Запитване за хубава сладкарница

  • 5 145
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте дами,

Първо искам да се извиня, ако темата не е в подходящия раздел. Но не ме разстрелвайте, просто като типичен мъж си харесвам едно място и пиша там. Ако има по подходящ раздел, моля модератор-ката да я премести без да я трие. Благодаря!

А ето сега и въпроса по темата. Проблема пред мен е да намеря хубава сладкарница, в която да правят качествени неща. Ще се радвам ако имате предложения да ги споделите с мен.

Идеята ми е следната - тъй като идва 8-ми Март, а една позната обожава шоколад, да намеря сладкарница, в която да могат да направят това: http://www.picvalley.net/u/1580/114068144911017276931248541346Sl … pijfvoWr6UxT4.JPG от хубав шоколад и с много умение. Мисля, че ще успея да я изненадам много приятно. Как мислите?

Очаквам предложенията Ви за хубави сладкарници в гр. София. Както и от кои да се пазя и да не се подлъжа Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 6 268
В "100 грама сладки" правят красиви неща от шоколад. Питай там, а и може да видиш на място и други идеи.

# 2
  • под тепетата
  • Мнения: 9 292
  http://www.irida-chocolate.com/
Не знам дали правят доставки до София, не съм и пробвала, но ми се стори интересно. Няма ли в София шоколадова къща?

# 3
  • Мнения: 2
@catty m
Благодаря за подсещането. За тях гледах в шоуто на Ути по БНТ1, но снощи изобщо не се сетих. Мисля, че те ще могат да се справят със задачата. Те са една добра алтернатива на Неделя и Двете Фукли, които май се занимават предимно с торти.

@bilqna_69
Хубаво е предложението ти, но е в Пловдив. Мисля, че не бих рискувал да ми пратят идеята по куриер Simple Smile Благодаря ти, че все пак се включи Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 6 268
Живея близо до цеха на Фуклите, но там не см виждала толкова красиви неща, като при 100-те грама (от там бях взела з аподарък шоколадова рамка за снимка и вътре принтираха наша снимка, всичко се ядеше).

Успех с подаръка  Wink

# 5
  • SOFIA
  • Мнения: 158
100 gr.сладки  - винаги съм  разчитала на тях. newsm10

# 6
# 7
  • Мнения: 5 228
В Лъки (бившата Пролет) на Цар Освободител може би ще ти направят такова нещо.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 437
Само 100гр сладки !!!
Най-добрите са. Само мини покрай витрината им в Редута (за другите места не знам) и ще се убедиш, че те са точната сладкарница. Пълно е с шоколадови....то не може да се опише...изкуства. Цяла витрина. Шедьоври.
Не се подлъгвай да рискуваш на друго място, на което не знаеш дали се занимават с шоколадови произведения.

# 9
  • Мнения: 2
Здравейте,

Благодаря на всички за отзука.

Оказа се, че идеята ми може да се направи само от захарно тесто, което не покрива замисъла ми. Ходих в магазина на "100гр" на Васил Левски, но там се оказа толкова тясно, че дори нямаха много шоколадови артикула и за това ще ходя до централният им магазин в Подуяне /Редута/ където казаха, че ще коментираме заедно каква идея може да се направи и да подходят индивидуално към мен като клиент Simple Smile Да се надяваме, че няма да ми бръкнат много на дълбоко в джоба за това.

Благодаря Ви отново и ще Ви държа в течение как върви плана, ако има заинтересовани разбира се  Laughing

# 10
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
А защо не опиташ да направиш поръчка в тортената тема - там има големи майсторки , които биха могли да ти помогнат  Peace

Общи условия

Активация на акаунт