Нарекох те Фериха (Adını Feriha Koydum) ~ 3 Обичам те и те целувам

  • 28 935
  • 721
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 278
Чудесна темичка!  Heart Eyes

В анкетата гласувах с опцията "Не, семейството е дар". Според мен, не трябва да се срамуваш от произхода си, за да се харесаш на някого. Впечатли хората с това което си, с качествата които притежаваш, с това което имаш, а не с това което можеш да бъдеш. Ако не те оценят такъв какъвто си, много важно, ти самият трябва да можеш да се цениш. А и семейството са хората, които винаги като си протегнеш ръката за помощ, те ще я хванат.

Magosniwa, ако имаш нужда от помощ за масажа... аз съм насреща. Mr. Green

# 16
  • Варна
  • Мнения: 2 313
Славенка кое е това сладурче със сините очи на подписа ти  Heart Eyes

С тези сини очички на кого ти прилича Grinning Намерих я в нета и много ми хареса Flutter
сладур от мъничък  Hug Hug Hug

# 17
  • Мнения: 17
честита новата тема

# 18
  • Мнения: 11 984
Да не отидохте да му търсите дрехи на момчето или вкупом да го разтривате Thinking

# 19
  • Мнения: 1 278
Аз ще се запътя към него да му прочета забраната за пушене на обществени места. Mr. Green

# 20
# 21
  • Варна
  • Мнения: 2 313
Да не отидохте да му търсите дрехи на момчето или вкупом да го разтривате Thinking
Аз ходих да купувам шоколад Казват че бил полезен за масаж и още нещо  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 11 984
Да не отидохте да му търсите дрехи на момчето или вкупом да го разтривате Thinking
Аз ходих да купувам шоколад Казват че бил полезен за масаж и още нещо  Mr. Green

ПАЛАВНИЦА Joy

# 23
  • Мнения: 0
Честита ни нова тема!Както винаги Magosniwa се е справила страхотно.И анкетата е много сполучлива.Само не разбрах за какъв трейлър става дума.Аз съм малко назад с материала,прощавайте.

# 24
# 25
  • Варна
  • Мнения: 2 313
Честита ни нова тема!Както винаги Magosniwa се е справила страхотно.И анкетата е много сполучлива.Само не разбрах за какъв трейлър става дума.Аз съм малко назад с материала,прощавайте.
този трейлър http://vimeo.com/19123179

# 26
  • Мнения: 8 414
Честита нова тема.
Магоснива, благодаря.   bouquet
Отговорът на анкетата ми е, не, семейството е дар.

# 27
  • Мнения: 0
Честита ни нова тема!Както винаги Magosniwa се е справила страхотно.И анкетата е много сполучлива.Само не разбрах за какъв трейлър става дума.Аз съм малко назад с материала,прощавайте.
този трейлър http://vimeo.com/19123179
То това е нещо като реклама май.

# 28
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
направо сте безследно изчезнали newsm43  никакви ви няма newsm78

# 29
  • Мнения: 11 984
ТИНА НАПРАВИ ЛИ ТОРТАТА НА МАЛКАТА СЛАДУРАНА,ЧЕ УТРЕ ЩЕ ЧАКАМ ЗА ПАРЧЕ Hug

Общи условия

Активация на акаунт