След "1001 нощ" - приказката продължава с проектите на нашите любимци - 164

  • 30 827
  • 741
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 23 357

Muhteşem Yüzyıl 8. Bölüm fragmanı! Muhteşem Yüzyıl 8. Bölümde Hürrem Sultan kimden dayak yiyor! VİDEO


http://www.utanmazmedya.com/tv-showbiz/59303-muhtesem-yuzyil-8-b … -yiyor-video.html

Хюрем към Гюлнихал: Ти ли беше, ти беше, нали ?
                                     Как можа да ми причиниш това?


Хюрем към Валиде: Направихте го, за да полудея, нали?
Получава плесница от Валиде.

Хюрем: С това лице няма да бъдеш султанка, ще бъдеш робиня.

Хюрем: Отровни ли са тези огледала?

Сюмбюл казва, че не бива да се  докосват с ръце, получават се рани.

Хатидже: Не бива да се виждаме. Валиде султан ще ме омъжи.

Сюлейман: Това огледало?

Хюрем: Подарък от мен за моя господар. Погледнеш ли в него, ще виждаш влюбената в теб Хюрем.


Последна редакция: пт, 18 фев 2011, 23:23 от varna72

# 76
  • Мнения: 13 433

Muhteşem Yüzyıl 8. Bölüm fragmanı! Muhteşem Yüzyıl 8. Bölümde Hürrem Sultan kimden dayak yiyor! VİDEO


http://www.utanmazmedya.com/tv-showbiz/59303-muhtesem-yuzyil-8-b … -yiyor-video.html

marman, прекрасна си!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Много интересен трейлър! Мислех си, че Валиде султан е малко по-изтънчена, но явно маниерите в султанския дворец са доста сурови!  Rolling Eyes Rolling Eyes
Очакват ни отново бурни емоции!  Mr. Green Сещаш ли се случайно кое е превързаното момиче в началото на видеото?  newsm78 newsm78

А иначе Валидето е царствена, нали?
newsm78

# 77
  • Мнения: 617
 Varna newsm51

  Да, познах, че ще хвърчат глави! А ръката, която взе някакво шише беше на Хюрем? Предполагам, че искат да ни кажат, че е взела отрова? Може би е предназначена за Гюлнихал?  newsm78

# 78
  • Мнения: 617
jupetrov, мисля, че е Гюлнихал!Доста се ядоса Хюрем, когато разбра!А тя е способна на всичко , за да си запази султана!

# 79
  • Мнения: 13 433

Според превода на Варна (целувки  Heart Eyes), може би има някакво огледало, намазано с отрова и оттам са раните по лицето на момичето...  newsm78 Доста коварно  Twisted Evil

# 80
  • Мнения: 13 433

Най-вероятно, марман.   Thinking

# 81
  • Мнения: 617

Според превода на Варна (целувки  Heart Eyes), може би има някакво огледало, намазано с отрова и оттам са раните по лицето на момичето...  newsm78 Доста коварно  Twisted Evil

 Съвсем в стила на Хюрем, а и на харема!Видяхме, че и величествената Валиде се държи като жена от простолюдието и забрави за изтънчените си обноски!!!

  Дали не са имали специално училище за изучаване на отрови! Joy Joy Joy

# 82
  • София
  • Мнения: 1 017
ИЗВИНЕТЕ,ЗА ЗАБЕЖКАТА,НО ПРИ БАЯЗ В МОМЕНТА Е ФУНДА АРАР С МЪЖЪТ СИ, "ЕДА" И ЕДНА МНОГО КРАСИВА АКТРИСА,НО И ЗАБРАВИХ ИМЕТО #Crazy newsm78

# 83
  • Мнения: 4

Muhteşem Yüzyıl 8. Bölüm fragmanı! Muhteşem Yüzyıl 8. Bölümde Hürrem Sultan kimden dayak yiyor! VİDEO


http://www.utanmazmedya.com/tv-showbiz/59303-muhtesem-yuzyil-8-b … -yiyor-video.html
марман ,благодаря за трейлъра!  bouquet  bouquet  bouquet
Дали момичето с превръзката е Мария(Гюлнихал)?!
Каква жестока саморазправа извършва всеки! ooooh!
И Хюрем няма да остане по-назад от Махидевран..

# 84
# 85
  • Мнения: 4
Варна ,благодаря ти за всички преводи!  bouquet  bouquet  bouquet
Чудесна си! Hug Hug Hug

# 86
  • Мнения: 4
Сега,като изгледах отново клипа,а и снимката над него в поста на марман Hug,ми се струва,че лицето с превръзки е на Валиде..Има нещо характерно в устните й.Възможно ли е ?!

# 87
  • Мнения: 617
ИЗВИНЕТЕ,ЗА ЗАБЕЖКАТА,НО ПРИ БАЯЗ В МОМЕНТА Е ФУНДА АРАР С МЪЖЪТ СИ, "ЕДА" И ЕДНА МНОГО КРАСИВА АКТРИСА,НО И ЗАБРАВИХ ИМЕТО #Crazy newsm78

 
  Мисля, че тази актриса се казва Айча Варлъер!Севи писа за това в пост 46. Hug Hug Hug

# 88
  • Мнения: 617
Сега,като изгледах отново клипа,а и снимката над него в поста на марман Hug,ми се струва,че лицето с превръзки е на Валиде..Има нещо характерно в устните й.Възможно ли е ?!

 Всъщност не е за чудене ако Хю посегне и на Валиде.Доста силен шамар изяде от нея и не смятам, че ще го забрави лесно!А в превода на Варна пише за предупреждение на Валиде към дъщеря си?Може и Валиде да стане жертва на Хю!

Цитат
[i]Хюрем: Отровни ли са тези огледала?

Сюмбюл казва, че не бива да се  докосват с ръце, получават се рани.
[/i]
[/b]

# 89

Общи условия

Активация на акаунт