ВЪПРОСИ към модераторите и администраторите

  • 36 904
  • 812
  •   1
Отговори
# 780
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Здравейте,
Виждам, че си имаме нова екстра, като натиснеш "Нови отговори на моите публикации", сиреч "Последни теми".
Преди малко беше в долната част на страницата и си беше ок, сега обаче виждам, че е преместено отгоре и всеки път трябва да скролвам, за да си стигна до темите.
Та питането ми е, не може ли да се върне пак отдолу, защото е супер досадно това скролване?

Благодаря.   bouquet

# 781
  • Мнения: 2 483
Нововъведението Последни теми да бъде над Нови отговори на моите публикации окончателно ли е като местоположение?

# 782
  • София
  • Мнения: 2 296
Здравейте,
Виждам, че си имаме нова екстра, като натиснеш "Нови отговори на моите публикации", сиреч "Последни теми".
Преди малко беше в долната част на страницата и си беше ок, сега обаче виждам, че е преместено отгоре и всеки път трябва да скролвам, за да си стигна до темите.
Та питането ми е, не може ли да се върне пак отдолу, защото е супер досадно това скролване?

Благодаря.   bouquet
Със същата питанка се включвам.... не е удобно така, отгоре да са теми, които не ме вълнуват!
Нали линкът е именно "Нови отговори на моите публикации"?

# 783
  • София
  • Мнения: 6 011
И според мен не е удобно така - или поне да се разменят местата им, така отгоре ми изскачат теми, които не ме интересуват.  Peace

# 784
  • Варна
  • Мнения: 25 345
И аз сега го забелязах и не ми харесва. Не ме интересуват последните теми, по които някой е писал, а тези, в които аз съм писала. Някак не е логично и удобно най-отгоре да ми цъфват теми, които по никакъв начин не ме касаят.

# 785
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
кофти е така,да
ако може да е като преди

# 786
  • Мнения: 685
 Party Върнаха стария изглед и аз преди малко видях, че нещо не ми е наред и някакви теми са на преден план....то тук да не са 50-60 теми, стотици са, няма логика да се виждат последните 4-5 поне за мен, ако нещо ме интересува от тях ще се разровя в съответния подфорум и ще си намеря.

# 787
  • Варна
  • Мнения: 25 345
Какъв стар изглед са върнали, продължават да ми излизат най-отгоре теми, в които не съм писала newsm78

# 788
  • Мнения: X

Та питането ми е, не може ли да се върне пак отдолу, защото е супер досадно това скролване?


И аз се присъединявам към това питане.

# 789
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Какъв стар изглед са върнали, продължават да ми излизат най-отгоре теми, в които не съм писала newsm78

И при мен все още е отгоре.  Close

# 790
  • София
  • Мнения: 2 296
Ако пък съвсем не може да не са най-отгоре.... поне да има бутон, който да скрива "безинтересните" последни теми, в които  някой е писал....

# 791
  • Мнения: 685
 Embarassed Момичета, преди малко бяха изчезнали при мен, сега и аз виждам горе последните теми...

# 792
  • Мнения: 2 963
Тези "Последни теми" преди под "Нови отговори на моите публикации" ли бяха, че не съм ги забелязала?
На мен така ми харесва, но и отдолу да ги сложат пак ще съм доволна:)

# 793
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Тези "Последни теми" преди под "Нови отговори на моите публикации" ли бяха, че не съм ги забелязала?

Първо бяха отдолу, да.

# 794
  • София
  • Мнения: 2 296
Този списък даже не е съвсем актуален....

Общи условия

Активация на акаунт