Нарекох те Фериха (Adını Feriha Koydum) ~ 3 Обичам те и те целувам

  • 28 961
  • 721
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 8 585
Здравейте. Гледах трейлъра. Тая Зехра много ме ядоса. Как може така да се отнася с Фериха. То бива, бива, ама... Ако бях на нейно място нямаше да й проговоря. Станала студентка и оная ще я налага като малко дете, и то без да е сигурна има ли, няма ли нещо. Все едно не познава дъщеря си.  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Горкият Ръза... Cry
Завърши интересно. Не ми се вярва да се засекат обаче, защото е много рано за това. newsm78

# 661
  • Мнения: 54

И какво,Зехра ще жени дъщеря си за селянин ли? newsm78 Не искам #2gunfire

Е тя може така да предлага, друг е въпросът какво ще стане  Joy

# 662
  • Дъблин
  • Мнения: 1 355
Здравейте, момичета!  Hug Hug

От обяд не съм се прибирала и виждам, че доста съм пропуснала и трейлърчето е излязло.
Какво да кажа, вие всичко сте обсъдили  Wink

Съгласна съм с Емито, и аз мисля, че е фалшива тревога- Зехра и Ферито няма да се засекът в апартамента на Ханде. Вече имаше подобни ситуации, например в полицейското управление- уж невъзможно да не се видят Ферито и Емир , но все пак тя се скри. И сега ще стане нещо такова.

За думите на майката, аз мисля, че не се отнасят за Емир, а за онзи другия.

А за Ханде накрая на трейлъра, дано Тинчето за пореден път да познае   Hands Clap и да са сменили подредбата на сцените в трейлъра.

diamond_lady_  здравей и от мен и те чакаме да споделяш мнения и занапред  lalalala

Като цяло ще се радваме на Емирчо и Ферито другия епизод явно  txtloves kiss
И какво,Зехра ще жени дъщеря си за селянин ли? newsm78 Не искам #2gunfire

и аз не мисля че иска да я жени - тя каза на мъжа си че и е рано. освен ако не се случи нещо със стареца. ей тогава може и да реши. знам ли и аз

# 663
  • Мнения: 54
Здравейте, момичета!  Hug Hug

От обяд не съм се прибирала и виждам, че доста съм пропуснала и трейлърчето е излязло.
Какво да кажа, вие всичко сте обсъдили  Wink

Съгласна съм с Емито, и аз мисля, че е фалшива тревога- Зехра и Ферито няма да се засекът в апартамента на Ханде. Вече имаше подобни ситуации, например в полицейското управление- уж невъзможно да не се видят Ферито и Емир , но все пак тя се скри. И сега ще стане нещо такова.

За думите на майката, аз мисля, че не се отнасят за Емир, а за онзи другия.

А за Ханде накрая на трейлъра, дано Тинчето за пореден път да познае   Hands Clap и да са сменили подредбата на сцените в трейлъра.

diamond_lady_  здравей и от мен и те чакаме да споделяш мнения и занапред  lalalala

Като цяло ще се радваме на Емирчо и Ферито другия епизод явно  txtloves kiss
И какво,Зехра ще жени дъщеря си за селянин ли? newsm78 Не искам #2gunfire

и аз не мисля че иска да я жени - тя каза на мъжа си че и е рано. освен ако не се случи нещо със стареца. ей тогава може и да реши. знам ли и аз
абе ще видим, важното е мир и любов да гледаме петък  Two Hearts

# 664
  • Дъблин
  • Мнения: 1 355
Здравейте, момичета!  Hug Hug

От обяд не съм се прибирала и виждам, че доста съм пропуснала и трейлърчето е излязло.
Какво да кажа, вие всичко сте обсъдили  Wink

Съгласна съм с Емито, и аз мисля, че е фалшива тревога- Зехра и Ферито няма да се засекът в апартамента на Ханде. Вече имаше подобни ситуации, например в полицейското управление- уж невъзможно да не се видят Ферито и Емир , но все пак тя се скри. И сега ще стане нещо такова.

За думите на майката, аз мисля, че не се отнасят за Емир, а за онзи другия.

А за Ханде накрая на трейлъра, дано Тинчето за пореден път да познае   Hands Clap и да са сменили подредбата на сцените в трейлъра.

diamond_lady_  здравей и от мен и те чакаме да споделяш мнения и занапред  lalalala

Като цяло ще се радваме на Емирчо и Ферито другия епизод явно  txtloves kiss
И какво,Зехра ще жени дъщеря си за селянин ли? newsm78 Не искам #2gunfire

и аз не мисля че иска да я жени - тя каза на мъжа си че и е рано. освен ако не се случи нещо със стареца. ей тогава може и да реши. знам ли и аз
абе ще видим, важното е мир и любов да гледаме петък  Two Hearts
м даааааааааа

# 665
  • Мнения: 439
tina86 много хубава анкета. Аз съм "за". Peace

# 666
  • Мнения: 0
Със стареца съм сигурна,че нищо няма да стане.Най-много да го наръгат с нож и няколко дена да го дават в болницата.Може и Зехра да заплашва Фериха,за да се откаже от Емир и да не прави повече такива глупости.

# 667
  • Мнения: 54
Ами тая Ханде щом кани Емир и Ферито в тях , значи е намислила пак някоя гадост  #2gunfire
Не вярвам да е от добро чувство  hahaha

# 668
  • Мнения: 0
Ами тая Ханде щом кани Емир и Ферито в тях , значи е намислила пак някоя гадост  #2gunfire
Не вярвам да е от добро чувство  hahaha
Петък ще се разбере.

# 669
  • Мнения: 0
За пореден път се убеждавам,че Емир и Фериха са много сладки.Дори,когато влизат вкъщата на Ханде,са хванати за ръце.Сладури!

# 670
  • Варна
  • Мнения: 2 363
За пореден път се убеждавам,че Емир и Фериха са много сладки.Дори,когато влизат вкъщата на Ханде,са хванати за ръце.Сладури!
сладури  Heart Eyes

# 671
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
За пореден път се убеждавам,че Емир и Фериха са много сладки.Дори,когато влизат вкъщата на Ханде,са хванати за ръце.Сладури!
сладури  Heart Eyes

еми дааааааа, ама ога ли ще бъдат диви котаци newsm78 Blush

# 672
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
http://www.youtube.com/user/AdiniFerihaKoydumTR#p/u/0/cKVqKkdT_EQ[/video]

# 673
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201








# 674
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201




Общи условия

Активация на акаунт