Дървено столче за хранене?

  • 4 108
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте,
търся си дървено столче за хранене. Преди години съм попадала на едни столчета, които могат да стават на масичка и столче, но след усилено търсене в мебелните и детските магазини не намерих нищо такова. Нещо пластмасовите хич не ми се нравят, а и цялата детска стая ни е дървена, ще ми се върже идеално  Laughing Ако някой знае от къде мога да си намеря нещо подобно ще съм му много благодарна. Вие от кой тип столчета сте по доволни?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 426
Такива столове има в Комо,ако си в София може да погледнеш.Ние в къщи сме с едно дървено столче,което е без масичка,но расте с детето и може да се ползва цял живот.А ,има и 7 години гаранция на дървените части Peace.

# 2
  • Мнения: 2
Еее, наистина как не се сетих за любимото Комо! Ще погледна там задължително, благодаря ти за инфото  Grinning

# 3
  • Мнения: 353
разгледай и на айко сайта, онзи ден гледах барбароните и ми се стори че и такива столчета мернах Peace

# 4
# 5
  • Мнения: 1 174
Здравейте,
търся си дървено столче за хранене. Преди години съм попадала на едни столчета, които могат да стават на масичка и столче, но след усилено търсене в мебелните и детските магазини не намерих нищо такова. Нещо пластмасовите хич не ми се нравят, а и цялата детска стая ни е дървена, ще ми се върже идеално  Laughing Ако някой знае от къде мога да си намеря нещо подобно ще съм му много благодарна. Вие от кой тип столчета сте по доволни?

В Метро имаше такъв комплект, в Хиполенд, във всеки по - голям детски магазин.
Аз не ги харесвам тия, столчето е доста неудобно и тежко, и когато детето е по - голямо, не може да си разнася столчето из стаята.
Това естествено на мен не ми харесва /или по - точно на моето хлапе  Laughing/, теб може да те устройва.
Дървени столчета и масички от друг тип обаче има и в други магазини - Айко са ти го казали, виж и в Юск имаше серия дървени детски масичка и столче.
А имаше и тема точно за дървени масички със столчета към тях, потърси с търсачката.

# 6
  • Мнения: 7 112
В Штъркел има.

# 7
  • София
  • Мнения: 521
Да, в Щъркел има. От там си купихме и ние преди 3 години. Много съм доволна, изключително експлоатирани са от дъщеря ми до скоро. За съжаление счупих масата  Crazy

# 8
  • Мнения: 71
Такова столче взехме от Айко за 56 лева за подарък на едно бебче.
Във Висвиталис после видяхме няколко варианта от други фирми.
Сега обаче не успях да го намеря в сайта нито на едната, нито на другата фирма.

# 9
  • Мнения: 0
Аз си купих едно уникално столче 3 в 1. Представлява столче за хранене, като го обърнеш на едната страна става конче за люлеене, а от другата е масичка със столче. Много съм доволна, малкия е на 10 месеца и го ползвам за него като столче, а големият е на 3 години и ползва кончето и масичката. Заема много малко място и хич не е тежко. Намерих го в продавалник, една мацка ги продава, като ми каза, че били за износ за Англия и само 20-тина бройки пробно пуснали и тук. Ако имаш късмет може да са останали още, аз си го купих преди около месец.

# 10
  • Мнения: 2
Гледах ги и в Айко и в Штъркел, но нещо не ми харесаха, май проблемът си е по-скоро в мен не в столчетата, като си навия, че трябва да е като това, което съм видяла след това ми е много трудно да купя нещо друго  Rolling Eyes

pipilloti това столче звучи много интересно мога ли да го видя някъде на снимка или да ми дадеш координати на жената, от която си го купила. Аз нещо не мога да си го представя как точно може да е трите неща в едно, но пък звучи добре и щом си доволна. 

# 11
  • Мнения: 0
Само линка успях да намеря :

http://prodavalnik.com/3-v-1-stolche-za-hranene-konche-lyulka-i- … asichka--i1338807
 
Със сигурност някъде по тефтерите имам и телефона на момичето, но ми трябва малко време да го открия. Разгледай столчето аз го препоръчвам горещо, а и за 10 лв. ми го докараха до вратата.

# 12
  • Мнения: 1 174
Пипилоти, столчето, което си показала от дърво ли е ? На мен ми прилича на ПДЧ /ламинат/  newsm78

# 13
  • Мнения: 2
Столчето е много готино, браво pipilloti. Сега говорих с момичето и днес ще отида да го видя  в тях. Много ме впечатли, ако и на живо изглежда толкова добре най-накрая ще свършат мъките ми ( или по-скоро тези на мъжа ми  Wink)! Най-много ми хареса, че спестява място, в нас вече не остана място за мен от играчки, люлки, проходилки и тн.
Rosy_bosy до колкото разбрах е от МДФ, не от дърво. Аз не разбирам много, но мъжа ми каза, че било по добре от ПДЧ и щяло да бъде по леко от дървено.

# 14
  • Мнения: 1 174
Да, по - добре е МДФ от дървото. Аз попидах, защото тази част, на която се люлее кончето е видимо обелена, и ако беше ПДЧ - то е кантирано т.е. тази обелена част е пластмасова или хартиена лайсна, която ще се отлепи и 1. ще бъде много грозно 2. ще се раздуе ако се намокри, дори само върху мокър под от миене да седи.
МДФ в това отношение е по - добре, той няма кантове, обработва се максимално близо до дървото, и наистина е по - леко. Дори да се разхлабуца, с малко затягане на винтовете или захващане на ново място - ще се оправи.
Супер е столчето  Peace

Общи условия

Активация на акаунт