че в момента килограмите които съм не съм ги виждала поне от.. 12 години Simple Smile Обаче пусто.. инатесто..  и проклето Simple Smile
Първия цикъл си свалях чудно.. ииии.. си свалих каквото исках Simple Smile
Ама сега като съм проклето режимна - на! защо пък не ще поне едно кило да мръдне тоя проклетия  Crossing Arms .. има накъде Simple Smile  Mr. Green Laughing

# 43
  • Мнения: 12
duhi_puhi Точно това си мисля и аз, даже го бях писала някъде.
Аз от 3-4 години не съм виждала кантара да ме показва 59, винаги се въртеше около 65-70, много зле и сега си мисля, че просто съм достигнала предела Laughing
А и аз имам по-широк ханш и самата ми структура на тялото е такава, по-едра...
Няма нищо, няма да се откажа ще си го изкарам до край, дано все пак кантара се раздвижи.
Успех на всички.

# 44
  • Мнения: 17
Здравейте, фиданки! От днес съм за втори път на режима точно след три месеца почивка. Предишния път свалих само три килограма за 90-те дни, въпреки че го спазвах стриктно. Мислех сега да избера друга диета, но не намирам нищо подходящо, така че ще опитам пак тук. Много се надявам този път да имам по-голям успех. Започвам от 77 кг., висока съм 175 см.  Искам да сваля 10-12 кг. Дано да успея!maretom, мишолинка започваме заедно - ще ви следя.

Общи условия

Активация на акаунт