ВЪПРОСИ към модераторите и администраторите

  • 36 898
  • 812
  •   2
Отговори
# 795
  • Мнения: 1 959
Споделям горното недоволство.

Не виждам никакъв смисъл от този списък,
където се явяват поредните отчетни теми.
Дразнещ и досаден.
Част от удоволствието на форума е да си
ровиш и разхождаш из различните подфоруми.

Поне да е по избор, а не така натрапено.

Отделно, при мен линковете не се отварят.


# 796
  • Мнения: 2 185
Споделям горното недоволство.

И аз  Crossing Arms .

Предполагам се заимства от Бейбисентър , но там общите теми, в които последно е писано излизат под темите, които ме вълнуват.

# 797
  • Мнения: 385
Да не би да е въведено някакво ограничение за брой символи или нещо подобно при публикуване на нова тема? От час се опитвам да публикувам една по-обемничка тема и не става.
Пробвах Мозила и ИЕ - и при двата стигам до "Извеждам бърз преглед...." и до там. newsm78

# 798
  • София
  • Мнения: 39 935
Starlight' , по принцип има, стандартна. Не е променяна от администратори. Така и не успях аз лично да разбера колко силвола може да е един пост.
Реже ли текста или само предварителен преглед нямате?

# 799
  • Варна
  • Мнения: 25 344
Май списъкът на последните теми, които никого не интересуват е изтипосан най-отгоре, за да може до него да се плесне поредната реклама Sad

# 800
  • Мнения: 945
Виждам, че още няма отговор на въпроса с тази промяна - защо се налага да е така newsm78 Не ме интересуват какво правят примерно варненки( Hug за тях), или каква е вината на Фатмагюл, която и да е тя.
Моля за отговор Peace

# 801
  • Мнения: 385
AnMary, изписва ми, че извежда бърз преглед и след няколко минути - дава съобщение за грешка при ИЕ и празен екран при Мозила. Колкото и да намалявам обема, който се опитвам да публикувам - резултата е същия. До сега не съм имала подобен проблем със същия обем информация /става дума за темата Подсъзнанието може всичко/.
От пробите, които направих до момента, бърз преглед ми извежда само ако опитам да публикувам около 1/4 от информацията и то не при всеки опит се получава.

# 802
  • Мнения: 4 569
Не може ли тия последни публикации да са под Обновените теми?

# 803
  • София
  • Мнения: 39 935
Starlight', и аз съм имала проблеми с предварителен преглед при голяма тема.
При постване целия текст ли излиза?

За "предварителния преглед" и проблема с последните теми ще трябва да изчакате отговор на админ.
Съжалявам за неудобствата.

# 804
  • Мнения: 6 362
Виждам, че още няма отговор на въпроса с тази промяна...

Извинявам се, нямах достъп и нямах възможност да отговоря по-рано.
Предполагам, че се касае за грешка, би трябвало да са отдолу.
За жалост едва сега успях да видя и да пиша на програмистите и предполагам, че едва в понеделник ще успеят да реагират на сигнала ми.
Съжалявам за неудобството!

# 805
  • Мнения: 6 362
Да не би да е въведено някакво ограничение за брой символи или нещо подобно при публикуване на нова тема? От час се опитвам да публикувам една по-обемничка тема и не става.
Пробвах Мозила и ИЕ - и при двата стигам до "Извеждам бърз преглед...." и до там. newsm78

Вероятно се дължи на проблем във Вашия компютър/връзка.
Пробвах не само с администраторски, но и с тестов потребителски акаунт.
Наистина, бави прегледа, което е нормално предвид обема на темата, но забавянето е от порядъка на 10-15 секунди, след което се визуализира.
Тествах с Мозила, Сафари, Опера. В момента не разполагам с Windows машина и IE.

# 806
  • Мнения: 385
Благодаря много, проблемът наистина беше в "моя телевизор" - грешно поставени картинки и от там "зацикляше".
Хубава и спокойна вечер Hug

# 807
  • Мнения: X
А тези последни теми трябва ли също да се виждат когато цъкна на потребителски или моя профил? Защото излизат и там...

# 808
  • Мнения: 1 949
... Така и не успях аз лично да разбера колко силвола може да е един пост.
...

Ограничението е 65 200  символа.

# 809
  • Мнения: 4 275
Здравейте...
Тази вечер реших да се "разходя" из Красива Мама. Попаднах на една тема, за добър козметик в София... Понеже ме интересува, се зачетох. Имената на салона и козметичката обаче ми се сториха познати. Присветна ми нещо и се разрових в стари мнения. Най-накрая попаднах на това, което ми трябваше... http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=500104.msg15577951#msg15577951

Повечето коментари в тази тема отново ми приличат на рекламни: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=556245.45  Tired

Дразня се на такива реклами, защото искам да мога да се доверявам на прочетеното във форума, без да се налага да преглеждам последните публикации на потребителя.

А някои потребители изнагляват до безобразие...  Naughty




Общи условия

Активация на акаунт